prospechove stupendium

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
asault

prospechove stupendium

Příspěvek od asault » pát čer 03, 2011 11:08 am

Caute, chci se zeptat, jak je to s prospechovym stipendiem.. jestli se o nej nejak musi zadat, popr. do kdy. A jestli se do prumeru pocitaji i znamky se statnice, ci jen z normalnich zkousek.. Diky

cabicz
Deltoideus

Re: prospechove stupendium

Příspěvek od cabicz » sob čer 04, 2011 9:41 am

asault píše:Caute, chci se zeptat, jak je to s prospechovym stipendiem.. jestli se o nej nejak musi zadat, popr. do kdy. A jestli se do prumeru pocitaji i znamky se statnice, ci jen z normalnich zkousek.. Diky
Žádat se o něj nemusí, stačí počkat, než na stránky vyvěsí informace o tom, kdo na něj má vlastně nárok, tj. horní hranici průměru, a pak zajít na studijní a nechat si zkontrolovat index, že na to máš opravdu nárok.
Jinak se do toho průměru započítávají všechny zkoušky včetně klasifikovaných zápočtů. Státnice se nezapočítávají. (takže když budeš mít ze státnice za 2 a ze zbytku zkoušek za 1, tak bude průměr 1,0)

fairyanna

Re: prospechove stupendium

Příspěvek od fairyanna » pát pro 12, 2014 11:24 am

Já mluvím z pozice studenta, který se blíží konci studia a říkám tohle - spoustu iluzí jsem už ztratil, ale asi bych se jinak nerozhodl, protože medicína byl můj cíl už dávno před gymnáziem.
Download high quality E10-001 - free dumps dumps to prepare and pass 70-488 - testking - braindumps.com with oracle certification dumps Also get free demos of www.principiacollege.edu for review of United States Army Command & General Staff College

Odpovědět