Brigádička při škole

Moderátoři: Medicinman, Formol

Barush64
Deltoideus

Brigádička při škole

Příspěvek od Barush64 » čtv zář 29, 2011 4:23 pm

Nazdárek, asi trochu netradiční dotaz, chtěla bych se zeptat, jestli vás nenapadá jaká brigáda by se dala zvládat současně s medicínou nebo co třeba děláte vy a jak stíháte? Jsem v prváku na zubech, ale protože jsem přestupovala z všeo, tak už to snad nebude tak hardcore. Díky dík :) :)

bloesty
Biceps

Re: Brigádička při škole

Příspěvek od bloesty » čtv zář 29, 2011 4:37 pm

Jasne, ze da;-). Nechapu, proc vetsina lidi dela jakoby medici lezeli v knihach 24/7. Jasne, ze ti zbyde volnej cas na vztah, na zabavu, na sport nebo prave treba na tu praci. Pokud to nejak skloubis s rozvrhem (coz muze byt na tech zubech lehce problematicke;)), tak no problem

evil penguin
Biceps

Příspěvek od evil penguin » čtv zář 29, 2011 5:17 pm

ja muzu doporucit doucovani - jsou za to dobre penize (200,-/h) a casove je to jen o domluve, spousta lidi je i ochotnych dojizdet za Tebou do bytu/ na kolej...

Len

Příspěvek od Len » čtv zář 29, 2011 6:13 pm

Ahoj, já jdu taky na zuby. Pracuju v cukrárně a mám tu výhodu, že si směny píšu podle sebe. Tudíž zatím budu pracovat tak jednou týdně o víkendu, no a o zkouškovém se uvidí (což znamená, že mě v práci asi moc neuvidí...) Teda jako školy máme myslím hodně, učení taky, ale řekla bych, že se to zvládat dá. Vždycky s tím můžu poraštit. Hodně mých kamarádů si chválí právě to doučování; časově záleží hlavně na tobě a cena za hodinu je myslím víc než slušná :-)

misulikk

Příspěvek od misulikk » pon říj 03, 2011 7:06 pm

Ahojky, Prosim ta Barush64 mohla by som sa ta spytat ako to je,ked idem teraz do prvaku na vseobecne lekarstvi,a le chce by som prestupit na stomatologii ako ty....musim este raz robit prijimacky?

Marki

Příspěvek od Marki » stř říj 12, 2011 8:05 am

Také bych se chtěla zeptat na brigádičku :)
Dá se sehnat něco přímo na fakultě? Třeba jak jsou dole na anatomickém ústavu pitevní laboranti (laborantky?) tak ti jak se k tomu dostali?

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » stř říj 12, 2011 12:06 pm

Pitlabové se k tomu dostali tak, že se zeptali :) Zajdi za paní sekretářkou, ta ti určitě poví víc. Jinak jako "brigáda" se dá vzít i demonstrování na pitvách (máš na výběr mezi kredity a penězi) a lektorování anatomie (lektoři mají miniúvazek na anatomáku).

alfamedik
Triceps

Příspěvek od alfamedik » stř říj 12, 2011 3:19 pm

Delat pitlaba na anatomaku je ale hnusna prace za almuznu, podle toho co jsem videl a slysel a jeste se tam k tobe chovaji jako k poslednimu idiotovi na ustavu. To uz spis doucovat nejaky jazyk nebo prip. CH/BIO.

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » stř říj 12, 2011 4:07 pm

misulikk píše:Ahojky, Prosim ta Barush64 mohla by som sa ta spytat ako to je,ked idem teraz do prvaku na vseobecne lekarstvi,a le chce by som prestupit na stomatologii ako ty....musim este raz robit prijimacky?
Nejedna o prestup! Musis si klasicky podat prihlasku na zuby a pak uspesne udelat prijimacky. Zadny prestup na zuby NEEXISTUJE. :lol:

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » sob říj 15, 2011 4:49 pm

alfamedik píše:Delat pitlaba na anatomaku je ale hnusna prace za almuznu, podle toho co jsem videl a slysel a jeste se tam k tobe chovaji jako k poslednimu idiotovi na ustavu. To uz spis doucovat nejaky jazyk nebo prip. CH/BIO.
Nesmysl. Sám jsem jedno léto pitlaba na anatomáku dělal a jako k idiotům se k nám nikdo nechoval.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět