atestace

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
tachykardie89
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 09, 2014 9:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

atestace

Příspěvek od tachykardie89 » ned dub 13, 2014 5:50 pm

Ahoj, chci se zeptat jak je to s nadstavbovou atestaci u lékařů, hlásím se na medicínu a popravdě mám představu co bych chtěl dělat ale nemůžu se rozhodnout mezi obory, říkám si že během studia se to možná změní jak ty specializace poznám blíže. Ale chci se zeptat když si udělám atestaci z gynekologie a porodnictví a následně nadstavbovou atestaci z intenzivní medicíny, znamená to že budu vázán pouze na intenzivní péči související s tou gyndou nebo budu moci např. potom pracovat i jako lékař na interní nebo multioborové JIP? Velice děkuji za odpověď.

Dubler
Triceps
Příspěvky: 77
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:19 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: atestace

Příspěvek od Dubler » pon dub 14, 2014 9:15 am

Ahoj, chci se zeptat jak je to s nadstavbovou atestaci u lékařů, hlásím se na medicínu

Milý příteli,
Tvé starosti bych chtěl mít! :D
V případě, že skutečně letos začneš studovat, dostuduješ nejdřív za 6 let a do té doby se systém doškolování absolventů nejméně třikrát zásadně změní (kéž by to bylo k lepšímu, ale zkušenosti posledních 20 let reforem mne plní skepsí). Koukej se pořádně připravit na zkoušky, pořádně studovat a pokud Tě něco bude opravdu zajímat v medicině natolik, abys tomu zasvětil celý život, nebudeš se stejně ohlížet na podmínky, ale půjdeš za tím. Přeji Ti co nejvíc štěstí a úspěchu a hlavně dobrou volbu, abys jí nikdy nelitoval.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: atestace

Příspěvek od Formol » stř dub 30, 2014 5:55 am

Dubler: Já bych si z toho legraci nedělal, protože ono je pro spoustu lidí opravdu nepředstavitelné, že studium medicíny není specializované - na řadě škol se poměrně úzce specializuje dokonce už volbou bakalářského studia, takže špatných příkladů je neuriekom.

tachykardie89: Informace o atestací a o kompetencích absolventů jednotlivých oborů nalezneš na webu IPVZ. Ale je to dost nepřehledné, protože atestace se několikrát dosti zásadně měnily. Jinak jít na medicínu s tím, že máš představu o tom, jaký chceš dělat obor, je docela výhoda, protože si tomu můžeš uzpůsobit výběr volitelných předmětů a případně brzy chodit na stáže navíc. Na druhou stranu počítej s tím, že až se setkáš s klinikou, mohou se tvé preference dosti dramaticky změnit. A někdy je to dokonce nejen o oboru, ale i o lidech - např. já kdybych nepotkal kolektiv prof. Elledera, nejspíš bych vůbec neuvažoval o tom, že bych se mohl věnovat patologii a osazenstvo Ústavu patologie by mě v tomto spíše utvrdilo.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

arooj
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 19, 2014 12:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: atestace

Příspěvek od arooj » pát pro 19, 2014 12:38 pm

Dobrý den,mám velkou prosbu pro studenty LF,potřebuji testy na skoušku soc.lékařství,kdo má prosím napište.Děkujeme
Decrease your exam stress by using our latest Dumps 1Y0-A26 and best quality braindumps scwcd and fcc We provide with 100% pass guarantee along with www.pittstate.edu and Southern California University of Health Sciences

medikLS
Deltoideus
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 12:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: atestace

Příspěvek od medikLS » pát pro 19, 2014 1:01 pm

toArooj: Testy? test se před státnicí ze socky nepíše.

Maďar-v-kukuřici
Příspěvky: 2
Registrován: úte kvě 15, 2018 6:43 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: atestace

Příspěvek od Maďar-v-kukuřici » úte kvě 22, 2018 7:24 pm

Když už je řeč o té atestaci ... možná se to už někde řešilo, možná se ptám na blbiny, ale ... Je vůbec proveditelné dělat dvě atestace současně? (ne, nebojím se, že by při jedné astetaci byl čas se nudou škrabat na zadku, ale dost mi to vrtá hlavou) Mám na mysli obory, které mají společný základní kmen (chirurgie a urgentní medicína). Díky za odpověď (když už nedojmu, tak třeba aspoň pobavím)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host