Jazykova vymena

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fabrice
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 08, 2011 4:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jazykova vymena

Příspěvek od fabrice » sob pro 03, 2011 5:40 pm

Jsem francouz a mluvim plne francouzsky (samoz.), anglicky a cesky ...

Chtel bych se ucit rusky ... Naslo by se nekoho ktery by chtel me naucit - naopak, muzu ucit francouzsky nebo muzeme spolu mluvit na neco jineho ...

a jestli chcete jenom mluvit francouzsky - napiste : fcontrel@hotmail.com nebo muze me volat - smskovat ;-) na toto cislo 606729082

Uz se tesim !!!

Fabrice

Radek C
Biceps
Příspěvky: 44
Registrován: čtv úno 02, 2012 7:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jazykova vymena

Příspěvek od Radek C » stř úno 15, 2012 4:41 pm

podle nazvu toho tematu jsem ocekaval neco jinyho. jsem zklaman :D

pitrx
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 28, 2015 12:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jazykova vymena

Příspěvek od pitrx » pon pro 28, 2015 12:55 pm

fabrice píše:Jsem francouz a mluvim plne francouzsky (samoz.), anglicky a cesky ...

Chtel bych se ucit rusky ... Naslo by se nekoho ktery by chtel me naucit - naopak, muzu ucit francouzsky nebo muzeme spolu mluvit na neco jineho ...

a jestli chcete jenom mluvit francouzsky - napiste : fcontrel@hotmail.com nebo muze me volat - smskovat ;-) na toto cislo 606729082

Uz se tesim !!!

Fabrice
Já se s tebou budu líbat rád :ugeek: :arrow: :idea:

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti