Zápis VP

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Kristyna
Biceps

Zápis VP

Příspěvek od Kristyna » čtv črc 14, 2011 12:00 pm

Ahojte:)tak konečně je možný zápis VP.Spousta věcí zní zajímavě,takže se mi těžko vybírá.Ráda bych se teda zeptala jak na SISU u daného předmětu zjistím,zda tam je jen zápočet nebo zápočet a i zkouška?Jedná se mi o Dráhy CNS,Zdravotnická psychologie a pak ty Základy lékařské chemie anorg. i organika?Nerada bych si toho nabrala moc a pak nevěděla,kam dřív skočit.A k těm základům chemie,ačkoliv jsem měla dobrou chemii na gymplu,je dobre si to vzít?S chemií jsem problémy neměla a kdyby šlo takhle získat pro mě tedy relativně snadno(oproti jiným předmětům)kredity nebylo by to snad špatné ne?Jinak víc zkoušek je pak v letním semestru než v zimním?A mimochodem,jak jdou zhruba zkoušky z danych předmětů za sebou?Děkuju moc:)

cingulum
Quadriceps

Re: Zápis VP

Příspěvek od cingulum » čtv črc 14, 2011 1:49 pm

No a ty jsi budouci prvak? Protoze ti maji moznost se v sisu zapsat az nekdy v probehu zari nebo rijna?!
Jinak pokud jde o to, z ceho se dela jen z a zde zk, je to v tabulce, kde jsou vypsany vsechny predmety, tak si to muzes najit, stejne tak i rocniky, pro ktere je to pvp vhodne.

Kristyna
Biceps

Příspěvek od Kristyna » čtv črc 14, 2011 1:53 pm

Jj já jsem teprv budoucí prvák.Jde mi na SISU to předběžné zapsání.Garanty jsem ještě neobmejlovala.A neshnáněla jejich podpisy.Z je jen zápočet?:)Mimochodem,je tam rovzhr,ale ten mi ještě nenaskočí.Předpokládám až v září-říjen to bude možné shlédnout?:)

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » čtv črc 14, 2011 2:22 pm

Aha, tak to to mate jinak nez my. My meli pristup do sisu az nekdy v pulce rijna.
No Z-zapocet, KZ- klasifikovany zapocet, ZK-zkouska. Rozvrhy jeste nejsou, ty se na strankach teprve objevi v prubehu prazdnin. Takze si ty pvp musis taky zapsat tak, aby ti to do nezasahovalo do vyuky. Vetsina prvaku si zapisuje- Drahy cns (i kdyz jim to nic moc neda), Klinickou anatomii, Dobronice, Zimni vycvikouvy kurz. Ta psychologie jeste pro prvaky neni a tu chemii si taky obcas lidi zapisuji, aby ji nezapomneli, protoze na vseobecnem je az ve druhaku (u nas na zubech ji mame i v prvaku)

marketkas
Biceps

Příspěvek od marketkas » čtv črc 14, 2011 6:59 pm

ahoj, chtěla jsem se jen zeptat, jak si víš, že je to předběžně zapsání VP? Já to totiž nikde nevidím, ale je možný, že jsem jen slepá:D Děkuju:) Je mi totiž divný, že nic krom tohohle zapsání se v SISu neotevře,.. (rozvrhy, předměty a tak..) Tak jestli je to i pro budoucí prváky..?

Kristyna
Biceps

Příspěvek od Kristyna » pát črc 15, 2011 7:01 am

Ahojky Markét,tak na SIS,když si zadáš zápis P a R tak ti vyjede taková tabulka.Máš tam jaký to je semestr,název předmětu,jeho kód a v pravo té tabuky je jméno fakulty a kolonka ZÁPIS:a tam je napsánopředběžný.Aby to bylo 100% musíš si vytisknout nějakou žádost,napsat garantovi(učiteli),kde ho můžes zastihnou a jestli má stále místo v tom VP.Pak si teda s tou žádostí za ním zajdeš,on ti to podepíše a ty pak s tou podepsanou žádostí půjdeš na studijní.Tam ti to ty prý zapíší do indexu.Doufám,že to říkam správně.Kdyžtak mě někdo zkušenější opravte. Jinak děkuju moc cingulum za info:)Škoda té psychologie:(Znělo to zajímavě.Poradíš mi něco místo toho do zimního semestru?do letního si toho moc psát nechci,přece jen je tam zkouška z histologie a anatomie..

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » pát črc 15, 2011 9:18 am

No v zime moc pvp neni. V zime je ten vycvikovy kurz.Pak si taky obcas davaji prvni pomoc, religionistiku-ta je na cely rok.Vývojovou a experimentální morfologi-ta je v lete.
Jinak ono se tem pvp v letnim semestru nevyhnes,protoze vetsina je proste jen v letnim. Ale zase kdyz to zvladli vsichni, tak proc ne ty?

marijka
Deltoideus

Příspěvek od marijka » pát črc 15, 2011 10:28 am

Ahoj.. ako to ze si uz v SISu ako sa tam mam prihlasit? Mne to stale nejde.

la_Gata
Deltoideus

Příspěvek od la_Gata » pát črc 15, 2011 10:30 am

Ohledně toho definitivního zapisování... Nevim, jak je to teď u vás budoucích prváků, protože za nás se prváci dostali do SISu až v říjnu a to bylo většinou už po zapisování volitelňáků. Nicméně jestli ten předmět máš předběžně zapsanej v SISu, tak už žádný žádosti a podepisování garantů nepotřebuješ - to je právě pro lidi bez přístupu na SIS, nebo když s chceš zapsat něco, co má plnou kapacitu nebo to neni určeno pro tvůj ročník. Takže pokud to máš v SISu, tak pak stačí někdy v průběhu roku, nejlépe v říjnu, zajít na studijní a nechat si to zapsat rovnou do indexu.

marketkas
Biceps

Příspěvek od marketkas » pát črc 15, 2011 11:00 am

Aha, tak super, je to jednodušší, než jsem čekala:) teď čtu na stránkách, že to jde do 20.10. libovolně měnit a rušit, tak dobře:) A ještě, jdu na zuby, můžete mi někdo poradit, co jste si zapsali..?:) Počítám s lyžákem a jazykem (+ možná v létě Dobronice) a dál nevím... Děkuji:)

Odpovědět