Medicína+brýle?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Back_At
Deltoideus

Medicína+brýle?

Příspěvek od Back_At » sob zář 06, 2014 10:29 am

Zdravím, zajímalo by mě, zda by bylo vážným handicapem (ať už při studiu tak následném povoláním) nošení brýlí? (v mém případě brýle na dálku - L 0.45, P 1.45. Děkuji

snuff
Deltoideus

Re: Medicína+brýle?

Příspěvek od snuff » pon zář 08, 2014 11:32 am

Pokud nevidis az za roh, tak nema smysl se ani hlasit.

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » pon zář 08, 2014 11:40 am

Back_At píše:Zdravím, zajímalo by mě, zda by bylo vážným handicapem (ať už při studiu tak následném povoláním) nošení brýlí? (v mém případě brýle na dálku - L 0.45, P 1.45. Děkuji
Takové brýle by nemusely vadit ani většině profesí v armádě, natož medicíně. Někdy můžou brýle překážet (já např. jako patolog pitvám bez roušky, protože mi na brýle překáží), nekde bys mohl na příliš silné brýle teoreticky dojet (např. letecká záchranná služba), ale v drtivé většině případů pokud s brýlemi vidíš, nepředstavují problém.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Back_At
Deltoideus

Příspěvek od Back_At » pon zář 08, 2014 7:33 pm

Formol píše:
Back_At píše:Zdravím, zajímalo by mě, zda by bylo vážným handicapem (ať už při studiu tak následném povoláním) nošení brýlí? (v mém případě brýle na dálku - L 0.45, P 1.45. Děkuji
Takové brýle by nemusely vadit ani většině profesí v armádě, natož medicíně. Někdy můžou brýle překážet (já např. jako patolog pitvám bez roušky, protože mi na brýle překáží), nekde bys mohl na příliš silné brýle teoreticky dojet (např. letecká záchranná služba), ale v drtivé většině případů pokud s brýlemi vidíš, nepředstavují problém.
Moc děkuji za potěšující odpověď :).

Odpovědět