Zápis VP

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
robo

Zápis VP

Příspěvek od robo » sob zář 17, 2011 1:54 pm

Ahojte ! ;)
Chcel by som sa niekoho z Vás, ktorí ste už mali tú česť a stretli ste sa s predmetom:Informačni technologie,telemedicina a virtuálna realita opýtať, čo je to zač. Ako to prebieha, čo sa tam deje a tak ... :) Ďakujem!

jouli3

Re: Zápis VP

Příspěvek od jouli3 » pon zář 19, 2011 9:39 am

Ahoj Všichni!!! Mám velký zájem o volitelný předmět Urgentní medicína na ulici - výuka pomocí simulací....., ale bohužel místa na ní jsou už obsazená... A prootže vím od svých spolužáků z dobronic, tak si každý z vás zapsal hodně předmětů a budete to vyhazovat. Kdybyste někdo ze svého seznamu vyhodil tuto URGENTNÍ MEDICÍNU - prosím napište mi!! díky - muj mail je: janagricova@centrum.cz

Děkuji!

Prosím nezneužívej formát textu - dělá to vlákno zaneřáděným /Medicinman

marketkas
Biceps

Příspěvek od marketkas » pon zář 19, 2011 6:31 pm

ahoj:) Já mám zas Dráhy CNS a Klinickou anatomii, ale krejou se mi s rozvrhem,.. nechtěl by jste se někdo za Základy lék. chemie - obecná a anorganická? :) Kdyžtak do zpráv..

katata
Biceps

Příspěvek od katata » pon zář 19, 2011 7:42 pm

Môžem sa ťa spýtať, kedy sú dráhy CNS a klinická anatomia. V sise som to nenašla. ďakujem

Panda

Příspěvek od Panda » pon zář 19, 2011 10:26 pm

marketkas píše:ahoj:) Já mám zas Dráhy CNS a Klinickou anatomii, ale krejou se mi s rozvrhem,.. nechtěl by jste se někdo za Základy lék. chemie - obecná a anorganická? :) Kdyžtak do zpráv..
Ahoj, mám jenom zimní informatiku a letní chemii... Ale kdyby se Ti nikdo neozval, tak mi prosím prosím něco pusť. Děkuji!

jouli3

Příspěvek od jouli3 » úte zář 20, 2011 7:28 pm

Mám velký zájem o volitelný předmět Urgentní medicína na ulici - výuka pomocí simulací....., ale bohužel místa na ní jsou už obsazená... A prootže vím od svých spolužáků z dobronic, tak si každý z vás zapsal hodně předmětů a budete to vyhazovat. Kdybyste někdo ze svého seznamu vyhodil tuto URGENTNÍ MEDICÍNU - prosím napište mi!! díky - muj mail je: janagricova@centrum.cz

Díky!!

BBman

Příspěvek od BBman » stř zář 21, 2011 7:31 pm

Nechcete někdo pustit zimní výcvikový kurz?? :!:

Kristyna
Biceps

Příspěvek od Kristyna » ned zář 25, 2011 7:07 am

Ahojte.Ráda bych se zeptala,zda nevíte,v jaký den se vyučuje Základy organické chemie-organic.a biochemie?Na SISU to neni.Chapu,ze se to kazdy rok meni,ale aspon,kdy se vyucoval loni?mam strach,aby se mi to nekrylo z jinym VP a nebo to nebylo v pátek odpoledne :lol: ..děkuji za jakoukoliv odpověď

Anténka
Deltoideus

Příspěvek od Anténka » ned zář 25, 2011 9:00 am

marketkas píše:ahoj:) Já mám zas Dráhy CNS a Klinickou anatomii, ale krejou se mi s rozvrhem,.. nechtěl by jste se někdo za Základy lék. chemie - obecná a anorganická? :) Kdyžtak do zpráv..
Dráhy ani Klinická anatomie se ti krýt nebudou,jsou sice ve stejný den i čas,ale navazují na sebe...nejdříve je klinická anatomie,někdy cca březen-duben a dráhy cns jsou v dubnu-květnu

Anténka
Deltoideus

Příspěvek od Anténka » ned zář 25, 2011 9:01 am

Kristyna píše:Ahojte.Ráda bych se zeptala,zda nevíte,v jaký den se vyučuje Základy organické chemie-organic.a biochemie?Na SISU to neni.Chapu,ze se to kazdy rok meni,ale aspon,kdy se vyucoval loni?mam strach,aby se mi to nekrylo z jinym VP a nebo to nebylo v pátek odpoledne :lol: ..děkuji za jakoukoliv odpověď
chemie bývá poslední léta ve čtvrtek odpoledne,okolo čtvrtý....tudíž může se stát že se to bude krýt leda tak s tělákem,ale to není žádná novinka,každý rok to tak je...

Odpovědět