SIS,Koleje atd

Moderátoři: Medicinman, Formol

Kristyna
Biceps

SIS,Koleje atd

Příspěvek od Kristyna » úte čer 28, 2011 5:14 pm

Ahojte,mám pár dotazů ohledně studia 1.ročníku.Nejvíc teď asi "hoří" koleje.Ráda bych se zeptala,zda si můžu podat žádést o koleje a pak to nějak případně stornovat,když se mi podaří sehnat privát?Případně jak?Dále bych měla dotaz ohledně stystemu SIS.Na papíře s infem,co jsem dostali u zápisu se píše,že máme vyplnit položky typu čislo účtu atd.Jenže mě to nechce na SIS pustit.Kartičku mám,zadám heslo,jméno všecko,napíše mi to,že přihlášení bylo provedeno správně,ale že momentálně tam némám s čím pracovat nebo něco v tom smyslu.Tak co s tím?Taky bych ráda někoho požádala o seznam knih do prváku.Možná je to zbytečně brzo,ale já mám ráda o věcech přehled dopředu a opak mě stresuje. :lol: Ä rovněž by mě zajímal kreditový systém.Jak to funguje na lf1?Každá vysoká to má totž jinak.Taky kolik kreditů je potřeba na dokončení (úspěšné:)) prváku-->zda jsou nebo nejsou tedy nutné povinné volitelné předměty.Předem děkuju za zodpovězení mých mnoha dotazů..:)))

Lenjulenka
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Re: SIS,Koleje atd

Příspěvek od Lenjulenka » úte čer 28, 2011 6:34 pm

Žádost o kolej si podat můžeš; pokud ji dostaneš a nezaplatíš zálohu, tak tvé místo automaticky propadá; pokud ji zaplatíš (to se musí udělat tuším někdy do konce července) a nenastoupíš, propadá ti záloha.
K SISu - samozřejmě, že tam nic dělat nemůžeš, protože nově zapsaní studenti ještě v SISu nejsou vedeni jako 1. ročník. Pořád ještě běží akademický rok 10/11 a SIS není tzv. překlopený. Vy se do něj dostanete až někdy v průběhu října. Pokud ti jde o volitelné předměty, ty se stejně zapisují až od půlky července; navíc noví prváci se k tomu stejně nedostanou, takže tahle informace je ti vlastně k ničemu. O volitelných předmětech viz:
http://lenjulenka.blog.cz/1009/navod-pr ... ny-predmet
http://lenjulenka.blog.cz/1009/voliteln ... ik-humbuku
http://lenjulenka.blog.cz/1009/a-ktery- ... mam-vybrat
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

iluzionistka

Příspěvek od iluzionistka » úte čer 28, 2011 7:03 pm

Ahoj a můžu se zeptat, kdy budou vyhodnoceny žádosti o koleje?

eMKa
Triceps

Příspěvek od eMKa » úte čer 28, 2011 7:36 pm

Kristyna píše:Dále bych měla dotaz ohledně stystemu SIS.Na papíře s infem,co jsem dostali u zápisu se píše,že máme vyplnit položky typu čislo účtu atd.Jenže mě to nechce na SIS pustit.Kartičku mám,zadám heslo,jméno všecko,napíše mi to,že přihlášení bylo provedeno správně,ale že momentálně tam némám s čím pracovat nebo něco v tom smyslu.Tak co s tím?
Přihlaš se do SISu, potom vpravo nahoře je cca pět ikonek, klikni na tu druhou (nastavení/informace), tam se zobrazí tvá fotka a údaje a pak nahoře je Změna údajů, tak to můžeš poupravit ;)

Kristyna
Biceps

Příspěvek od Kristyna » stř čer 29, 2011 2:02 pm

No ale ja se ani do toho SIsu nedostanu.Píše mi to:Zadali jste správné přihlašovací údaje, ale nemáte žádnou roli pro práci se systémem SIS ...Nepleteš si to náhodou s CAS?Mimochodem,jaký je v nich rozdíl?Jinak děkuju moc všem za odpověď

eMKa
Triceps

Příspěvek od eMKa » stř čer 29, 2011 3:37 pm

Asi nejsi jediná, hodně lidem to nejde, možná se na tom ještě pracuje, já jsem si tu ISIC zřizovala hned v den zápisu.

Lukas

Příspěvek od Lukas » stř čer 29, 2011 8:08 pm

Ahoj,

chtěl bych se zeptát na pár věcí ohledně SISu. Kde a jak zjistím login? Jelikož v pátek mám cestu do Prahy, tak si půjdu vyřídit ISIC a potřebuju k němu vědět něco jako ten login? A heslo zjistím z ISICu?

Jsem z toho úplně zmaten :D

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » stř čer 29, 2011 8:46 pm

Kristyna & spol:
Lenjulenka píše:K SISu - samozřejmě, že tam nic dělat nemůžeš, protože nově zapsaní studenti ještě v SISu nejsou vedeni jako 1. ročník. Pořád ještě běží akademický rok 10/11 a SIS není tzv. překlopený.
Tedy, do SISu se nedostanete než v říjnu, až se překlopí.

dancelli
Biceps

Příspěvek od dancelli » úte črc 05, 2011 5:25 pm

Detailní info o všem máš tady
http://www.lf1.cz/index.php?a=464

Tímto děkuji tomu, kdo to sepsal. Je tam všechno a přehledně.
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

Kristyna
Biceps

Příspěvek od Kristyna » stř črc 13, 2011 6:41 pm

Moc děkuji všem za odpovědi.Byla jsem teďka mimo,takže až teďka.A ještě bych chtěla pochválit blog Lejlueenky.Přehledný a pro nás zmatené budoucí prváky super "vodítko" :)

Odpovědět