Biorezonance

Moderátoři: Medicinman, Formol

Zamčeno
Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: Biorezonance

Příspěvek od Formol » pát kvě 04, 2012 4:36 pm

Dokud věrohodným způsobem nedokážeš, že tebou uváděné osoby skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Tento text bude pro příště jedinou reakcí na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o odvedení pozornosti.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » pát kvě 04, 2012 4:43 pm

A žádám, aby podle obecných pravidel internetových for byl i zde dodržen klasický postup smazání příspěvků spamujícího uživatele, který zbytečně zabírá svými opakujícími se nesmyslnými příspěvky místo a obtěžuje tak ostatní diskutující.

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » pát kvě 04, 2012 5:15 pm

Dokud věrohodným způsobem nedokážeš, že tebou uváděné osoby skutečně působí na tebou uváděných univerzitách, máš status lháře a podvodníka. Označení tě za lháře a podvodníka je naprosto korektní, protože se urputně a za pomoci řady logických klamů vyhýbáš povinnosti dokázat pravdivost tebou předkládaných tvrzení. Tento text bude pro příště jedinou reakcí na všechny pokusy tebe nebo tvých klonů (tj. rDUM, Abcd i Laila_5) o odvedení pozornosti.

Dr.X
Deltoideus

Příspěvek od Dr.X » pát kvě 04, 2012 8:10 pm

Ok, nechtěl jsem sem už nic psát, ale opakované braní si mého nicku do úst mě teda chladným nenechá.

Pro rDUM: dávat na forum jména uživatelů je nepřípustný, i když to veřejně neskrývají. Ale protože to neskývá, tak si dovolím napsat, že Formol je doktorand biofyziky(Formole, doufám, že to nevadí, že sem to sem napsal), takže rDUMe(abcd, lailo), asi chápeš jak pro okolí vypadáte. Tady tu vaší pseudovědní pohádku o biorezonanci fakt nikdo nežere.

Navíc, Formol je dlouhodobý uživatel (stejně tak Medicinman), kteří nemají za potřebí se vydávat za jiné uživatelé. Je zajimavé, že vy všichni, Laila, abcd a rDUM, jste si založili účty v době, kdy se ta biorezonance začala řešit. Já jsem to ale udělal taky, protože to vaše manipulování s fakty se nedá jen tak přehlížet. Radši se se vůbec zdžte nějakého komentáře, Formol ani Medicinman se nijak neztrapňují, narozdíl od vás. Ještě upozorním, že osobními útoky na Medicinmana a Formola si tak akorát kopete vlastní hrob, protože jsou tu moderátoři ;)

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 2:54 pm

Dr.X píše:Ok, nechtěl jsem sem už nic psát, ale opakované braní si mého nicku do úst mě teda chladným nenechá.
Hlavně, že tě nechává chladným tvá neschopnost normálně diskutovat ;)
Dr.X píše:Pro rDUM: dávat na forum jména uživatelů je nepřípustný, i když to veřejně neskrývají. Ale protože to neskývá, tak si dovolím napsat, že Formol je doktorand biofyziky(Formole, doufám, že to nevadí, že sem to sem napsal), takže rDUMe(abcd, lailo), asi chápeš jak pro okolí vypadáte.
To vím taky, jenže já neposuzuju podle slov a titulů ( protože jak je i zde vidět, tak to nic neznamená ), ale podle toho, jak se uživatel projevuje a co píše. Je o to větší ostuda, že je to doktorand biofyziky, když je schopen napsat něco takového, co tu vyplodil. Byla by to ostuda pro jakéhokoliv studenta vysoké školy, natož pro člověka takového oboru.
Jak vypadám pro okolí? Pouze jsem poukázal na fakta, narozdíl od Formola, Medicinmana a tebe ;)
Dr.X píše:Tady tu vaší pseudovědní pohádku o biorezonanci fakt nikdo nežere.
Uživatel, který toto téma založil, se ptal. Vzhledem k tomu, že jiný uživatel uvedl zdroj prokazatelně závadný a vzhledem k tomu, že každý se má právo vyjádřit, tak se přidali logicky i jiní lidé, kteří k tomu mají co říct a narozdíl od uživatelů, kteří hanobí biorezonanci ( a tváří se velice chytře ) nemají zapotřebí lhát nebo záměrně komolit informace.
Dr.X píše:Je zajimavé, že vy všichni, Laila, abcd a rDUM, jste si založili účty v době, kdy se ta biorezonance začala řešit.
Ano :D protože překvapivě, ač to možná nevíš, v tomto tématu nelze přispívat dokud nejsi registrovaný :D
A ono když ti v googlu při hledání slova "biorezonance" vyjede téma, kde se někdo na něco ptá a ty znáš odpověď, tak odpovíš, jenže k odpovězení potřebuješ registraci, tak se zaregistruješ. Ach jo...
Dr.X píše:Já jsem to ale udělal taky, ...
Takže to víš! Aha, takže jsi vlastně tím pádem taky můj klon, protože jsi se zaregistroval v době, kdy se ta biorezonance začala řešit! Ano! To je jasný důkaz!
Dr.X píše:... protože to vaše manipulování s fakty se nedá jen tak přehlížet.
Jistě :) tak mi prosím ( když tedy tu tak hezky hlídáš, aby tu nikdo nemanipuloval s fakty ) ukaž důkazy pro ty Medicinmanovy a Formolovy výroky ( takový ty výroky, které děsí fyzikáře... jakože signály se neruší a že fyzikální veličiny kmitají :D ). Třeba taky budeš vědět konkrétní popis metody "šmrdlání drátkem" :D :D
Dr.X píše:Radši se se vůbec zdžte nějakého komentáře, Formol ani Medicinman se nijak neztrapňují, narozdíl od vás. Ještě upozorním, že osobními útoky na Medicinmana a Formola si tak akorát kopete vlastní hrob, protože jsou tu moderátoři ;)
Mě je to ale srdečně jedno... :lol: jestli si myslíš, že mi záleží na tom, co si o mě myslí takový člověk, jako je Formol ( který radši než aby přiznal, že neví, tak lže ) nebo ty ( podobně jak Formol... něco plácne, klidně absolutní výmysl, důkazy nemá, ale hlavně, že po ostatních chce kvalitní vědecké studie... ) nebo Medicinman ( který potřebuje krytí Formola )? Fakt ne... ale je fakt, že Formol mě z vás všech šokoval asi nejvíc svým výčtem kvalitních zdrojů a znalostí :D :D

rhiannon82
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rhiannon82 » sob kvě 05, 2012 4:03 pm

Bože, to je diskuze :? :? X stran o ničem, chtělo by to přijmout fakt, že na medik fóru prostě tohle téma kořeny nepustí. Je to tak těžké pochopit?? Nebo se jenom rádi hádáte?? :roll:
„Slabý ten, kdo ztratil v sebe víru a malý ten, kdo má jen malý cíl.“ J.N.

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 7:15 pm

Tak nevím, bavil jsem se se spoustou lidí z medicíny, se kterými se šlo ale bavit úplně normálně. Osobně si rád poslechnu cizí názory, není mým cílem přesvědčovat druhou stranu, ale výměna názorů. Jenže to dost dobře nejde, když protistrana nehraje fér ;) tak se to změnilo spíše ve snahu, aby se tu lidi nedozvídali různorodé kraviny, které pak rozhlašují do světa ( protože je to forum LF, tak to přeci musí být pravda ), ono totiž když se na Googlu vyhledá tohle téma, tak forum vybíhá vcelku často v odkazech a od doby, co tohle téma vzniklo, tak už to není poprvé, co někoho slyším tvrdit nějaké kraviny s odkazem na tohle forum.

Nikomu tu nevnucuju svůj názor, pouze se vyjadřuju k tématu a očekával bych diskuzi, kde se dozvím další názory, připomínky, nápady, cokoliv nového, ale ne diskuzi, kde se tu protistrana předhání v tom, kdo vymyslí větší hovadinu a prohlásí to za jednoznačnou pravdu ;)

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » sob kvě 05, 2012 7:52 pm

Výborně. Tvým cílem není nikoho přesvědčovat, ale jako své odborné autority uvádíš neexistující jména a dokonce neexistující instituce - a ani po opakovaném předložení důkazů, že jde o smyšlenky, nejsi schopen ani se za to omluvit ani dokázat věrohodným odkazem, že takoví lidé existují. Ovšem výmluv, mlžení a teď najednou i tolerance a diskuze máš plnou klávesnici. :lol: :lol: :lol:

Tak tedy diskutuj, máš jedinečnou příležitost dokázat, že jsi skutečně přišel diskutovat a že jsi nepřišel nikoho přesvědčovat ale skutečně vyměňovat názory. Předložil jsi seznam lidí, o kterých tvrdíš, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci. Jenže se je jaksi nedaří na webech příslušných institucí (pokud se vůbec daří takovou instituci nalézt) dohledat. Dokaž tedy, že jsme skutečně neschopní a neumíme hledat - a předlož nezpochybnitelné důkazy, že takoví lidé na příslušných institucích skutečně existují. Abych byl přesný, takovým nezpochybnitelným důkazem je text na webu příslušné univerzity/vědeckého pracoviště/vědecké společnosti, ve kterém je dotyčný označen jako osoba na danou instituci příslušející, pracoviště autora uvedené v článku otištěném v renomovaném odborném časopise (tj. takový časopis má obvykle impakt faktor, je indexován v databázích Web of Science nebo SCOPUS,...) nebo článek v seriózním periodiku (tj. ne nějaký lokální plátek nebo české noviny), ve kterém bude dotyčný spojen s příslušným pracovištěm. Nebo se snad jen mýlíš, když tvrdíš, že to jde snadno dohledat? :-D

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 9:00 pm

Formol píše:Výborně. Tvým cílem není nikoho přesvědčovat, ale jako své odborné autority uvádíš neexistující jména a dokonce neexistující instituce - a ani po opakovaném předložení důkazů, že jde o smyšlenky, nejsi schopen ani se za to omluvit ani dokázat věrohodným odkazem, že takoví lidé existují. Ovšem výmluv, mlžení a teď najednou i tolerance a diskuze máš plnou klávesnici. :lol: :lol: :lol:

Tak tedy diskutuj, máš jedinečnou příležitost dokázat, že jsi skutečně přišel diskutovat a že jsi nepřišel nikoho přesvědčovat ale skutečně vyměňovat názory. Předložil jsi seznam lidí, o kterých tvrdíš, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci. Jenže se je jaksi nedaří na webech příslušných institucí (pokud se vůbec daří takovou instituci nalézt) dohledat. Dokaž tedy, že jsme skutečně neschopní a neumíme hledat - a předlož nezpochybnitelné důkazy, že takoví lidé na příslušných institucích skutečně existují. Abych byl přesný, takovým nezpochybnitelným důkazem je text na webu příslušné univerzity/vědeckého pracoviště/vědecké společnosti, ve kterém je dotyčný označen jako osoba na danou instituci příslušející, pracoviště autora uvedené v článku otištěném v renomovaném odborném časopise (tj. takový časopis má obvykle impakt faktor, je indexován v databázích Web of Science nebo SCOPUS,...) nebo článek v seriózním periodiku (tj. ne nějaký lokální plátek nebo české noviny), ve kterém bude dotyčný spojen s příslušným pracovištěm. Nebo se snad jen mýlíš, když tvrdíš, že to jde snadno dohledat? :-D
To ne, řada je na tobě ;) předložil jsi řadu "důkazů" a tvrzení a při tom i když jsi byl opakovaně vyzván k tomu, abys to něčím dokázal ( kromě toho, že to říkáš ty nebo nějaký pochybný web typu Sysifos, který ani nemá dost odvahy předložit důkazy, podobně jako ty ) - radši jsi zmizel, přestal odpovídat a až pak se chytil jmen, z nichž jsi prohlásil, že jedno nebo dvě nemůžeš najít, ostatní jsou bezproblému dohledatelné, jak jsem z tvého příspěvku pochopil.
Mě už čistě i ze zvědavosti znamená, kde jsi k takovým informacím přišel, protože popravdě řečeno ať jsem hledal jak jsem hledal, nenašel jsem jediný důkaz tvých slov ( ač jsem na moment vskutku připustil, že se mýlím a ty máš pravdu ). Takže buď tak laskav, a obdař nás konečně tím zdrojem, ze kterého čerpáš takové informace, jinak budeš zase jenom označen za lháře.

Všimni si, že jsi byl požádán o prokázání svých slov ještě ve chvíli, kdy jsem vyřkl své argumenty a tys v podstatě neměl moc co říct, prostě jsi odešel od tématu. Tak teď, konečně, po dvou týdnech zatajování a odbíhání od tématu všemi směry, buď tak laskav a ukaž, že jsi chlap a prozraď nám, jaké jsou ty tvoje zdroje.

Diskuze je o férovém přístupu a když ty nepředložíš jedinou studii, odkaz nebo vůbec COKOLIV, čím by jsi odpověděl na mé otázky ( které kupodivu nebyly položeny se škodolibostí, ale se zvědavostí, kde jsi na takovou informaci přišel ) a pak najednou žádáš důkazy od protistrany, tak promiň, ale tudy cesta nevede. Něco jsem napsal, tys odpověděl... na tvou odpověď jsem zareagoval, ovšem to jsi nějak přeskočil, takže celou dobu tu čekáme jenom na tebe.

Až naplníš podmínku, kterou jsi koneckonců sám vyřkl, že "ten kdo něco řekne, to musí umět nějak podložit nebo přiznat, že se pletl", tak v tom samém můžu pokračovat i já a můžeme se dál normálně bavit. Pokud si k tomu sednu, nepodaří se mi najít jediný kvalitní zdroj, tak jsem bez problému ochoten přiznat, že tahle nebo tahle fakta/jména jsou diskutabilní a dalo by se o nich polemizovat. Nicméně, nemám povinnost přistupovat férově k člověku, který po jiných žádá něco, co sám nedělá ;)

Jestli chceš, mohu ti dokonce znovu zopakovat, jaké informace, studie a důkazy mě zajímají, pokud se ti to teda nechce hledat.

Tahle diskuze nemá být o tom, kdo si co navymýšlí, pokud jsi něco někde našel, v pořádku, tak ale neodbíhej od tématu, ukaž zdroj a pokud bude věrohodný, pak se dá o něčem diskutovat. Jestli sis nevšiml, taky ti tu ukazuju zdroje, odkud čerpám a pokud vidím, že nemám pravdu a že skutečně jsem se mýlil, tak se za chyby omlouvám a přijímám tvé stanovisko.
Naposledy upravil(a) rDUM dne sob kvě 05, 2012 9:04 pm, celkem upraveno 1 x.

rDUM
Biceps

Příspěvek od rDUM » sob kvě 05, 2012 9:03 pm

Formol píše:Předložil jsi seznam lidí, o kterých tvrdíš, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci.
A důrazně tě žádám o nepozměňování toho, co jsem řekl.
rDUM píše:jen náhodně pár jmen a institucí, které k tomu mají nějaký vztah...
tím jsem v žádném případě netvrdil, že jde o odborníky zaštiťující biorezonanci, tím jsem řekl, že jsou to náhodně lidé, které vím, že jsou uváděni v souvislosti s biorezonancí, protože pracovali na projektech/výzkumech, které rozvoji biorezonance a biorezonančních zařízení pomohli

Zamčeno