Podnájem: Praha 4 - Chodov

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
prusik
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 15, 2011 5:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Podnájem: Praha 4 - Chodov

Příspěvek od prusik » ned říj 16, 2011 8:28 am

Nabízím podnájem samostatného, zařízeného a neprůchozího pokoje. Cena podnájmu by byla zdarma a dotyčné osobě bych navíc dával měsíčně 4.000,-Kč. To vše za osobní asistenci. Byt se nachází v klidné části Jižního města cca 100m od Kunratického lesa. Zároveň je zde OC Chodov, ČS spořitelna, komerční banka, pošta, poliklinika a stanice metra Chodov, nemluvě o zastávkách autobusů.
Je mi 38 let a pohybuji se převážně na el. vozíku. Má nemoc se jmenuje spinocerebelární ataxie 7. typu (jsem jediný v republice). Je to genetická a progresivní choroba. Nejvíc mě asi trápí porucha řeči, proto raději dávám přednost písemnému kontaktu, neboť v telefonu mi je velmi špatně rozumět.
Do nabízeného podnájmu bych nejraději uvítal zdr. sestru, os. asistentku se zkušenostmi pomoci zdr. postiženým, člověka se soc. zaměřením, nebo prostě někoho komu nevadí vozíčkář s asistenčním psem a je schopen pomáhat. A s čím? Především to je - pomoc do postele, oblékání, svlékání, os. hygiena a pomoc v domácnosti, samozřejmě záleží na domluvě. Prostě jde mi o to, aby tu v noci někdo byl, kdybych náhodou potřeboval pomoc.
Kdo by mi chtěl, mohl pomoci, ozvěte se, prosím. Děkuji.
Ivan Ježek
Petýrkova 1952
Praha 4 - Chodov
14800
mobil: 775 134 073, skype: vancasa, ICQ: 39600724, e-mail: bodlinka_2003@volny.cz

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti