učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Moderátoři: Medicinman, Formol

medborse
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: čtv bře 01, 2012 2:49 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Příspěvek od medborse » úte lis 13, 2012 3:30 pm

My ako agentúra máme dobré skúsenosti s týmito učebnicami a webovými stránkami:

http://www.medboerse.sk/2012/11/priprav ... om-jazyku/

mmm
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 10, 2012 4:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Příspěvek od mmm » pon pro 10, 2012 4:38 pm

Ahoj,
nevím, jestli tento dotaz patří zrovna sem, ale vzhledem k tomu, že tu řešíte to Německo, tak hodím sem:-). Teď k věci. Zajímá mě, jaké všechny podklady přikládate k životopisu při žádosti o práci v zahraničí. Je mi jasné, že asi všechna potvrzení o stážích a praxích, zejména o těch v zahraničí. Dáváte k tomu i maturitní vysvědčení? Posílám životopisy s předstihem ještě před promocí, takže je gympl zatím to nejvyšší vzdělání, které mám:-) Jestli teda ano, tak asi nechat přeložit do němčiny/angličtiny, že? Předem dík za odpověď.

patriknovotny
Příspěvky: 1
Registrován: sob pro 20, 2014 8:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Příspěvek od patriknovotny » sob pro 20, 2014 8:32 pm

Zdravím,
letos v létě jsem skládal zkoušky Goethe-Zertifikat B2 (měl jsem 85,5%) a napadlo mě, že by se někomu hodily materiály, z kterých jsem se učil. Jde o 8 testů s řešením, učebnice Studio d – B2, učebnice Mittelpunkt B2, učebnice Hueber Dreyer Practice grammar of german, učebnice Mit erfolg zum Goethe Zertifikat (5 testů), učebnice Cornelsen prufungstraining (4 testy) a učebnice s vysvětlením gramatiky. Vše je v PDF, cena za vše = 300 kč. V případě zájmu pište na novotny.patrik1@post.cz. Hodně štěstí u zkoušek

Otakar Pilný
Příspěvky: 2
Registrován: úte črc 14, 2015 10:06 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Příspěvek od Otakar Pilný » úte črc 14, 2015 10:13 am

A uvažoval jsi třeba i o nějakém kurzu? Člověku to může dát mnohem více, než samoučení. V první řadě je to mnohem více motivující, když máte samostatného lektora. Já na jednom takovém kurzu byl u školy Archimedes (http://www.stories.cz/) a mohu určitě jenom doporučit. Metodika jejich výuky se podstatně liší od ostatních škol, alespoň co mi vyprávěli přátelé, kteří jiné kurzy absolvovali. Slovíčka a nové fráze tě naučí tak, že projdou všemi smysly (píšete, mluvíte s lektorem čas od času po telefonu, máte speciální aplikaci na tablet, atp.) Naučili mě tam poměrně dobře francouzsky.

Bojka
Deltoideus
Příspěvky: 11
Registrován: úte kvě 10, 2011 7:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: učebnice němčiny - pro lékaře samouky ?

Příspěvek od Bojka » sob dub 23, 2016 5:29 pm

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli máte nějakou osvědčenou učebnici přímo lékařské němčiny? V září si chci udělat certifikaci B2, s němčinou problém nemám, potřebuju si jen rozšířit obzory o oborovou němčinu. Ideálně, pokud existuje něco zaměřeného na internu.
A máte tip na německý seriál z nemocničního prostředí na naposlouchání terminologie? Díky předem za rady
Omnia mea mecum porto.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů