Biorezonance

Moderátoři: Medicinman, Formol

Zamčeno
Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: Biorezonance

Příspěvek od Formol » sob kvě 05, 2012 9:09 pm

Protože jsi věrohodným způsobem nedokáza, že tebou uváděné osoby skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Tento text bude pro příště jedinou reakcí na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o odvedení pozornosti.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 9:36 pm

Formol píše:Výborně. Tvým cílem není nikoho přesvědčovat, ale jako své odborné autority uvádíš neexistující jména a dokonce neexistující instituce - a ani po opakovaném předložení důkazů, že jde o smyšlenky, nejsi schopen ani se za to omluvit ani dokázat věrohodným odkazem, že takoví lidé existují. Ovšem výmluv, mlžení a teď najednou i tolerance a diskuze máš plnou klávesnici. :lol: :lol: :lol:
Ještě taková malá vsuvka... ten tvůj výraz "po opakovaném předložení důkazů, že jde o smyšlenky", dovol mi citovat tvá vlastní slova:
Formol píše:poslední T. Johnson byl z West Pointu slavnostně vyřazen v roce 1933
Už jednou jsem ti řekl, že nemáš pravdu a ty jsi se ani náznakem neozval, aby jsi se omluvil za omyl, popřípadě abys předložil zdroj, ze kterého jsi čerpal ty. Abychom tedy byli konkrétní...

po opravdu zběžném hledání mi vyjel web samotného APS, kde se píše, cituji:
T. H. Johnson
U.S. Military Academy, West Point
http://rmp.aps.org/abstract/RMP/v59/i3/pS1_1
http://publish.aps.org/search/field/author/Johnson_T_H

Takže laskavě začni předkládat férově důkazy a odkazy, odkud čerpáš a ne jen pouze tvrdit, že předkládáš důkazy. Důkazy jsi nepředložil žádné kromě tebou řečeného, ničím nepodloženého prohlášení. A přestaň laskavě spamovat. Sám tím jenom prokazuješ, jak nejsi schopen předložit jediný kvalitní důkaz místo toho, aby jsi tedy jako inteligentní člověk normálně diskutoval ;)

To jen k tomu tvému výroku, jak tu hrozně předkládáš kvalitní důkazy ;)

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » sob kvě 05, 2012 10:15 pm

Tebou původně uvedený T. Johnson a T. H. Johnson jsou různé iniciály. Ale i tak je pozoruhodné, že se ti podařilo dohledat pouze druhé nejobvyklejší příjmení v USA - tedy něco s relativně velkou šancí na náhodný zásah. Ostatně tebou odkazovaný (profesor plukovník) Thomas H. Johnson je fyzikem, zabývá se především balistickými raketami a nukleárními zbraněmi (zdroj: William T. Golden: Science and Technology Advice to the President, Congress, and Judiciary. Transaction Publishers, 1995), je tedy krajně nepravděpodobné, že by v roce 2006 vůbec mohl spáchat takový bezpečnostní kiks jako publikaci nesmyslu mimo svůj obor v reklamním plátku ruských šarlatánů.

Naprosto ignoruješ fakt, že toto jsem uvedl jen jako jedno z mnoha jmen na webu fakulty nedohledatelných, zatímco podrobnější rozbor jsem provedl pouze u E.Kricka, který se dokonce vyznačuje tím, že působí na neexistující instituci. Ale chápu, to je pro tebe krajně nepohodlné, protože tam naprosto nemáš šanci, zatímco u Johnsona můžeš alespoň hloupě předstírat. Tedy pro osvěžení paměti:

A teď se podíváme třeba na E(dwarda) Kricka, protože i špatný zdroj může uvádět pravdu. Tedy APS zná Alexe Kricka, Joela D. Kricka, Iana D. Kricka a Jakoba J. Kricka. E(dwarda) Kricka nezná, přitom záznam z konce 90. let by se na jejich webu nacházel. Dále tebou předhazovaná organizace "International Stanford Research institute" je smyšlená nebo bezvýznamná parazitní, její použití je pouze průhledným pokusem parazitovat na jménu špičkového pracoviště SRI International. SRI International ovšem nemá o E. Krickovi žádný záznam, jako člena jej také neuvádějí. Dále E. Krick není autorem nebo spoluautorem ani jedné publikace indexované v databázi ScienceDirect, což prakticky vylučuje, že by byl akademickým pracovníkem na prestižním pracovišti.

tedy: Protože jsi věrohodným způsobem nedokázal, že tebou uváděné osoby skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Tento text bude pro příště jedinou reakcí na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o odvedení pozornosti.

edit 0:20 - zopakováno zpochybnění jediné skutečně perlustrované osoby vč. důkazů

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 10:41 pm

Formol píše:Tebou původně uvedený T. Johnson a T. H. Johnson jsou různé iniciály.
Opravdu ani moc ne :)
Formol píše:Ale i tak je pozoruhodné, že se ti podařilo dohledat pouze druhé nejobvyklejší příjmení v USA - tedy něco s relativně velkou šancí na náhodný zásah.
Aha a jaktože jsi ho nenašel ty, když jsi s takovým přesvědčením tvrdil cosi o roku 1933? Mimochodem, stále chybí odkaz na tebou proklamované tvrzení.
Formol píše:..., je tedy krajně nepravděpodobné, že by v roce 2006
KDE je v tomto dokumentu napsáno, že v roce 2006 právě T. Johnson vydal publikaci mimo svůj obor. To tam totiž rozhodně není.
Abychom byli přesní, mám na mysli tento dokument: Dokument Ukaž mi stránku a citaci, kde se to tvrdí.
Formol píše:reklamním plátku ruských šarlatánů.
A také mi prosím ukaž, kde jsou známky reklamního plátku a kde jsi tam našel, že to napsal ruský šarlatán. Umíš-li skutečně číst anglicky.
Formol píše:Naprosto ignoruješ fakt, že toto jsem uvedl jen jako jedno z mnoha jmen na webu fakulty nedohledatelných
Omyl, já ti pouze ukázal, že nemáš pravdu v konkrétním případě a ty jsi to ignoroval a zas nemáš nic, ani důkazy, ani odkaz, ze kterého jsi údajně čerpal ( takže další údaj tebou vycucaný z prstu ).
Formol píše:že působí na neexistující instituci
Ano, možná jedině u SRI International by se dalo polemizovat, zda existuje nebo ne. Odkaz jsi vskutku uvedl, jenže jsi pravděpodobně přehlídl to, že jsem psal, že jsem to psal po paměti. A pouštět se to argumentace, jestli to má být psáno jako International Stanford Research Institute nebo SRI International, když je to identická instituce jenom vypovídá znovu o tom, že se snažíš odvést pozornost.

Znovu: stále jsi nepředložil ANI JEDEN důkaz o šmrdlání drátkem, kmitání fyzikálních veličin a dalších lží, které tu propaguješ a nemáš ani nekvalitní důkaz, natož nějaký věrohodný...
Formol píše:Ale chápu, to je pro tebe krajně nepohodlné, protože tam naprosto nemáš šanci, zatímco u Johnsona můžeš alespoň hloupě předstírat.
Omyl, já nic nepředstírám, já normálně diskutuju. Předložil jsem to, co jsem zběžně našel tehdy, když jsem ti už dříve psal, že nemáš pravdu. Problémem ale je, že ty nemůžeš dokázat nic ( kromě teda Edwarda Kricka, u kterého jsi odkazy nějaké uvedl, ale zase... snažíš se tím odvést pozornost od tvých dříve psaných lživých příspěvků a říkáš, že mě je něco nepohodlné ). Problémem totiž je, že i kdybych řekl, že jsem si vše vymyslel ( což není pravda, ale dejme tomu ), tak ty si stejně najdeš záminku, jak odvést pozornost od toho, že nemáš žádné důkazy pro to, co jsi psal v příspěvku před dvěma týdny. A co před dvěma týdny... dokonce jsi nedokázal obhájit ( nebo se slušně omluvit jako inteligentní diskutující ) ani ty lži, co jsi psal teď v posledních příspěvcích, ani jsi mi nebyl schopen říct, od čeho konkrétně uhýbám já ( i když jsi to tak zarputile tvrdil ).

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » sob kvě 05, 2012 11:49 pm

ad T. H. Johnson
Pokud má vědec v USA "middle name", tak jej používá konzistentně u všech článků. Zejména pokud je vlastníkem jednoho z nejčastějších příjmení. Důvod je ryze pragmatický, Johnsonů je hodně. T. Johnsonů je už méně a T. H. Johnsonů je ještě méně.

Musím ale přiznat, že jsem ti připravil nepěknou past - plukovník Thomas H. Johnson, kterého obhajuješ jako autora stavícího se za biorezonanci v této šaškárně (vydané v roce 2006, v "jeho" textu se odvolává na události konce 90. let), zemřel 29.6.1990. Měl jsi příležitost ukázat na chybu a místo toho se hádáš za to, že mrtvý napsal blábol do reklamního pseudoodborného textu. Recentní publikace v časopisech Physical Review A a E napsal doktorand z Oxfordu, který v době vydání inkriminovaného blábolu zápasil z bakalářským studiem (MPhys získal v roce 2009, tedy BSc lze předpokládat při široké vůli v rozmezí 2006-2008).

Takže past sklapla :twisted:

ad E.Krick
rDUM píše:
Formol píše:že působí na neexistující instituci
Ano, možná jedině u SRI International by se dalo polemizovat, zda existuje nebo ne. Odkaz jsi vskutku uvedl, jenže jsi pravděpodobně přehlídl to, že jsem psal, že jsem to psal po paměti. A pouštět se to argumentace, jestli to má být psáno jako International Stanford Research Institute nebo SRI International, když je to identická instituce jenom vypovídá znovu o tom, že se snažíš odvést pozornost.
Mlžíš. Parazitní název uvádí i tvůj jurodivý text. Navíc o žádné odvádění pozornosti se nejedná. To, že by kdokoliv nevěděl, kde vlastně pracuje, je pochybné. Takže jsou pouze dvě možná vysvětlení:
1. International Stanford Research Institute se má ke skutečnému SRI International asi jako botky značky Abdihaš k botkám značky Adidas. Tedy něco takového skutečně existuje, ale pouze se to pokouší parazitovat na cizí značce.
2. Jurodivec V.I.Nesterov popustil uzdu fantazii a zapoměl si při vymýšlení osob a institucí ověřit, jestli nespletl instituci. Ostatně nebyla by to jediná chyba, již několikráte odkazovaný Nesterovův jurodivý text obsahuje takových chyb několik - tak např. Lawrence Laboratory, Berkley (skutečná instituce Lawrence Berkeley National Laboratory), již zmiňovaná Washigton University (skutečná instituce snad WU in St Louis /pravda, neoficiálně se někdy "in St Louis" neuvádí, oficiálně ano/, snad University of Washington, snad...), Arizona University (skutečná instituce sand University of Arizona, snad Arizona State University, snad Northern Arizona University,...)

rDUM píše:kromě teda Edwarda Kricka, u kterého jsi odkazy nějaké uvedl, ale zase..
Takže potichu přecházíš to, že uvádíš jako odborníka člověka, který:
1. Tebou uváděná autorita American Physical Society jej vůbec nezná.
2. Působí na smyšlené nebo parazitní instituci, skutečná SRI International jej nezná(1), (2)
3. Předkládáš jej jako autoritu, ale nemá žádné výsledky.

Naprosto ignoruješ fakt, že je tím nade vší pochybnosti prokázáno, že jeden z autorů Nesterova jurodivého "sborníku" je buď podvodník trpícící bájivou lhavostí, nebo je jen výplodem páně Nesterovy šarlatánské fantazie. Tím je ovšem silně zpochybněna věrohodnost celého plátku - a to i kdyby již před tím nebyly k dispozici žádné další důkazy pseudovědeckého podvodu. Jenže ony byly, např. myšlená jména, smyšlené instituce, formální napodobování vědy, vymýšlení si zvučných titulů,...

Tedy: Protože jsi věrohodným způsobem nedokázal, že tebou uváděné osoby skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Tento text bude pro příště jedinou reakcí na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o odvedení pozornosti.

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » ned kvě 06, 2012 12:51 am

Toto je seznam věcí, ke kterým uživatel Formol není schopen dodat důkazy nebo jakkoliv se vyjádřit ( omluva za lež či vysvětlení odkud čerpal ).
Formol píše:signál je pouze matematická abstrakce informace nesené nějakým fyzikálním procesem, takže signál na signál skutečně nepůsobí.
Materiály dokazující, že signály spolu neinterferují a neruší se: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Pokud není specifikováno, jaká fyzikální veličina kmitá, jde o obsahově prázdné tvrzení (čti blábol).
Materiály popisující existenci výrazu "kmitání fyzikální veličiny": NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Nejmenší děti nejsou schopny nijak své pocity vyjádřit a tak je "interpretuje" matka. No a na ní "placebo" resp. zkreslení vnímání funguje perfektně.
Studie dokazující, že placebo projevující se na matce dokáží uzdravit dítě ( tedy můžeme mluvit o placebo efektu aplikovaném na novorozeněti například ): NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Proto zná Google zhruba 500 odkazů na "BICOM terapie" a nalezené odkazy vedou vesměs na šarlatány toto poskytující
Odkazy ( a důkazy ) o tom, že BICOM terapie je to samé jako MORA terapie: NEPŘEDLOŽIL

Formol píše:Stačí umět německy. Google test na "Biokybernetische medizin": 6300 odkazů.
Důkaz o tom, že výraz "biokybernetická medicína" se oficiálně běžně používá pro výraz "biorezonance" po celému světu: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Ale tvrdí. Běžněji sice píší o eletromagnetických vibracích (takový pojem fyzika vůbec nezná) nebo např. o vibracích elektronové plasmy (sic!), ale někteří jsou odvážnější.
Citace nebo odkaz na konrétní místo, kde se tvrdí, že biorezonanční zařízení pracuje s vibracemi elektronové plasmy: NEPŘEDLOŽIL
Formol výrazem "Ale tvrdí" komentoval příspěvek uživatelky Laily, že neplatí výrok, že "Některé z dnešních přístrojů mají mít schopnost přijímat léčivé vibrace z vesmíru a předávat je do organismu."
Důkaz, citace, odkaz, cokoliv, co by potvrzovalo, že to operátoři biorezonančních zařízení tvrdí: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Ale pracoval. Šmrdlání drátem po důvěřivém platícím hlupákovi je modus operandi přiřknutý pracovně právě Reinhodovi Vollovi.
Uživatel Formol se tím snažil dokázat, že zařízení Metatron, Oberon, Aurum a Sensitiv Imago pracují na principu EAV.
Jakékoliv důkazy: NEPŘEDLOŽIL
Omluvu za nekorektní uvedení jména pana Dr. Volla: NEPŘEDLOŽIL
Vysvětlení pojmu "šmrdlání drátem" vzhledem k uváděným zařízením: NEPŘEDLOŽIL

Formol píše:Povinnost dokázat pozitivní (tj. něco je, existuje, platí,...) tvrzení má vždy ten, kdo jej předkládá. Do té doby platí "presumpce nepravdivosti".
Vzhledem k tomu, jak velký seznam už tu vidím s položkou NEPŘEDLOŽIL, nemá uživatel Formol žádné právo toto požadovat po jakémkoliv dalším uživateli.

Formol píše:prapodivné až pochybné "certifikáty", které jsou použity mimo rámec své působnosti a i v rámci této působnosti mají velmi pochybnou hodnotu
Konkrétní stížnost na oficiální Evropskou certifikaci, která by dokazovala, že certifikát byl užit nad rámec své působnosti s pochybnou hodnotou: NEPŘEDLOŽIL

Formol píše:poslední T. Johnson byl z West Pointu slavnostně vyřazen v roce 1933
Zdroj: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Tím, že jsi přihodil několik siláckých nekonkrétních (a jen tak mezi námi, pouhým pohledem do historie lze snadno ověřit, že vesměs nepravdivých) výkřiků
Konkrétní uvedení "siláckých nekonkrétních výkřiků": NEPŘEDLOŽIL
Ověření těchto výkřiků: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:bys možná zabodoval u tebou okrádaných* mentálně nepříliš zdatných klientů
Zdroj, ze kterého čerpal, že může s jistotou prohlásit, čím se zabývám a zda vůbec mám nějaké klienty v podobě pacientů - neboli zdroj, který dokazuje, že za úplatu poskytuji klientům služby biorezonance: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Pokud tento důkaz nedokážeš podat, bude to, zejména díky tomu, že to není poprvé, co mlžíš a vytáčíš se
Konkrétní části příspěvků, kde se vytáčím a kde záměrně mlžím a nejsem ochoten za to nést zodpovědnost: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:ohánění se technickými certifikáty ( odkaz: http://www.uk.metatron-nls.ru/main.php?id=25 )
Uživatel Formol nepravdivě tvrdí, že jsem se odkazoval byť na jediný z certifikátů, které jsou v odkaze uvedeny.
Omluvu ani důkaz, že se pod odkazem vskutku nachází IES Certifikát, o kterém byla řeč: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:a ani po opakovaném předložení důkazů, že jde o smyšlenky
Důkaz předložen pouze u pana Edwarda Kricka, který může být vyhodnocen až POTÉ, co pan Formol předloží zbytek důkazů.

Formol píše:Ovšem výmluv, mlžení a teď najednou i tolerance a diskuze máš plnou klávesnici.
Kromě neustále se opakujícího požadavku důkazu o jménech ( který jsem slíbil projít POTÉ, co pan Formol předloží důkazy pro tento seznam ) nepředložil to množství konkrétních "výmluv a mlžení". Status: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Předložil jsi seznam lidí, o kterých tvrdíš, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci.
Uživatel Formol opět uvádí nepravdivou informaci. Citace mého příspěvku: "jen náhodně pár jmen a institucí, které k tomu mají nějaký vztah..." Omluva: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše: je tedy krajně nepravděpodobné, že by v roce 2006 vůbec mohl spáchat takový bezpečnostní kiks jako publikaci nesmyslu mimo svůj obor v reklamním plátku ruských šarlatánů.
Důkaz, že v uvedeném dokumentu se nachází publikace pana T. Johnsona z roku 2006: NEPŘEDLOŽIL
Důkaz, že jde o reklamní plátek: NEPŘEDLOŽIL
Důkaz, že jde o šarlatána: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Jurodivec V.I.Nesterov popustil uzdu fantazii a zapoměl si při vymýšlení osob a institucí ověřit, jestli nespletl instituci.
Sbírka byla tímto člověkem pouze editována, velká část textu pochází od jiného Nesterova. Důkaz, že S. Nesterov či V. Nesterov byli šarlatáni: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Takže potichu přecházíš to, že uvádíš jako odborníka člověka
Nepřecházím, pouze se v tom nebudu babrat, dokud neprokážeš, že nejsi lhář, tedy uvedeš důkazy ke všem zde uvedeným položkám se statusem "NEPŘEDLOŽIL".
Formol píše:Musím ale přiznat, že jsem ti připravil nepěknou past - plukovník Thomas H. Johnson, kterého obhajuješ jako autora stavícího se za biorezonanci v této šaškárně
Jenže jsi stále nepochopil pointu. Nebyl jsi schopen prokázat, že od roku 1933 neexistoval ve West Pointu JEDINÝ Johnson, já to vyvrátil.
A znovu je hezky vidět, jak si ze všeho vybíráš jen to, co se ti hodí - jasně jsem napsal, že zodpovídat se budu až poté, co předložíš důkazy ze své strany.
Důkaz, že jsem jej uváděl, jako autora zastávajícího se biorezonance: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:a místo toho se hádáš za to, že mrtvý napsal blábol do reklamního pseudoodborného textu
Důkaz, že jde o reklamu: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení.
Uživatel Formol nepředložil ani v jednom ze VŠECH případů označených statusem "NEPŘEDLOŽIL" jediný důkaz, citaci či odkaz.

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » ned kvě 06, 2012 5:06 am

rDUM píše:
Formol píše:signál je pouze matematická abstrakce informace nesené nějakým fyzikálním procesem, takže signál na signál skutečně nepůsobí.
1. Důkaz nebyl vyžadován mimo tvé blábolivé pokusy zamaskovat, že je biozeronanční guru I.V.Nesterov notorický lhář.
2. Signál je matematickou abtrakcí - viz např. J.P.Lathi: Signal Processing and Linear Systems. Berkeley Cambridge Press 1998 (1. kapitola)
3. Nikdy jsem netvrdil, že spolu neinterferují. Pouze jsem tvrdil, že tvoje plácání je hloupé - ovšem spojuješ dvě nesouvisející tvrzení => opět jen blábolivě odvádíš pozornost od toho, že v dupě.
rDUM píše:
Formol píše:Pokud není specifikováno, jaká fyzikální veličina kmitá, jde o obsahově prázdné tvrzení (čti blábol).
1. Důkaz nebyl pořadován
2. Odkaz na Feynmanovy přednášky z fyziky jsem uvedl, tedy lžeš
rDUM píše:
Formol píše:Nejmenší děti nejsou schopny nijak své pocity vyjádřit a tak je "interpretuje" matka. No a na ní "placebo" resp. zkreslení vnímání funguje perfektně.
Studie dokazující, že placebo projevující se na matce dokáží uzdravit dítě ( tedy můžeme mluvit o placebo efektu aplikovaném na novorozeněti například ): NEPŘEDLOŽIL
1. Tvrzení, že se dítě objektivně uzdraví, je tvoje lež
2. Tvrzení, že subjektivní stav interpretuje matka, je zcela evidentní.
rDUM píše:
Formol píše:Proto zná Google zhruba 500 odkazů na "BICOM terapie" a nalezené odkazy vedou vesměs na šarlatány toto poskytující
Odkazy ( a důkazy ) o tom, že BICOM terapie je to samé jako MORA terapie: NEPŘEDLOŽIL
Až na ty odkazy, ve kterých si to spojují sami šarlatáni. Tedy lžeš.
rDUM píše:
Formol píše:Stačí umět německy. Google test na "Biokybernetische medizin": 6300 odkazů.
Důkaz o tom, že výraz "biokybernetická medicína" se oficiálně běžně používá pro výraz "biorezonance" po celému světu: NEPŘEDLOŽIL
1. Podvod by měl mít oficiální jméno? No hergot...
2. 6300 odkazů nestačí? Zejména když je z první desítky jasné, že je to spojováno. A oficiální nebo neoficiální šarlatán je nesmysl. Tedy opět lžeš.
rDUM píše:
Formol píše:Ale tvrdí. Běžněji sice píší o eletromagnetických vibracích (takový pojem fyzika vůbec nezná) nebo např. o vibracích elektronové plasmy (sic!), ale někteří jsou odvážnější.
Citace nebo odkaz na konrétní místo, kde se tvrdí, že biorezonanční zařízení pracuje s vibracemi elektronové plasmy: NEPŘEDLOŽIL
Formol výrazem "Ale tvrdí" komentoval příspěvek uživatelky Laily, že neplatí výrok, že "Některé z dnešních přístrojů mají mít schopnost přijímat léčivé vibrace z vesmíru a předávat je do organismu."
Důkaz, citace, odkaz, cokoliv, co by potvrzovalo, že to operátoři biorezonančních zařízení tvrdí: NEPŘEDLOŽIL
1. Důkaz nebyl požadován mimo tvé blábolivé pokusy o zamlžení toho, že V.I.Nesterov je lhář a podvodník. Jako třeba teď - abys zamaskoval to, že jsi jako prvotřídní hlupák obhajoval, že odbornou autoritou stavící se za biorezonanci je člověk, který tak měl učinit zhruba patnáct let po své smrti.
2. Jednalo se pouze o ilustraci absurdních hloupostí, do nichž je biorezonance namočena. Tedy toho, že řada šejdířů má ještě hloupější patafyzikální "vysvětlení" než V.I.Nesterov a jeho banda.
rDUM píše:
Formol píše:Ale pracoval. Šmrdlání drátem po důvěřivém platícím hlupákovi je modus operandi přiřknutý pracovně právě Reinhodovi Vollovi.
Uživatel Formol se tím snažil dokázat, že zařízení Metatron, Oberon, Aurum a Sensitiv Imago pracují na principu EAV.
Lež, netvrdil jsem, že pracují na stejném principu, tvrdil jsem, že mají stejný modus operandi, tedy ošmrdlání oběti drátem (nadsázka je zřejmá i značně subnormním jedincům) a pseudofyzikální vysvětelní. Tvrzení je zřejmé.
rDUM píše: Omluvu za nekorektní uvedení jména pana Dr. Volla: NEPŘEDLOŽIL
To už je skutečně aktem čirého zoufalství:-D Dělat aféru z překlepu ve jménu jednoho německého šejdíře...
rDUM píše: Vysvětlení pojmu "šmrdlání drátem" vzhledem k uváděným zařízením: NEPŘEDLOŽIL
1. Nebylo vyžadováno.
2. Lidé se chlubí mnohým, ale ty jsi jedním z mála lidí, kteří se chlubí hloupostí tak velkou, že vede k neschopnosti pochopit celkem běžné jazykové obraty.
rDUM píše:
Formol píše:Povinnost dokázat pozitivní (tj. něco je, existuje, platí,...) tvrzení má vždy ten, kdo jej předkládá. Do té doby platí "presumpce nepravdivosti".
Vzhledem k tomu, jak velký seznam už tu vidím s položkou NEPŘEDLOŽIL, nemá uživatel Formol žádné právo toto požadovat po jakémkoliv dalším uživateli.
Demagogie. Ono "nepředložil" jsou částečně tvé lži, částečně jsou to tvé pokusy zamlžit tvoji argumentační impotenci odbíháním k podružnostem. Na takové dětinské pokusy jinak než jejich pojmenováním nemá smyslu reagovat - jen teď je mi líto tvé omezenosti a pokouším se ti naznačit, že ze sebe děláš hlupáka. Můžu tě ujistit, že ještě chvíli budeš pokračovat a i těm méně chápavým bude jasné, že biorezonance je nejen podvod, ale podvod páchaný celkem neschopnými hlupáky.
rDUM píše:
Formol píše:prapodivné až pochybné "certifikáty", které jsou použity mimo rámec své působnosti a i v rámci této působnosti mají velmi pochybnou hodnotu
Konkrétní stížnost na oficiální Evropskou certifikaci, která by dokazovala, že certifikát byl užit nad rámec své působnosti s pochybnou hodnotou: NEPŘEDLOŽIL
1. Takový důkaz nebyl požadovám mimo tvé pokusy o blábolivé odvedení pozornosti od toho, že biorezonanční guru je lhář a hlupák.
2. Ty jsi tyto certifikáty (možná pod nickem Laila_5 nebo Abcd - používáte vesměs stejnou IP od UPC) použil jako záštitu, tedy je tvojí povinností dokázat jejich správné použití. Snaha požadovat vyvrácení po pochybujících je pouze demagogickým krokem (viz presumpce neviny).
rDUM píše:
Vzhledem k bezvýznamnosti tohoto tvrzení je to jen další tvůj blábolivý pokus. Ty jsi měl dokázat, že v roce 2006 na West Pointu působil nějaký T. Johnson. Místo toho jsi nejdříve mlžil, zeširoka blábolil a nakonec jsi tvrdil, že to byl plukovník Thomas H. Johnson - jenže ten jako na potvoru v roce 2006 již dávno nežil a proto nemohl být tvým člověkem.
rDUM píše:Konkrétní části příspěvků, kde se vytáčím a kde záměrně mlžím a nejsem ochoten za to nést zodpovědnost: NEPŘEDLOŽIL
Naprosto průhledná a dětinská lež. Tvoje opakované odbíhání k podružnostem (poslední vyřazený T. Johnson, nimrání se v překlepu Volova jména,...) a opakované ignorování toho, že uvádíš smyšlná jména na smyšlených institucích a naposledy zejména to, že jsi se nijak nevyjádřil k tomu, že "tvůj T. Johnson" by musel psát ještě patnáct let po smrti a že tvůj guru V.I.Nesterov si do svého "sborníku", který je pro tebe evidentně důležitým zdrojem, sprostě vymýšlí přispěvatele i jejich pracoviště.
rDUM píše:
Formol píše:ohánění se technickými certifikáty ( odkaz: http://www.uk.metatron-nls.ru/main.php?id=25 )
Uživatel Formol nepravdivě tvrdí, že jsem se odkazoval byť na jediný z certifikátů, které jsou v odkaze uvedeny.
Omluvu ani důkaz, že se pod odkazem vskutku nachází IES Certifikát, o kterém byla řeč: NEPŘEDLOŽIL
Naprosto dětinským způsobem vytrháváš z kontextu, celá věta totiž byla: "Institute of practical psychophysics je však co se týče věrohodnosti na stejné úrovni jako např. semináře cimrmanovců - ........ ohánění se technickými certifikáty, jako by dokladovaly něco jiného než jen soulad s technickými normami (bezpečnost, elektromagnetická kompatibilita,...)...". Je naprosto evidetní, že se jedná o zpochybnění věrohodnoti Institute of practical psychophysics. Nikdy jsi se s touto bandou neidetnifikoval, takže buď nejsi schopen pochopit text, nebo se pokoušíš o tu nejhloupější formu demagogie.
rDUM píše:
Důkaz předložen pouze u pana Edwarda Kricka, který může být vyhodnocen až POTÉ, co pan Formol předloží zbytek důkazů.
Lež. Za dokázané lze považovat, že si V.I.Nesterov vymyslel existenci E.Kricka (viz výše) a T. Johnsona (viz výše) a tedy i C.Patela (zde) je spoluautorem dvou smyšlených autorů. Vzhledem k tomu, že tvůj "seznam" je prakticky okopírovám z článuku připisovaném právě těmto třem smyšleným osobám, je jejich věrohodnost velmi pochybná. Ale budiž - z tvého seznamu 26 jmen pochopitelně vyberu jen některé, protože když je seznam z jedné třetiny vylhaný, je jasné, že jeho věrohodnost je mizivá.

S. Brown, J&J Inc. - nedohledatelný pro nedostatečnou identifikaci
A. Feyber, VPI. Research. - nedohledatelný pro nedostatečnou identifikaci
R. Morris, Syracuse University - neexistující jméno: 1 (dotaz předávají metodou post, nelze odkazovat na výsledek, je třeba jméno Morris dopsat), fulltextem lze sice jakéhosi R. Morrise dohledat, ovšem to je pán, který na Syracuse University nepůsobí a nepůsobil (1)
R. Jan, Princeton University - na webu univerzity neexistuje: 1, 2, 3
G. Vayant, Arizona University - neexistující instituce napodobuje název University of Arizona: 1
G. Sullivan, Illinois State University - neexistuje v seznamu členů: 1
T. Johnson, US Military Academy - podle tebe píšící ještě patnáct let po smrti :lol:
A. Geriberg, Washington University - neexistující instituce 1
R. Clem, Sandia National laboratory - žádný R. Clem na jejich webu neexistuje: 1
E. Sessler, Lawrence Laboratory, Berk ley - neexistující instituce, správný název Lawrence Berkeley National Laboratory
E. Vitchinsky, Cornell University - neexistující osoba na webu univerzity: 1
A. Holecome, Mancind Unlimited Inc. - pokud firma vůbec existuje, je bezvýznamná: 1
E. Krick, International Stanford Research Institute - neexistující instituce, neexistující osoba - viz výše
R. Zeir, Stanford University - neexistující osoba na webu univerzity: 1
T. Dressler, HGY Inc. - evidentně smyšlená firma i osoba: 1
E. Yariv, California Institute of Technology - smyšlená osoba, na CalTechu není Yariv se jménem začínajícím na E: 1
W. Morrow, Lincoln Laboratory - Walter Morrow skutečně existuje na uvedeném pracovišti, ovšem je velmi nepravděpodobné, že by se vedoucí laboratoře mající úzké vazby na ministerstvo obrany spojených států podílel na propaci jednoho nezbýznamného ruského podvodníka. Když už nic jiného, paranoidní generálové v Pentagonu by v tom viděli bezpečnostní díru.
T. Marshall, Columbia University - existující jméno (je třeba dát hledat). Ovšem že by se tento člověk, který se zabývá fyzikou vysokých energií, poslední rok před odchodem do penze věnoval propagaci nevýznamného ruského šarlatána?
P. Avisois, USAF Arms Laboratory - zřejmě neexistující instituce 1
C. Patel, Harvard University - viz výše, jako "spoluautor" dvou smyšlených osob je velmi pravděpodobně taktéž smyšlený
N. Blumbergen, AT & T Bell Laboratories - zřejmě smyšlené jméno: 1
T. Van Hoven - buď smyšlené jméno nebo vědecká nula: 1
G. Hooft - Gerard 't Hooft? To je jako vtip? Navíc se něčím jako podporou biorezonance vůbec nechlubí na svém webu: 1.
S. Nesterov - tohle jako vědec? To jsem spíš já olympionik:-D
Harold S. Burr, Yale University School of Medicine - jako obvykle chybně pojmenovaná instituce (Yale School of Medicine), Harrold S. Burr na ní skutečně působil - až do své smrti v roce 1973 1. Tvoje drzé zneužití průkopníka tkáňové a celulární elektrofyziologie mě bytostně uráží.

Takže shrnutí. Neexistující instituce, neexistující jména. Existující jsou pouze čtyři lidé, ovšem je evidentní, že jejich "podpora a odborná záštita" je jen a pouze drzost jurodivce V.I.Nesterova. H.S.Burr zemřel v roce 1973, tedy před "vynálezem" biorezonance. Gerard 't Hooft (nositel NC za fyziku za rok 1999) nic takového na svém webu nepotvrzuje a jde tedy jen o drzost V.I.Nesterova, který hřeší na to, že takový šváb jako on je hluboko pod rozlišovací schopností předního teoretického fyzika. Třetí existující osoba, Walter Morrow, je natolik velké zvíře s těsným vztahem na Pentagon, že lze pohládat za jisté, že by ani s ohledem na národní bezpečnost USA nemohl spolupracovat s drobným podvodníčkem a zlodějíčkem V.I.Nesterovem. Takže zbývá jen Thomas C. Marshall, ale ani ten nikde neuvádí, že by se zabýval něčím jiným než jen fyzikou vysokých energií.

Tedy co z toho plyne? Především to, že V.I.Nesterov je podvodník. Teď zbývá jen pro pomaleji chápavé vysvětlit, jak může být podvodníkem, i když vedle smyšlených jmen a smyšlených institucí uvádí i jména pravá. Tak především polopravda je demagogicky lépe podatelná než lež. Když se demagogovi poukáže na lež (zde jsem takto "rozpitval" E. Kricka), tak má stále ještě možnost mlžit a snažit se to nahrát na omyl. Méně chápaví nebo demagogovi příznivě naklonění posluchači na to obvykle skočí. Jenže tady je situace 21 lží (19 prokázaných, 2 nedohledatelné) ku 4 existujícím jménům, ze kterých lze navíc jedno vyloučit naprosto bezpečně (zemřel v dávné minulosti), dvě na 99.9% (nositel NC s ukecaným webem a nepochlubí se, šéf pracoviště strategického významu by ani nemohl) a zbývající je krajně nepravděpodobné (odborné zaměření, kvalitní pracoviště) ku 1 šejdíři. Zdá se tedy, že si biorezonátoři prostě tato jména přisvojili, aby měli ve lži přimíchaná pravdivá tvrzení.
rDUM píše:
Formol píše:Ovšem výmluv, mlžení a teď najednou i tolerance a diskuze máš plnou klávesnici.
Kromě neustále se opakujícího požadavku důkazu o jménech ( který jsem slíbil projít POTÉ, co pan Formol předloží důkazy pro tento seznam ) nepředložil to množství konkrétních "výmluv a mlžení". Status: NEPŘEDLOŽIL
1. Především důkaz o věrohodnosti jsi měl předložit ihned, jakmile jsi k tomu byl vyzván. Výše je vidět, proč jsi se tomu vyhýbal - 21 z těch jmen je vylhaných, 4 jsou "ukradená" a 1 je kašpar.
2. Po výzvě k doložení věrohodnosti jsi začal mlžit. Podmiňování důkazu tím, že "nejdřív dokaž/udělej" je dětinské, demagogické a především je to v příkrém rozporu i s těmi nejmírnějšími pravidly argumentace. Tím, že se k tomu ještě přiznáváš, se vlastně přiznáváš k tomu, že jsi chtěl odvádět pozoznost a mlžit.
rDUM píše:
Formol píše:Předložil jsi seznam lidí, o kterých tvrdíš, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci.
Uživatel Formol opět uvádí nepravdivou informaci. Citace mého příspěvku: "jen náhodně pár jmen a institucí, které k tomu mají nějaký vztah..." Omluva: NEPŘEDLOŽIL
Hloupá a dětinská výmluva. Z kontextu je evidentní, že řeč býla o zaštiťujících odbornících. Teprve když jsi zjistil, že nejprve nepadnu na pozadí před "autoritami", zkusil jsi mlžit a blábolit. Když ti ani to nevyšlo, pokoušíš se kličkovat na slovíčkaření. Něco ti prozradím - toto by ti skutečně mohlo vyjít, ovšem jedině za předpokladu, že bys dokázal, že jsi pologramotný hlupák, který má problémy s písemnou komunikací. Jinak se totiž to, že jsi napsal něco jiného, než co je z kontextu zcela evidentní, dokázat nedá:-D

rDUM píše: Důkaz, že v uvedeném dokumentu se nachází publikace pana T. Johnsona z roku 2006: NEPŘEDLOŽIL
Tak ty máš vážně dost. Že se jedná o T. H. Johnsona (t.č. již 16 let mrtvého) jdi tvrdil ty (viz tvé odkazy na web APS). Vyžadovat "důkaz" (tj. číslo stránky - je to strana 52) u stručného blábolu může jen nesvéprávný hlupák nebo někdo, kdo mocí mermo hledá každý blábol, kterým by vypadal alespoň trochu "ublíženě":-D
rDUM píše: Důkaz, že jde o reklamní plátek: NEPŘEDLOŽIL
V.I.Nesterov je učitel, spisovatel nebo vědecká instituce? Nikoliv, výše bylo celkem jasně ukázáno, že je to podvodník a tedy tento "sborník" není nic jiného než součástí pseudovědecké legendy jeho aktivit. Tedy reklamou.
rDUM píše: Důkaz, že jde o šarlatána: NEPŘEDLOŽIL
Ano, odhalil jsi to. V.I.Nesterov je ve skutečnosti dojná kráva. Nebo snad prezident zeměkoule? Já si tyhle dvě funkce pletu...
rDUM píše:
Formol píše:Jurodivec V.I.Nesterov popustil uzdu fantazii a zapoměl si při vymýšlení osob a institucí ověřit, jestli nespletl instituci.
Sbírka byla tímto člověkem pouze editována, velká část textu pochází od jiného Nesterova. Důkaz, že S. Nesterov či V. Nesterov byli šarlatáni: NEPŘEDLOŽIL
:-D Tak to už je solidní schíza. "Autorem Murphyho zákonů není pan Murphy, ale někdo jiný téhož jména." Je mi úplně jedno, kolik jmenovců mají V.I.Nesterov nebo S.P.Nesterov - věřím, že někteří z nich jsou i slušní lidé; ti, kteří mají co do činění s biorezonancí však rozhodně ne. Důkazem je třeba to, že si ve svém textu vymýšlejí autory a vytvářejí si tak (průhledně) falešné zdání, že je podporují odborné autority. Jiným důkazem je to, že si vymýšlejí pseudoinstituce s honosnými názvy jen aby si mohli udělovat vědecky znějící tituly.
rDUM píše:
Nepřecházím, pouze se v tom nebudu babrat, dokud neprokážeš, že nejsi lhář, tedy uvedeš důkazy ke všem zde uvedeným položkám se statusem "NEPŘEDLOŽIL".
To, že jsi lhář a demagog, lze pokládat za prokázané (viz výše). To, že jsi i podvodník, který je na biorezonanci hmotně zainteresován, je vysoce pravděpodobné.
rDUM píše:
Formol píše:Musím ale přiznat, že jsem ti připravil nepěknou past - plukovník Thomas H. Johnson, kterého obhajuješ jako autora stavícího se za biorezonanci v této šaškárně
Jenže jsi stále nepochopil pointu. Nebyl jsi schopen prokázat, že od roku 1933 neexistoval ve West Pointu JEDINÝ Johnson, já to vyvrátil.
A znovu je hezky vidět, jak si ze všeho vybíráš jen to, co se ti hodí - jasně jsem napsal, že zodpovídat se budu až poté, co předložíš důkazy ze své strany.
Důkaz, že jsem jej uváděl, jako autora zastávajícího se biorezonance: NEPŘEDLOŽIL
Tak tohle už je demence. Ty jsi použil jméno T. Johnson a proto ty máš povinnost dokázat jeho existenci, já jakožto strana, které je to tvrzení předkládáno, nemám povinnost hledat za tebe. Ale chápu, že na hlupáky může takové kličkování zabrat.

Dovolím si tedy zopakovat, že jsi nakonec slavnostně nějakého Johnsona (T.H.Johnsona) dodal a jásal jsi, jak jsi to pěkně ošéfoval. Jenže jsi se tím jasně demaskoval jak ad hoc reagující demagog - a to demagog mimořádně hloupý - protože jsi se nechal vmanévrovat do diskuze o věrohodnosti uvedení jména plukovníka Johnsona. Pochopitelně že jsi jej vehementně obhajovat, aby taky ne, měl jsi zdání pravdy a z toho se dá vytřískat rétorický kapitál. V zápalu boje jsi si ale neověřil informace a tak jsi bojoval za to, že část textu V.I.Nesterova a S.P.Nesterova jakonapsal muž, který byl v době psaní textu již zhruba patnáct let mrtvý. A ty máš stále tu drzost psát, že nebyl podán důkaz toho, že jsi lhářem? Toto byl nezvratný důkaz;-)
rDUM píše:
Formol píše:a místo toho se hádáš za to, že mrtvý napsal blábol do reklamního pseudoodborného textu
Důkaz, že jde o reklamu: NEPŘEDLOŽIL
viz výše, to jsi již jednou roztruboval. Tak se mi zdá, že se ztrácíš ve vlastním blábolení.
rDUM píše:
Formol píše:Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení.
Uživatel Formol nepředložil ani v jednom ze VŠECH případů označených statusem "NEPŘEDLOŽIL" jediný důkaz, citaci či odkaz.
Viz výše, jsi lhář a podvodník. A ještě ke všemu celkem hloupý, což není zrovna šťastná kombinace:-D

tedy: Protože jsi věrohodným způsobem nedokázal, že tebou uváděné osoby a vydávané za osoby, které odborně zaštiťují biorezonanci, skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, naopak jsem já dokázal, že jde vesměs o smyšlená jména, smyšlené instituce nebo ukradená jménamáš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Skutečnou korunou je to, že jsi bezostyšně vydával za autora části textu zhruba patnáct let mrtvého člověka, za odbornou záštitu biorezonance pak nositele Nobelovy ceny za fyziku nebo patologa mrtvého ještě před "vynálezem" biorezonance. Tento text, v případě potřeby průběžně doplňovaný, bude pro příště následovat reakce na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o další blábolivé bahnění.

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » ned kvě 06, 2012 9:26 am

"Důkaz nebyl požadován" neberu jako odpověď. Shrnul jsem vše a vedu si statistiku, na co předložíš důkaz nebo ne.

Tedy:
Formol píše:
rDUM píše:
1. Důkaz nebyl vyžadován mimo tvé blábolivé pokusy zamaskovat, že je biozeronanční guru I.V.Nesterov notorický lhář.
nulová souvislost vzhledem k tomu, že mi posledních x příspěvků jde čistě jenom o to, abys pro změnu zodpovídal za svá slova ty.
Formol píše:2. Signál je matematickou abtrakcí - viz např. J.P.Lathi: Signal Processing and Linear Systems. Berkeley Cambridge Press 1998 (1. kapitola)
Ovšem, pak-li že jsi opravdu tak znalý, tak víš, že to rozhodně není argument, který by "potvrzoval", že signály neinterferují.
Formol píše:3. Nikdy jsem netvrdil, že spolu neinterferují. Pouze jsem tvrdil, že tvoje plácání je hloupé - ovšem spojuješ dvě nesouvisející tvrzení => opět jen blábolivě odvádíš pozornost od toho, že v dupě.
Ohrazoval jsi se tímto argumentem pod příspěvkem, který říkal, že signály interferují a dokonce se i mohou vyrušit. Neplácej tu blbosti a jakési trapné výmluvy "já to netvrdil" ;)

Status: NEPŘEDLOŽIL
Formol píše:
rDUM píše:
2. Odkaz na Feynmanovy přednášky z fyziky jsem uvedl, tedy lžeš
Bohužel jsem v nich stále nenalezl, že by fyzika znala výraz "kmitání fyzikální veličiny". Naopak jsem se opakovaně musel zasmát při té představě.

Formol píše:
rDUM píše:
1. Tvrzení, že se dítě objektivně uzdraví, je tvoje lež
Řeč byla o tom, že studie nejsou založeny na pocitech, ale na kontrolních testech uznaných metod klasické medicíny. Ty jsi komentoval tímto příspěvkem, čímž jsi vlastně naznačil tento závěr. Že matka interpretuje stav je zcela evidentní, nicméně pro objektivní posouzení to má naprosto nulovou souvislost, protože když tohoto novorozence vyšetříme uznanou metodou a bude se jeho stav zlepšovat, tak to, že se na matce projeví placebo, jeho výsledky zdravotního stavu nijak neovlivní. Neboli vysvětli, proč jsi tedy odporoval příspěvku, který to vysvětloval a nevykrucuj se.

Formol píše:
rDUM píše:
Až na ty odkazy, ve kterých si to spojují sami šarlatáni. Tedy lžeš.
Příspěvek, který jsi komentoval, vysvětloval, že vzhledem k tomu, že BICOM je pouze zařízení, význam "BICOM terapie" je tedy to samé jako "Oberon terapie" nebo "Aurum terapie", neboli "terapie daným přístrojem". Tedy nic jako BICOM terapie v podobě v jaké jí popisuje Sysifos neexistuje. Ty jsi se to snažil popřít tímto argumentem. Že zná Google zhruba 500 odkazů je mi srdečně jedno, zastáváš se Sysifa, tak mi najdi kvalitní důkaz o tom, že Morell a Rasche skutečně vynalezli terapii, které se moderně říká "BICOM terapie". Pokud ne, lžeš.

Formol píše:
rDUM píše:
1. Podvod by měl mít oficiální jméno? No hergot...
2. 6300 odkazů nestačí? Zejména když je z první desítky jasné, že je to spojováno. A oficiální nebo neoficiální šarlatán je nesmysl. Tedy opět lžeš.
Stále jsi nepředložil konkrétní odkaz, který by dokazoval, že se běžně po celému světu ( tedy nejenom v Německu u pár šarlatánů ) používá tento pojem pro výraz biorezonance.

Formol píše:
rDUM píše:
1. Důkaz nebyl požadován mimo tvé blábolivé pokusy o zamlžení toho, že V.I.Nesterov je lhář a podvodník. Jako třeba teď - abys zamaskoval to, že jsi jako prvotřídní hlupák obhajoval, že odbornou autoritou stavící se za biorezonanci je člověk, který tak měl učinit zhruba patnáct let po své smrti.
2. Jednalo se pouze o ilustraci absurdních hloupostí, do nichž je biorezonance namočena. Tedy toho, že řada šejdířů má ještě hloupější patafyzikální "vysvětlení" než V.I.Nesterov a jeho banda.
Vzhledem k tomu, že tehdy jsme se o žádném Nesterovi nebavili, tak je toto pouze tvůj pokus o odvedení pozornosti.
"Jednalo se pouze o ilustraci" - ovšem o zcela lživou a nepravdivou, která nemá žádné podklady ( včetně toho, že je absolutně nesmyslná ). Tedy, zase se jenom vymlouváš a vykrucuješ ze lži.
Důkaz o tvrzení o mimozemšťanech také stále chybí.

Formol píše:
rDUM píše:
Lež, netvrdil jsem, že pracují na stejném principu,
Postup příspěvků je takový:

Původní příspěvek:
V kapitole o EAV ( Vollova elektroakupunktura ).

"Posledním výkřikem módy v oblasti diagnostických a terapeutických přístrojů jsou modifikované přístroje pro Vollovu elektroakupunkturu, které údajně pracují se zjišťováním a dodáváním informací."
Komentář uživatele Laila:
Proboha! Ani jeden z těchto přístrojů na bázi EAV vskutku nepracuje a nikdy nepracoval. V kapitole o EAV tedy nemají co dělat, a všechny následné argumenty, které se točí právě kolem EAV jsou ve spojitosti s těmito přístroji naprostý nesmysl.
Komentář uživatele Formol:
Ale pracoval. Šmrdlání drátem po důvěřivém platícím hlupákovi je modus operandi přiřknutý pracovně právě Reinhodovi Vollovi.
Neboli celou dobu tam jde o to, zda pracuje nebo nepracuje na principu EAV a ty jsi napsal "Ale pracoval", takže se nevykrucuj.
Vysvětlení, co je šmrdlání drátem jsi stále nevysvětlil ( a vyžaduji to i když je zřejmá nadsázka, vzhledem k tomu, že nadsázka nemající žádnou spojitost s danými zařízeními jenom vypovídá o tom, že jsi si znovu něco vycucal z prstu ).

Formol píše:
rDUM píše: Omluvu za nekorektní uvedení jména pana Dr. Volla: NEPŘEDLOŽIL
To už je skutečně aktem čirého zoufalství:-D Dělat aféru z překlepu ve jménu jednoho německého šejdíře...
To ne, postupuji dle tvých pravidel, kdy vyžaduješ přesné názvy a jména ve zcela korektním provedení.

Formol píše:
rDUM píše: Vysvětlení pojmu "šmrdlání drátem" vzhledem k uváděným zařízením: NEPŘEDLOŽIL
1. Nebylo vyžadováno.
Bylo vyžadováno v těchto příspěvcích od různých uživatelů:
sob dub 21, 2012 8:54 pm
ned dub 22, 2012 10:13 am
úte dub 24, 2012 11:42 am
čtv kvě 03, 2012 3:16 pm

Tedy lžeš a znovu se vykrucuješ.
Formol píše:2. Lidé se chlubí mnohým, ale ty jsi jedním z mála lidí, kteří se chlubí hloupostí tak velkou, že vede k neschopnosti pochopit celkem běžné jazykové obraty.
V tom případě lžeš, protože žádné "šmrdlání drátem" u uvedených zařízení neprobíhá.

Formol píše:
rDUM píše:
1. Takový důkaz nebyl požadovám mimo tvé pokusy o blábolivé odvedení pozornosti od toho, že biorezonanční guru je lhář a hlupák.
2. Ty jsi tyto certifikáty (možná pod nickem Laila_5 nebo Abcd - používáte vesměs stejnou IP od UPC) použil jako záštitu, tedy je tvojí povinností dokázat jejich správné použití. Snaha požadovat vyvrácení po pochybujících je pouze demagogickým krokem (viz presumpce neviny).
Jaké "certifikáty" ( zmiňoval jsem jenom jeden ).?

Správné použití tu bylo dokázáno, jejich kvalitu nemusím zmiňovat vzhledem ke komisi, která je uděluje a vzhledem k tomu, jak je těžké tuto Evropskou certifikaci dostat.
Ukaž, že byl použit nad rámec své působnosti ( tvrdilo se zde, že tento Evropský certifikát potvrzuje použití biorezonančního zařízení právě s použití biorezonance - konkrétní citaci si můžeš dohledat ). Že chceš začít zpochybňovat kvalitu tohoto certfikátu, tak to bys pak musel zpochybnit takové množství věcí, které možná i běžně používáš, že by ses asi uzavřel do kobky a pak by mi tě bylo upřímně líto a pak bych jistě nemohl argumentovat oficiálním certifikátem vydaným nezávislými osobami na základě prováděných testů.

Formol píše:
rDUM píše:
Vzhledem k bezvýznamnosti tohoto tvrzení je to jen další tvůj blábolivý pokus. Ty jsi měl dokázat, že v roce 2006 na West Pointu působil nějaký T. Johnson.

Místo toho jsi nejdříve mlžil, zeširoka blábolil a nakonec jsi tvrdil, že to byl plukovník Thomas H. Johnson - jenže ten jako na potvoru v roce 2006 již dávno nežil a proto nemohl být tvým člověkem.
:lol: v tom případě se důkazy rozšiřují... ukaž mi příspěvek, kde tvrdím, že v roce 2006 působil na West Pointu T. Johnson

Ukaž mi příspěvek, kde tvrdím, že v roce 2006 musí T. Johnes ještě nutně žít.

Ukaž mi příspěvek, kde tvrdím, že "můj člověk, je plukovník T. H. Johnson". Tobě totiž vůbec nedošlo, že to byla jenom ukázka toho, jak se chytneš čehokoliv, jen ne vysvětlování a omluvy ze lži.
Tvrdil jsi, že máš důkaz o tom, že poslední T. Johnson byl vyřazen ( dokonce slavnostně ) z West Pointu v roce 1933.
Důkaz jsi stále nepředložil.

Formol píše:
rDUM píše:
Naprosto dětinským způsobem vytrháváš z kontextu, celá věta totiž byla: "Institute of practical psychophysics je však co se týče věrohodnosti na stejné úrovni jako např. semináře cimrmanovců - ........ ohánění se technickými certifikáty, jako by dokladovaly něco jiného než jen soulad s technickými normami (bezpečnost, elektromagnetická kompatibilita,...)...". Je naprosto evidetní, že se jedná o zpochybnění věrohodnoti Institute of practical psychophysics. Nikdy jsi se s touto bandou neidetnifikoval, takže buď nejsi schopen pochopit text, nebo se pokoušíš o tu nejhloupější formu demagogie.
V tomto případě se velice omlouvám za pochybení, přečetl jsem si to špatně :)
Formol píše:
rDUM píše:
Lež. Za dokázané lze považovat, že si V.I.Nesterov vymyslel existenci E.Kricka (viz výše) a T. Johnsona (viz výše) a tedy i C.Patela (zde) je spoluautorem dvou smyšlených autorů. Vzhledem k tomu, že tvůj "seznam" je prakticky okopírovám z článuku připisovaném právě těmto třem smyšleným osobám, je jejich věrohodnost velmi pochybná. Ale budiž - z tvého seznamu 26 jmen pochopitelně vyberu jen některé, protože když je seznam z jedné třetiny vylhaný, je jasné, že jeho věrohodnost je mizivá.

S. Brown, J&J Inc. - nedohledatelný pro nedostatečnou identifikaci
A. Feyber, VPI. Research. - nedohledatelný pro nedostatečnou identifikaci
R. Morris, Syracuse University - neexistující jméno: 1 (dotaz předávají metodou post, nelze odkazovat na výsledek, je třeba jméno Morris dopsat), fulltextem lze sice jakéhosi R. Morrise dohledat, ovšem to je pán, který na Syracuse University nepůsobí a nepůsobil (1)
R. Jan, Princeton University - na webu univerzity neexistuje: 1, 2, 3
G. Vayant, Arizona University - neexistující instituce napodobuje název University of Arizona: 1
G. Sullivan, Illinois State University - neexistuje v seznamu členů: 1
T. Johnson, US Military Academy - podle tebe píšící ještě patnáct let po smrti :lol:
A. Geriberg, Washington University - neexistující instituce 1
R. Clem, Sandia National laboratory - žádný R. Clem na jejich webu neexistuje: 1
E. Sessler, Lawrence Laboratory, Berk ley - neexistující instituce, správný název Lawrence Berkeley National Laboratory
E. Vitchinsky, Cornell University - neexistující osoba na webu univerzity: 1
A. Holecome, Mancind Unlimited Inc. - pokud firma vůbec existuje, je bezvýznamná: 1
E. Krick, International Stanford Research Institute - neexistující instituce, neexistující osoba - viz výše
R. Zeir, Stanford University - neexistující osoba na webu univerzity: 1
T. Dressler, HGY Inc. - evidentně smyšlená firma i osoba: 1
E. Yariv, California Institute of Technology - smyšlená osoba, na CalTechu není Yariv se jménem začínajícím na E: 1
W. Morrow, Lincoln Laboratory - Walter Morrow skutečně existuje na uvedeném pracovišti, ovšem je velmi nepravděpodobné, že by se vedoucí laboratoře mající úzké vazby na ministerstvo obrany spojených států podílel na propaci jednoho nezbýznamného ruského podvodníka. Když už nic jiného, paranoidní generálové v Pentagonu by v tom viděli bezpečnostní díru.
T. Marshall, Columbia University - existující jméno (je třeba dát hledat). Ovšem že by se tento člověk, který se zabývá fyzikou vysokých energií, poslední rok před odchodem do penze věnoval propagaci nevýznamného ruského šarlatána?
P. Avisois, USAF Arms Laboratory - zřejmě neexistující instituce 1
C. Patel, Harvard University - viz výše, jako "spoluautor" dvou smyšlených osob je velmi pravděpodobně taktéž smyšlený
N. Blumbergen, AT & T Bell Laboratories - zřejmě smyšlené jméno: 1
"T. Johnson, US Military Academy - podle tebe píšící ještě patnáct let po smrti :lol:" Ukaž příspěvek, kde toto tvrdím.

Formol píše:T. Van Hoven - buď smyšlené jméno nebo vědecká nula: 1
"theory of quantum entropy logic"

Formol píše:G. Hooft - Gerard 't Hooft? To je jako vtip? Navíc se něčím jako podporou biorezonance vůbec nechlubí na svém webu: 1.
Takže on nedostal Nobelovu cenu za "cituji zdroj wikipedie: "elucidating the quantum structure of the electroweak interactions in physics"
nebo zdroj česká wikipedie: "objasnění kvantové struktury elektroslabých interakcí"
Ukaž mi příspěvek, kde tvrdím, že Hooft má podporovat biorezonanci.

Formol píše:S. Nesterov - tohle jako vědec? To jsem spíš já olympionik:-D
Takže o historii bioreozonance, resp. o vynázelech, objevech a výzkumech, které se k ní pojí nic nevíš. Výborně.

Formol píše:Harold S. Burr, Yale University School of Medicine - jako obvykle chybně pojmenovaná instituce (Yale School of Medicine), Harrold S. Burr na ní skutečně působil - až do své smrti v roce 1973 1. Tvoje drzé zneužití průkopníka tkáňové a celulární elektrofyziologie mě bytostně uráží.
Ale prosim tě, vždyť ty taky smíš lidi nazývat zcela jinými jmény a taky říkáš, že to nevadí, tak proč to nemůžu dělat já? :)
Takže je lež, že řekl něco takového: ""every living things is a storage battery charged with energy we call electricity. All of the seeds, plants and animals we have tested show a direct relationship between electric potentials and vigor." ?

Formol píše:
rDUM píše:
1. Především důkaz o věrohodnosti jsi měl předložit ihned, jakmile jsi k tomu byl vyzván. Výše je vidět, proč jsi se tomu vyhýbal - 21 z těch jmen je vylhaných, 4 jsou "ukradená" a 1 je kašpar.
Především je vidět, proč se furt opíráš o ta jména... stále jsi nepředložil v podstatě žádný důkaz svých slov a u všeho strkáš Nesterova na odlákání pozornosti.
Formol píše:2. Po výzvě k doložení věrohodnosti jsi začal mlžit. Podmiňování důkazu tím, že "nejdřív dokaž/udělej" je dětinské, demagogické a především je to v příkrém rozporu i s těmi nejmírnějšími pravidly argumentace. Tím, že se k tomu ještě přiznáváš, se vlastně přiznáváš k tomu, že jsi chtěl odvádět pozoznost a mlžit.
Ano, protože jsi byl první, kdo začal hned v prvních svých příspěvcích uvádět nepravdivé informace a to byl jediný způsob, jak tě aspoň trohu přimět k zodpovědnosti :) ostatní tudíž nemají povinnost se z čehokoliv zodpovídat a mohou si z prstu vycucat cokoliv. Je pravda, že zmiňovaná jména jsou velice diskutabilní,, nicméně způsob tvých nepodložených argumentů a lživých tvrzení ( jakože jsem tvrdil, že Johnson musí v roce 2006 žít ) tě znovu staví do světla podvodníka. Podívej se, točíš se kolem těch pitomých jmen a stále jsi neobhájil ze svých nepravdivých nebo polopravdivých prohlášení nic. Jen nabaluješ lež na lež nebo se vykrucuješ stylem "já to neříkal".
Formol píše:
rDUM píše:
Hloupá a dětinská výmluva. Z kontextu je evidentní, že řeč býla o zaštiťujících odbornících.
Lžeš a zase lžeš :) fakt to máš zapotřebí? Z kontextu je patrné jenom to, co jsem napsal a to, že jsou to "náhodně jména a instituce, které k tomu mají nějaký vztah", NIKOLIV, že jsou to "odborníci zaštiťující biorezonanci".
Formol píše:Teprve když jsi zjistil, že nejprve nepadnu na pozadí před "autoritami", zkusil jsi mlžit a blábolit. Když ti ani to nevyšlo, pokoušíš se kličkovat na slovíčkaření. Něco ti prozradím - toto by ti skutečně mohlo vyjít, ovšem jedině za předpokladu, že bys dokázal, že jsi pologramotný hlupák, který má problémy s písemnou komunikací. Jinak se totiž to, že jsi napsal něco jiného, než co je z kontextu zcela evidentní, dokázat nedá:-D
Problémy s písemnou komunikací máš spíš ty. Vyjádřil jsem se jasně. Nikde jsem neuváděl slova jako odborníci nebo výraz "zaštiťující biorezonaci", to jsi si vycucal z prstu v nějakých svých pochybných myšlenkách. Laskavě nepřekrucuj moje slova.
Formol píše:
rDUM píše: Důkaz, že v uvedeném dokumentu se nachází publikace pana T. Johnsona z roku 2006: NEPŘEDLOŽIL
Tak ty máš vážně dost. Že se jedná o T. H. Johnsona (t.č. již 16 let mrtvého) jdi tvrdil ty (viz tvé odkazy na web APS). Vyžadovat "důkaz" (tj. číslo stránky - je to strana 52) u stručného blábolu může jen nesvéprávný hlupák nebo někdo, kdo mocí mermo hledá každý blábol, kterým by vypadal alespoň trochu "ublíženě":-D
Jasně, takže přiznáváš lež. Supr, tak aspoň k něčemu jsme se dostali :) takže opravdu, v tomto máš pravdu, Johnson je tam uveden jako autor a skutečně je rok 2006 pouze datum publikace sbírky, která samozřejmě, jak jsme se učili ve školách, nic neznamená vzhledem k tomu, že publikace se může vydávat několikrát v různých letech a pochopitelně to v žádném případě neznamená, že Johnson napsal svou publikaci v roce 2006. A na zmiňované stránce žádný rok 2006 není. Jsem rád, že aspoň nějakou chybu přiznáš :)

Status: VYŘÍZENO
Formol píše:
rDUM píše: Důkaz, že jde o reklamní plátek: NEPŘEDLOŽIL
V.I.Nesterov je učitel, spisovatel nebo vědecká instituce? Nikoliv, výše bylo celkem jasně ukázáno, že je to podvodník a tedy tento "sborník" není nic jiného než součástí pseudovědecké legendy jeho aktivit. Tedy reklamou.
V. I. Nesterov je doktor, biofyzik, a spousta dalších... nejdřív si něco zjisti a pak komentuj.
Že jde o reklamní plátek vylučuje už struktura dokumentu, takže si nevymýšlej.

Formol píše:
rDUM píše:
To, že jsi lhář a demagog, lze pokládat za prokázané (viz výše). To, že jsi i podvodník, který je na biorezonanci hmotně zainteresován, je vysoce pravděpodobné.
Tak to tě zklamu, opravdu ne :)

Formol píše:
rDUM píše:
Tak tohle už je demence. Ty jsi použil jméno T. Johnson a proto ty máš povinnost dokázat jeho existenci, já jakožto strana, které je to tvrzení předkládáno, nemám povinnost hledat za tebe. Ale chápu, že na hlupáky může takové kličkování zabrat.
Ne, ale máš povinnost uvést důkaz svých slov, pokud něco prohlásíš. Nikdo tě nenutil psát jsem "argumentační" věty, jenže když už jsi je vyslovil, je tvou povinností ( stejně jako mojí ) dokázat, že je tato věta pravdivá. To jsi stále nedokázal :)

Formol píše:Dovolím si tedy zopakovat, že jsi nakonec slavnostně nějakého Johnsona (T.H.Johnsona) dodal a jásal jsi, jak jsi to pěkně ošéfoval.
Jásal jsem? :lol: No za to ty jsi zase ignoroval nutnost zodpovídat za svá slova :)

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » ned kvě 06, 2012 10:00 am

Protože jsi věrohodným způsobem nedokázal, že tebou uváděné osoby a vydávané za osoby, které odborně zaštiťují biorezonanci, skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, naopak jsem já dokázal, že jde vesměs o smyšlená jména, smyšlené instituce nebo ukradená jména, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Skutečnou korunou je to, že jsi bezostyšně vydával za autora části textu zhruba patnáct let mrtvého člověka (a nyní dětinsky průhledným způsobem lžeš, že jsi to nedělal), za odbornou záštitu biorezonance pak nositele Nobelovy ceny za fyziku nebo patologa mrtvého ještě před "vynálezem" biorezonance. Neudržitelnost toho se pokoušíš zamaskovat blábolivým mlžením, ve kterém se zaměřuješ mimo jiné na to, že z "odborných záštit" najednou děláš "ty, jejichž objevy biorezonátoři rozvíjejí". Tento text, v případě potřeby průběžně doplňovaný, bude pro příště následovat reakce na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o další blábolivé bahnění, protože je naprosto jasné, co za lidskou onuci jsi.

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » ned kvě 06, 2012 10:01 am

Ještě takový malý dodatek...
Formol píše:...a jde tedy jen o drzost V.I.Nesterova, který hřeší na to, že takový šváb jako on je hluboko pod rozlišovací schopností předního teoretického fyzika.
Tedy, jste oba stejného oboru, až na to, že ty jsi doktorand bez výsledků a on je doktor se zkušenostmi a výsledky. On něčeho dosáhl, ty zatím ne. On uvedl pár klamných jmen, ty jsi uvedl fyzikální a faktické lži a nebylo jich pár, jsou jich plné tvé příspěvky.
Závěr? Jsi stejný, dokonce horší než V. I. Nesterov, takže jsi nejen podvodníček, zlodějíček, šváb a drzý arogantní podvodník, ale i sposta dalších pojmenování, která pro V. I. Nesterova můžeš vymyslet.

P. S.: To není můj výmysl, sám jsi to napsal :)

Tvůj web odkazuje na zařízení, které ( jak jsme si již mnohokrát vysvětlili ) nemůže být považováno za typického zastánce biorezonančního zařízení. Co máš na mysli "biorezonančním vynálezem" tedy opravdu netuším.

A znovu spamuješ místo důkazů. Jak typické pro podvodníka a lháře :)

Zamčeno