Vzdělávání - akreditační kurz - cvičitel pohybových aktivit

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jehudit
Příspěvky: 3
Registrován: pon čer 06, 2011 9:38 pm

Vzdělávání - akreditační kurz - cvičitel pohybových aktivit

Příspěvek od Jehudit » čtv říj 18, 2012 6:21 pm

Cvičitel pohybových aktivit se zaměřením na civilizační onemocnění
vzdělávací kurz akreditovaný ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy č.j. 089/2011-50-A
Rozsah kurzu

Kurz probíhá v rozsahu 150 hodin (teoretická část 100 hodin + praktická část 50 hodin). Na základě závěrečného osvědčení je možné získat živnostenské oprávnění k poskytování tělovýchovných služeb.
Charakteristika

Tento vzdělávací kurz je zaměřen především na pohybovou aktivitu osob s civilizačním onemocnění jako je obezita, cukrovka, vysoký krevní tlak, ischemická choroba srdeční či osteoporóza. Výskyt těchto onemocnění stoupá, aktivní léta seniorů se prodlužují. Ve fitness centrech se již setkáváme nejen se „zdravými“ sportovci, ale právě i s klienty, kteří potřebují přizpůsobit svou pohybovou aktivitu svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Absolvent kurzu by měl být schopen odborně poradit a sestavit správný tréninkový plán pro dané onemocnění, určit rizika a předcházet jim. Nedílnou součástí kurzu je i navázání komunikace mezi odbornou zdravotnickou a neodbornou zdravotnickou veřejností.

Více informací (termíny, kontaktní osoba, cena kurzu) naleznete zde - http://www.vstj.cz/?pg=vzdelavani&co=akreditacni_kurz
Yhmisveri on hankalaa siivota...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti