Hledání místa

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
nixelka

Hledání místa

Příspěvek od nixelka » úte pro 25, 2012 12:37 pm

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších ohledně hledání místa jako absolvent. Zajímalo by mě, kdy je nejvhodnější doba začít si nějaké to místo hledat? Jsem v šesťáku. Několik nabídek mě už i zaujalo, ale teď mi přijde ještě moc brzo, tím spíš, že je nutné dokládat kopii diplomu, a tu samozřejmě budeme mít až po poslední státnici nejdřív. A taky by mě zajímalo, co si myslíte, je lepší začít někde v menší nemocnici nebo třeba ve fakultce? Nějak v tom plavu, moc by mi pomohly vaše názory popř. rady, ať si to můžu v hlavě nějak srovnat. Díky

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledání místa

Příspěvek od Formol » úte pro 25, 2012 4:44 pm

Pokud už máš dvě státnice, je vhodné se předběžně ozvat. Já jsem s tím také vyčkával a v důsledku toho nejsem na soudním ale na neurologii ;-)
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

kejmi
Quadriceps

Re: Hledání místa

Příspěvek od kejmi » ned pro 30, 2012 8:31 pm

nixelka píše:Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušenějších ohledně hledání místa jako absolvent. Zajímalo by mě, kdy je nejvhodnější doba začít si nějaké to místo hledat? Jsem v šesťáku. Několik nabídek mě už i zaujalo, ale teď mi přijde ještě moc brzo, tím spíš, že je nutné dokládat kopii diplomu, a tu samozřejmě budeme mít až po poslední státnici nejdřív. A taky by mě zajímalo, co si myslíte, je lepší začít někde v menší nemocnici nebo třeba ve fakultce? Nějak v tom plavu, moc by mi pomohly vaše názory popř. rady, ať si to můžu v hlavě nějak srovnat. Díky
kopie diplomu se doklada az po promoci, takze klidne dva mesice po nastupu do prace, to je to posledni co bych resila :D jinak teda z mych zkusenosti - nekam se upichnout nejpozdejs tak ve ctvrtaku, pze jinak nemas moc sanci tam, kam uz nejakej takovej "vlastni-vychovanej" medik chodi (aspon co se tyce prahy), na okreskach je to asi fuk, tam co vim tak nikdo nemel problem (pokud to nebyl nejakej extra specializovanej obor) :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Odpovědět