Spolubydlení v 3+1 na metru C Ládví

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jirka_vej
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2012 5:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Spolubydlení v 3+1 na metru C Ládví

Příspěvek od Jirka_vej » pon pro 10, 2012 5:40 pm

Ahoj, nabízím spolubydlení v panelovém bytě 3+1, 2. min. pěšky od stanice metra C Ladvi.

K dispozici je samostatný pokoj, společný obývák s lodžií, větší kuchyň a sociální zařízení.
Pokoj je vybavený, možnost i vlastního nábytku při dlouhodobém užívání, které preferuji.

Vhodné pro někoho, kdo hledá klidnější bydlení a nechce sdílet svůj osobní prostor s 5 dalšími lidmi.
Je možné i zvíře, já sám mám půlroční fenku, takže vylučuji pouze nekastrované psy

Já jsem 24 letý muž, v pracovním procesu, cca 5-10 dní do měsíce pryč, plně respektující potřebu studijního klidu před zkouškovým.

Cena je 6500,- v ceně už jsou zahrnuty veškeré poplatky (KTV/Inet...atd.)

Jirka Vejman -731 497 551

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host