Zmizelé sylaby?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Terule
Deltoideus

Zmizelé sylaby?

Příspěvek od Terule » stř zář 12, 2012 10:38 am

Ahoj, jestli se dobře pamatuju, bývaly na stránkách fakulty ke stažení sylaby, kde vždy byly uvedeny pro každý ročník všechny předměty a u nich prerekvizity. Např. že pro zapsání předmětu XY musím mít splněno to a to... bylo to docela přehledné a praktické. Buď jsem slepá, nebo už to tam není? Zajímalo by mě, jestli si můžu zapsat farmačku, když budu opakovat patolu a jestli zkouška z farmačky se dá skládat už v zimě, nebo až v létě po splnění patoly. Poradíte?

SEN
Quadriceps

Re: Zmizelé sylaby?

Příspěvek od SEN » stř zář 12, 2012 3:01 pm

Nejsi slepá. Taky jsem po tom tuhle pátral-pač jsem si chtěl něco ověřit.

Farmu si můžeš zapsat a na zk normálně jít v zimě. Jen kvůli Patole nebudeš moci mít tu Klinickou anatomii. Ale to je to nejmenší. A snad si můžeš zapsat i Etiku a Psychologii. Hodně štěstí-ať to příště vyjde líp.

Terule
Deltoideus

Příspěvek od Terule » stř zář 12, 2012 5:53 pm

Dík za odpověď...jen nechápu, proč to zmizelo. To je asi jako s těmi rozvrhy, co už jsou jen v SISu...zajímalo by mě, jestli vůbec vědí, že to studentům vadí, jestli bychom se třeba neměli ozvat...

šnek
Deltoideus

Příspěvek od šnek » sob říj 13, 2012 5:20 pm

Terule píše:Dík za odpověď...jen nechápu, proč to zmizelo. To je asi jako s těmi rozvrhy, co už jsou jen v SISu...zajímalo by mě, jestli vůbec vědí, že to studentům vadí, jestli bychom se třeba neměli ozvat...
Byla snaha to řešit, ale protože na to bylo málo stížností, tak se zdálo, že si stěžujou jen studenti v AS. Napište do senátorský schránky, pak se s tím musí něco dělat nebo alespoň odpovědět, v čem jsou SISový rozvrhy "lepší".

Terule
Deltoideus

Příspěvek od Terule » sob říj 13, 2012 6:07 pm

šnek píše:
Terule píše:Dík za odpověď...jen nechápu, proč to zmizelo. To je asi jako s těmi rozvrhy, co už jsou jen v SISu...zajímalo by mě, jestli vůbec vědí, že to studentům vadí, jestli bychom se třeba neměli ozvat...
Byla snaha to řešit, ale protože na to bylo málo stížností, tak se zdálo, že si stěžujou jen studenti v AS. Napište do senátorský schránky, pak se s tím musí něco dělat nebo alespoň odpovědět, v čem jsou SISový rozvrhy "lepší".
Aha...tak já si myslím, že na jiných fakultách má možná SISový rozvrh své výhody, hlavně tam, kde si studenti rozvrhy dělají sami. Ale u nás, kde jsou rozvrhy po léta stejné? Starý byl přehlednější...no víme to všichni. A kde najdu tu senátorskou schránku? (vím, asi bych to měla vědět....)

šnek
Deltoideus

Příspěvek od šnek » ned říj 14, 2012 8:45 am

Terule píše:
šnek píše:
Aha...tak já si myslím, že na jiných fakultách má možná SISový rozvrh své výhody, hlavně tam, kde si studenti rozvrhy dělají sami. Ale u nás, kde jsou rozvrhy po léta stejné? Starý byl přehlednější...no víme to všichni. A kde najdu tu senátorskou schránku? (vím, asi bych to měla vědět....)
Na webovkách fakulty vlevo ve sloupci pod kontaktama (a nad inaugurací) - "Napište Akademickému senátu".

tentionfree

Příspěvek od tentionfree » sob led 12, 2013 7:10 am

Nejsi slepá. Taky jsem po tom tuhle pátral-pač jsem si chtěl něco ověřit.
:P
leather jackets online leather jackets online
black leather mens jacket black leather mens jacket
red leather jackets men red leather jackets men
designer leather jackets for men uk designer leather jackets for men uk

Odpovědět