Eduroam

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
xeex
Deltoideus

Eduroam

Příspěvek od xeex » čtv říj 06, 2011 8:40 pm

Ahojte!

Mám mobilní telefon, který má operační systém Symbian 5th edition, a nenašel jsem metodu, jak nastavit wifi síť eduroam. V CAS jsem nastavil heslo pro eduroam, nainštaloval jsem aj CESNET certifikát, ale stále ma nechce pustit na síť. Píše, že chyba autentizace, nebo chyba ověrení EAP-PEAP.
Různe nastavení na nete nefungují, nebo se mi to nepodařilo nastavit, potřeboval by jsem konkrétní nastavení pro eduroam v objektech 1LF

SEN
Quadriceps

Re: Eduroam

Příspěvek od SEN » pát říj 07, 2011 4:14 am

Zkusel jsi napsat na podporu, mohli by nejak pomoct? Ja jsem takhle jedne kolegyni nastavoval Nokii, ale taky se nezadarilo...

Za to s mym Androidem problem nebyl ;)

xeex
Deltoideus

Re: Eduroam

Příspěvek od xeex » pát říj 07, 2011 5:33 am

SEN píše:Zkusel jsi napsat na podporu, mohli by nejak pomoct? Ja jsem takhle jedne kolegyni nastavoval Nokii, ale taky se nezadarilo...

Za to s mym Androidem problem nebyl ;)

mne to fungovalo už skoro 2 lety, ale teraz mi nejde. Dekuji za nápad, pred chvíli jsem psal mail na adresu kterou jsem na stránkách našel.

Edit:
Už mi to funguje. Správce systému mi napsal, že změnili certifikát, takže CESNET CA už nebude fungovat. Třeba si stáhnout nový certifikát, nainstalovat do mobilu a při nastavení sítě vybrat ten nový.

Odpovědět