Je to virus nebo to je normalni?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kolobok
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 05, 2018 3:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Je to virus nebo to je normalni?

Příspěvek od Kolobok » pát led 05, 2018 4:57 pm

Může mi někdo pomoci? Takže jsem se chtěl zeptat, jestli někdo použil tento web? Pokud ano, máte v tom nějaký smysl? Jen se bojím, že to může být virus. Jen můj telefon mi říká, že web je nebezpečný, ale vše je v pořádku v počítači (zkontrolováno) :idea: . Děkuji.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to virus nebo to je normalni?

Příspěvek od Formol » ned led 07, 2018 6:46 pm

Jste na špatné adrese, na medickém serveru. Proto jsem z vašeho příspěvku vymazal živý odkaz na ten web. Děkuji za pochopení.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů