Zdravotník na letní akademii pro středoškoláky

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Discover
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 05, 2015 12:01 pm

Zdravotník na letní akademii pro středoškoláky

Příspěvek od Discover » ned črc 05, 2015 12:06 pm

Letní akademie Discover hledá zdravotníka v termínu 26.7.-2.8.2015 v Podskalí u Považské Bystřice na Slovensku (kousek od českých hranic). Letní akademie se účastní 90 středoškolských studentů a 20 lektorů a členů organizačního týmu.

Hledáme zdravotníka či zdravotnici, který už alespoň jednou zdravotníkem či zdravotnicí byl a má minimálně kurz zdravotníka. Strava, ubytování a cestovné hrazeno. Zdravotník či zdravotnice bude zapojena do organizace a chodu letní akademie Discover a kromě záchrany nemocných může vést třeba vlastní workshop nebo hostovat na kurzech. Prosím dejte mi vědět zprávou nebo emailem discover@sda.sk.

Něco o nás: Discover je letní škola pro slovenské a české středoškoláky, kde mají příležitost naučit se do hloubky přemýšlet, poznat další nadané středoškoláky s podobnými zájmy, vyzkoušet si obory, o jejichž studiu uvažují a rozšířit si představy o tom, co můžou v životě dělat a co můžou dokázat. Dopoledne má každý student dva kurzy z nabídky od práva přes literaturu po neurovědu. Odpoledne se studenti účastní workshopů, například na téma slavných psychologických experimentů, feminismu, business modelu Coca-Coly nebo poezie. Lektory jsou vesměs absolventi zahraničních univerzit, například Oxfordu, Cambridge nebo Harvardu, kteří jsou Discover v čase svého volna na dobrovolnické bázi.

Pátý ročník Discover proběhne v Podskalí u Považské Bystřice v termínech 26.7. - 2.8. a 16.8. - 23.8.2015. V každém termínu očekáváme kolem 90 účastníků. Můžete kouknout na náš web http://discover.sda.sk/?lang=sk a zvláště na sekci Napsali o nás: http://discover.sda.sk/napisali-o-nas/?lang=sk

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host