Junquiera

Moderátoři: Medicinman, Formol

rakka
Deltoideus

Junquiera

Příspěvek od rakka » úte říj 04, 2011 1:39 pm

Ahoj nevíte někdo, kde se prodává nový Junquiera? Nějaké knihkupectví.. nikde sem na něj nenarazila, dík

Áďa
Biceps

Re: Junquiera

Příspěvek od Áďa » úte říj 04, 2011 4:58 pm

rakka píše:Ahoj nevíte někdo, kde se prodává nový Junquiera? Nějaké knihkupectví.. nikde sem na něj nenarazila, dík
mě se zdá, že už se neprodává (ale fakt to nevím určitě)

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » úte říj 04, 2011 9:50 pm

Na amazon.com , pokud ti nevadí angličtina.

Ginglimus
Deltoideus

Příspěvek od Ginglimus » sob říj 08, 2011 8:12 am

na nem to rozhodne nestoji.. navic budes potrebovat jenom obecnou histologii, takze by bylo asi nejlepsi si Junq. stahnout v pdf z uloz.to a tuhle cast vytisknout ;-).. Na specialni jsem se dozvedel staci to, co je v Cihakovi, jinak skripta histologie I+II je taky zaklad...

Domullka
Deltoideus

Příspěvek od Domullka » sob říj 08, 2011 10:06 am

a nevite, jestli staci Konradova? diiky

Ginglimus
Deltoideus

Příspěvek od Ginglimus » sob říj 08, 2011 3:04 pm

No zalezi na tobe, staci tobe?.. Nekomu jo, nekomu ne... Ja si neco precet v ni, neco Junq., ale hlavni zdroj jsem mel vazne super prezentace od doc. Jirsove, protoze jsme ji meli na praktika.. pak poznamky z prednasek, praktik, skripta Histologie I a II a vypracovane otazky (delane z Kliky a Junq.).. to mi stacilo.. Podle me je toho v Kondradovy malo a snadneji to zapomenes, kdyz se ucis z knizky, kde si musis pamatovat kazdy druhy slovo. Kdyz se ucis z knizky o velkym objemu a hlavne informaci, nekdy i nabytecnych, tak ty muzes zapomenout, ale zaklad ti zustane..

Janissinka
Quadriceps

Příspěvek od Janissinka » sob lis 19, 2011 9:37 pm

Hale lidi, tak jsem si pořídila Junquieru a jsem z něj lehce rozčarovaná. Některý pasáže mi přijdou silně nedostačující oproti tomu co do nás hustěj na ústavu. A skripta nemůžu sehnat. Začínám být nervózní. :?
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

Kilgore Trout

Příspěvek od Kilgore Trout » ned lis 20, 2011 12:42 pm

Janissinka píše:Hale lidi, tak jsem si pořídila Junquieru a jsem z něj lehce rozčarovaná. Některý pasáže mi přijdou silně nedostačující oproti tomu co do nás hustěj na ústavu. A skripta nemůžu sehnat. Začínám být nervózní. :?
Mam ty skripta, zatim to jeste nebudu prodavat ale muzu Ti pujcit, jestli chces. Klidne napis, kdybys mela o ne zajem :)

Kilgore Trout

Příspěvek od Kilgore Trout » ned lis 20, 2011 2:10 pm

Janissinka: Posli mi Tvoji mailovou adresu, klidne pres zpravu, nejde mi zatim poslat mail pres forum a nemuzu Ti jinak odpovedet. :roll:

ester.skazkova
Deltoideus

Příspěvek od ester.skazkova » úte lis 22, 2011 11:56 am

Prosim Vas, nemohl by se tu ozvat nekdo, kdo ma histologii hotovou a ucil se jen z Konradovy a praktik a sem tam neco z prednasky a zkousku udelal? Pripada mi, ze skripta jsou uplne k nicemu- skoro nic tam neni a Junquiera je na me moc obsahly a slozity.

Odpovědět