Povinně volitelné předměty X VP

Moderátoři: Medicinman, Formol

Bára
Biceps

Povinně volitelné předměty X VP

Příspěvek od Bára » čtv črc 21, 2011 2:48 pm

Vím, že už se to tady řešilo milionkrát, ale pořád to dost dobře nechápu :mrgreen: cizí jazyk patří mezi povinně VP - tzn. předměty, které už máme zapsané a sami si je v SISu už nevolíme??? Ptám se proto, že při zápisu jsme si ho už měli všichni zapsat do indexu, ale tady někde se mihla informace, že se cizí jazyk zapisuje jako VP... Takže jsem z toho trochu zblblá... :shock: Proto mi to pořád dělá chaos v zápisu VP v SISu a nevím jestli si VP mám napsat už teď nebo počkat po Dobronicích (pokud už nebude pozdě) nebo jak? A co na to Jan Tleskač?

foramen.ovale
Biceps

Re: Povinně volitelné předměty X VP

Příspěvek od foramen.ovale » čtv črc 21, 2011 3:28 pm

Pokud jsi na všeobecném (zuby nevím, jak to mají), tak cizí jazyk je opravdu v rámci povinně volitelných a ten do sisu nezapisuješ. Volitelné předměty je lepší zapsat teď, když už tu možnost máte, páč někdy v září už můžou být některé obsazené a nemuselo by se na tebe dostat.

Lenka
Biceps

Příspěvek od Lenka » čtv črc 21, 2011 4:21 pm

IMHO ty ani nemáš možnost si zapsat nějaky cizí jazyk v SISu, protože pro mediky je určen Další cizí jazyk pro mediky, ale k tomu potřebuješ prerekvizity a ostatní předměty tvářící se jako cizí jazyk pro mediky určené nejsou.. :?:

agatha.05
Deltoideus

Příspěvek od agatha.05 » pát črc 22, 2011 7:52 am

Ahoji, prosím,kde najdu topředběžné zapsání VP? Když se přihlásím do SISu a dám si Zápis předmětů a rozvrhu, tak tam nic není :oops:
Díky!

TheLeader
Quadriceps

Příspěvek od TheLeader » pát črc 22, 2011 11:01 am

Musíš dát Zápis předmětů a rozvrhu a pak překliknout na Zápis (vlastní), v tom zelenym řádku. A pak už vyhledáváš jednotlivý předměty a zapisuješ :-)

danka
Deltoideus

Příspěvek od danka » pon črc 25, 2011 10:54 am

ahoj, mám podobný problém. Nejdříve mi nešlo změnit heslo, které mi vygenerovali v centru, to už je ok, ale ty předměty mi nejdou vůbec zapsat. Poté, co kliknu na "Zápis pt a rozvrhu", najedu na "Zápis vlastní", tabulka se sice objeví, ale po jejím vyplnění se mi zobrazuje "nenalezena žádná data". Neřešil jste tu někdo podobný problém? Díky

kambuska

Příspěvek od kambuska » pon črc 25, 2011 12:25 pm

chtěla bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poradit, jaké VP bych si jako budoucí prvák měla zvolit?? a ještě jeden dotaz :) jak je to s rozvrhama?? sestavuji si ho sama nebo se mi prostě objeví v SISu??? dík ;)

eMKa
Triceps

Příspěvek od eMKa » pon črc 25, 2011 2:35 pm

Nejvíce opěvovanými VP pro prváky jsou První pomoc (teď už ale s plnou kapacitou, resp. v zimním semestru určitě), Zimní výcvikový kurz (týden na horách - buď týden v zkouškovém nebo týden po něm), Dráhy CNS + Klinická anatomie (v letním semestru, navazují na sebe, kredity za účast), Letní výcvikový kurz (týden v Dobronicích - na výběr je buď sport a turistika, cykloturistika, nějaký týden na vodě apod.) a určitě ještě nějaké další. Co se týče rozvrhu, ten ti bude sestaven - pokud jsi v 1. paralelce, budeš mít ráno praktické a odpoledne přednášky, pokud v 2. bude to naopak.

agatha.05
Deltoideus

Příspěvek od agatha.05 » pon črc 25, 2011 7:54 pm

danka píše:ahoj, mám podobný problém. Nejdříve mi nešlo změnit heslo, které mi vygenerovali v centru, to už je ok, ale ty předměty mi nejdou vůbec zapsat. Poté, co kliknu na "Zápis pt a rozvrhu", najedu na "Zápis vlastní", tabulka se sice objeví, ale po jejím vyplnění se mi zobrazuje "nenalezena žádná data". Neřešil jste tu někdo podobný problém? Díky

Ahojky,tabulku nevyplňuj!!!pod tou tabulkou je VYHELDAT nato klikni a otevře se ti nová tabulka s předměty,semestry atd atd... ;)

katata
Biceps

Příspěvek od katata » stř črc 27, 2011 1:45 pm

neviete, aký je rozdiel medzi psychoterapiou a zdravotnickou psychologiou a komunikaciou?

Odpovědět