PRVÁK

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
maria
Biceps

Re: PRVÁK

Příspěvek od maria » sob črc 21, 2012 8:51 pm

Jenda1LF píše:Kontrolní otázka, jak dlouho se probírají epithely? :) Díky
Nevim, jak to je s tím novým systémem,ale za nás se myslim v histologii probíraly jedno praktikum:-)Kdyžtak se to dá zjistit ze syllabů-tam máš vždycky napsaný,co se na který přednášce a praktiku dělá..

TheLeader
Quadriceps

Příspěvek od TheLeader » pon črc 23, 2012 5:31 pm

1-2 praktika, ale otázek ke zkoušce je o nich hodně (v podstatě každý typ epitelu má svojí vlastní otázku, což občas vede k tomu, že ti dojde dech po deseti minutách a zkoušející se rozhodnou zabrousit budto do detailů (=průser) nebo do jiných oblastí (=často taky průser)) :-D

elosek
Biceps

Příspěvek od elosek » úte črc 24, 2012 2:14 pm

Nevíte, prosím zda je možné přejít po prváku z všeo do prváku na zubní a začít znovu ? Uznali by mi nějaké předměty ? Nebo bych musela znovu dělat přijímačky ? Zubní mi uteklo o tři body....na netu bylo, že berou 100, jsem 94 a bohužel...Díky za názor.

TheLeader
Quadriceps

Příspěvek od TheLeader » stř črc 25, 2012 12:55 am

Určitě ne, je to jinej obor. Když uděláš přijímačky, tak ti asi nějaký předměty uznaj, ale že by sis prostě přešla, to asi ne. To by bylo trochu moc jednoduchý a přijímačky na zubní trochu zbytečný, nemyslíš?

mokas
Biceps

Příspěvek od mokas » stř črc 25, 2012 11:47 am

elosek píše:Nevíte, prosím zda je možné přejít po prváku z všeo do prváku na zubní a začít znovu ? Uznali by mi nějaké předměty ? Nebo bych musela znovu dělat přijímačky ? Zubní mi uteklo o tři body....na netu bylo, že berou 100, jsem 94 a bohužel...Díky za názor.
Musíš dělat znovu přijímačky :cry:

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » čtv črc 26, 2012 11:40 pm

Nějaké předměty ti pravděpodobně uznají, ale, jak kolegové už zmínili, přijímačky musíš opakovat.

Odpovědět