Brigádička při škole

Moderátoři: Medicinman, Formol

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: Brigádička při škole

Příspěvek od Formol » sob říj 15, 2011 4:51 pm

Nejlepší leč nepříliš výnosnou brigádou je doučování. Ceny kolem 200 Kč jsou celkem rozumné. Problémem je spíše poptávka, ta je nejvíce po jazycích a matematice.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Kilgore Trout

Příspěvek od Kilgore Trout » sob říj 15, 2011 9:31 pm

Formol píše:
alfamedik píše:Delat pitlaba na anatomaku je ale hnusna prace za almuznu, podle toho co jsem videl a slysel a jeste se tam k tobe chovaji jako k poslednimu idiotovi na ustavu. To uz spis doucovat nejaky jazyk nebo prip. CH/BIO.
Nesmysl. Sám jsem jedno léto pitlaba na anatomáku dělal a jako k idiotům se k nám nikdo nechoval.
Taky jsem na AU pracoval rok a pul, sice ne jako pitlab ale v laborce ale byl jsem spokojen co se tyce pristupu k pracovikum a tak.. a myslim, ze misto pro pitevneho laboranta tam maji snad vzdy, staci se zeptat na sekretariatu. nebo hodne lidi pracuje i jako sanitar v nemocnici na castecny uvazek. Summa summarum moznosti jsou stale, jen je potreba to nejak rozumne kombinovat se studiem.

kejmi
Quadriceps

Příspěvek od kejmi » ned říj 16, 2011 4:47 pm

proc delat sanitare, kdyz mame narok delat osetrovatele (ac si to clovek musi vyhadat, pze nektere spitaly by za ten litr co ma oska navic skoro vykrvacely) :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Langenbeck
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Langenbeck » ned říj 16, 2011 7:26 pm

aby měla nějaká brigáda smysl, tak by sis při ní měl něco vydělat... v tomhle ohledu cokoli co souvisí se zdravotnictvím je hodně špatná volba (a na to, že by ti to dalo něco navíc co pak jako doktor využiješ taky zapomeň - odvážet ráno bordel a přes den pacienty nikoho nějak neobohatí a doktoři si tě ani nevšimnou jako medika, natož nějakýho saniťáka...) - takže radši vyraž do mcdonalda - budeš tam sice taky na nejspodnějším článku potravního řetězce (zvykej si, do atestace to tak bude všude), ale budeš za to mít 2x víc než v nemocnici

elvira
Deltoideus

Příspěvek od elvira » ned říj 16, 2011 8:09 pm

Souhlasim. Dělala jsem brigádu jak v nemocnici tak pak hlídala děti. Z nemocnice jsem přišla vždu utahaná a výplata nulová. A že by si mě někdo kromě pacientů vším, opravdu ne. Děti jsem nějak zabavila a pak je jen kontrolovala. Mezitím jsem se stihla učit nebo si dát nohy na stůl a výplata nestrovnatelná. Nemocnici si užiješ celý život, radši si ještě zvyš konto a dělej něco pro sebe :lol:

Odpovědět