Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Moderátoři: Medicinman, Formol

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » pon říj 03, 2011 5:37 pm

Pettivo, nikam jsem ani nevolala, jen jsem našla ty papíry ze zápisu, kde jasně píší, že :"Posluchači v kombi studiu mají cizí jazyk všichni v 1.ročníku a VSTUPNÍ TESTY NEPÍŠOU".Krom toho prvně máme cizí jazyk v Listopadu, v tom výuk. víkendu.

Jsi mne vyděsila :-) Rozřazovací test :lol: To bude Sodoma :roll:


Tery, nechceš se zbavit té Aj? beru ji, kdyžtak.
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

terychamp
Deltoideus
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 19, 2011 6:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od terychamp » pon říj 03, 2011 6:19 pm

Jo jo zbavím se jí s velkou radostí... ale být tebou počkám do toho listopadu, jestli ji budete potřebovat či ne. Já ti ji zatím schovám, a pak se domluvíme.

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » úte říj 11, 2011 4:33 pm

terychamp píše:Jo jo zbavím se jí s velkou radostí... ale být tebou počkám do toho listopadu, jestli ji budete potřebovat či ne. Já ti ji zatím schovám, a pak se domluvíme.
Tery, jací byli na té Biol. a Bioch., při zkoušce?
Bioch. DR. Trnková, přišla mi fajn a Bio si nepamatuju, jedna starší paní, moc milá a pak tuším Dr. Dundová. Mladší :-) Vypadaly obě mile, tak že bych se začala intezivněji učit, chci to mít za sebou.

Nejsem schopná se dokopat k učení, kdy taky, když jsem furt v práci :cry:


Nikdo nevypadá, že by nás trápil. Vyjma té z Anatomie, ta se mi nelíbí, jak pořád říkala, že máme být v klidu, že po nás toho moc chtít nebudou a druhým dechem dodala, ať se naučíme větvení hl. nervů :| Tam teda nevím, tuším, že tam půjdu víckrát.

Co vy? Jaký je druhák?
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

terychamp
Deltoideus
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 19, 2011 6:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od terychamp » úte říj 11, 2011 6:35 pm

Ahoj, Trnková maximálně hodná a trpělivá při zkoušce z chemie, na tu být tebou se vrhnu:-) Není to nejlehčí zkouška, ale z těch složitějších rozhodně nejvíc v pohodě.:-) Ono je tam i dost otázek z praxe (odběry krve atd) takže se to i líp učí...
Biologie - tak to brrr... z mé strany si sympatie ta zkouška nezískala, ale já v tý látce plavala, ty jsi psala, že tě to baví, což bude hlavní rozdíl:-) My měli u zkoušek Bobkovou - taková mladší, černý mikádo, a druhá byla Ottová.Já byla u tý mladší - hodně lidí u nás si pochvalovalo spíše Ottovou, ale dost se ty názory liší... Já byla u Bobkový - a mám pocit, že chce vše slyšet jejímy slovy. Jinak u téhle zkoušky, jak jsou vždy v 1 otázce 3 podotázky tak nesmíš z žádné dostat za D, všechno max. za C jinak jdeš rovnou...

Tak tak, to máš dobrý pocit z anči...nám se říkalo to samý...a nakonec člověk, u který nám nejvíc tvrdil jak je to v pohodě, pak i potápěl u zkoušky a naopak...
Což tím chci říct, je fajn vědět o těch zkoušejících, na druhou stranu nedej jen na to co kdo řekne... každý den je jiný, a každý člověk si s druhým sedí jinak. A můj názor je, že to je u zkoušek hodně znát.

To nechtění do učení znám. Ale neboj, ono zapneš, jen co budeš vidět nějaký jasný termín:-)

Druhák... no nevím radši snad nemluvit:-D ... taková fyziola hmm, člověk na chvíli zapomněl, že je úplně dutej, tak muselo přijít něco co to připomnělo:-D

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » úte říj 18, 2011 2:21 am

Děkuju, Terry :-)
No, už jsme měli i Sociologii, moc pěkná, tam chce k zápočtu úvahu na 2 strany na daná témata. To je vpoho. Škoda, že tohohle nemáme víc.
Psychologie - v podání Dr. Mellanové, tuším, nic zábavného, nicméně také asi nebude problém, zápočet opět úvaha.
Pak Zdravý živ. styl, seminárka o 10 stránkách :o , tak mám co dělat. Praxe snad bude vpoho, uznávají nám to co máme odprac., sem tam nějaká stáž.

Se to pěkně kupí. Dělám na té úvaze do sociol. a v dosahu mám učebnici Biochemie. Jsou lidi, kteří už jdou na zkoušku z Biol. a z Biochemie v říjnu.
To já budu ráda, když neumřu na imatrikulaci :-)

Ještě nás čeká test na hledání v databázích to je Ústav informací. Na to nemám moc čas. Chci se připojit přes vzdálenou plochu, nicméně to nestíhám.
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » ned pro 11, 2011 12:27 pm

Ahoj Tery,

jsem v nějaký dlouhodobý studijní depresi, bojím se, že nezvládnu aj, neumím to, mám většinu těch písemných prací, ale neumím nic.
Teď vypsal málo termínů na test z Psychosoc. vývoje, samo, že se tam v Po nedostanu, i když jsem ho písemně prosila.
Nás je 30 a vypsal termíny, možná to jsou předtermíny pro 15 lidí :-(

Vašík je na týden babičky, tak by se mi hodilo to napsat.
Vážně uvažuju nad ukončením studia nebo si zažádám o ISP. To se nedá stíhat s malým dítětem.

Co vy, ve druháku? Zvládáš to dobře?
Jestli zase půjdeš někdy kolem nás, stav se, uvědomila jsem si, že jsem Ti neudělala ani čaj :-(

Pa, Zuzka
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

terychamp
Deltoideus
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 19, 2011 6:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od terychamp » ned pro 11, 2011 1:14 pm

Ahoj Zuzi
Takže za prvé hlavu vzhůru:-) Já myslím,že tyhle depre stavy ze školy jsou skoro u všech a zvlaštní zkušenosti říkám bohužel se opakují. (Teda aspoň u mě) A zrovna tohle bych řekla, že vede k největšímu odchodu ze školy. Neřeš to tak radikálně. Když to nepůjde a nebudeš mít zkoušky, tak je teprve čas to takhle řešit, ale ne teď. Já si vždycky musím říct, že jím přece neudělám radost a neskončím sama, to teda ne, přece nebudu já ten slaboch. Ono zas bude líp uvidíš,:-)
Vím,že to máš mnohem těžší - Vašík, práce, dálkový... Ale věř,že i tak to půjde,jen co budeš mít prvních pár zkoušek za sebou:-) Taky si pamatuju,jak jsem minulý rok v prosinci jsem plašila a chtěla odejít.Po prvních zkouškách zjistíš jaký jsou nároky a budeš víc vědět jak moc se člověk musí učit a kolik toho je. A bude líp.
Z angličtiny neplaš, mám pocit, že z jazyka dělají velké bububu a pak nakonec pochopí, že to není předmět na kterým ta škola má stát. Já ti kdyžtak pošlu na mail testy co jsme psaly s Citou, třeba budete mít ty stejný. Navíc, když neuděláš jazyk v prváku nic se neděje, není pro nic prerekvizitou, takže si ho můžeš vzít v klidu do druháku.
Psychosociální vývoj - to budou určitě zatím předtermíny. Je škoda, že se ti to zrovna nehodí, ale z toho nevěš hlavu, ono jich ještě bude:-) A neboj zvládneš se učit i s Vašíkem. Jen co budeš muset a vidět nějaký termín těsně před sebou tak to pochopí i hlava,že musí:-) Budu držet palce.

Ty máš dlouhodobou studijní depresi, já mám zas střídající studijní nálady. Druhák - už znám jak chodí zkoušky, a bohužel to u mě dosti vede k demotivaci k učení. (Nevím, jestli dle zkušeností z prváku, či hodně lidí okolo mě, kterým nejde o to naučit se to,ale prostě mít to splněno a tím to pro ně končí) Takže dosti lenoším, a v lednu se budu asi dosti divit. Navíc teď jsme na praxích, a to teda vůbec nedávám. Přijdu a můžu jít spát. (Takže za tohle fakt obdiv všem dálkařům, že se při práci pouštíte do studia- práce, přijít domů a učit se? to fakt klobouk dolů). Takže občas mám chuť bojovat a jít dál, občas si říkám, že mi ta škola je stejně k ničemu.

Mám pocit,že se do toho co píšu pěkně motám,takže končím.
Každopádně držím palce, a vážně sama od sebe to nevzdávej.
Zkus užít Vánoce, bez toho aniž by jsi se nervovala školou, ona nějak dopadne:-)

Tery

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » ned pro 11, 2011 6:10 pm

Ahoj Tery, Ty jsi zlatá děkuju za vzpruhu :-)
Někdy je to fakt na Olši.

Napsal mi Jirák, takže zítra jdu na první zkoušku z toho Psychosoc. vývoje. Což je super. Víš, je to i první zkouška. Učím se z těch jeho slidů a má na webu testy, tak si je dávám. A vycházím dobře.

já už na tom byla tak, že jsem retardovaný blb, který se není schopen nic naučit. Víš, jako by mi chyběla kontinuita.

Třeba udělám ten test zítra a motivuje mne to k dalším výkonům.

Na práci ve zdravotnictví si zvykej, je to tak, uděláš 12 a jdeš sebou fláknou, páč máš dost. Mezi tím toho moc nejde, než se aklimatizuješ.
Ale to samé je má práce, zase ručím za každý prd. Naštěstí ISem jsme prošli úspěšně.
Já chci zpět do služeb, měla jsem víc peněz.

Nechápu, jak myslíš, že chodí ten běh studia. Jako že se učíš pár dní před zkouškou?
Vy jste stejně mladší a čerstvější, jde vám to o málo lépe.
Když uvidím, že to nepůjde, zkusím to ISP, jinak to nevidím. Také se nechci vzdát, ale jen tak tak bojujem s penězi.....to je na sokr. hovor.

Dej vědět a stav se na to kafe či čaj. Zítra tam nejsem, půjdu až odpolko, jinak normálně.
Tak pa, a moc děkuju, Zuzka
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

terychamp
Deltoideus
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 19, 2011 6:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od terychamp » ned pro 11, 2011 7:09 pm

Neděkuj,není za co:-)
Zítra držím palce. Neboj, psychosociální vývoj to bude dobrý:-) A jak říkáš, první zkouška tě naladí. A to ať už je úspěšná či ne - buď tě to motivuje k tomu, že to učení není tak hrozný, nebo k tomu, že prostě si řekneš, že takhle teda ne a na podruhý to dáš.
Typiju,že máš momentálně typický předzkouškový stres:-) Ty pocity budou lepší. Před zkouškou nikdy nikdo nic neví, ale pokud tam nejdeš jen tak bez učení, tak vždy něco vylovíš.
Tak držím zítra palce. Dej vědět jak jsi dopadla.
Jinak tu práci fakt nezávidím:(

Uživatelský avatar
dancelli
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: stř čer 29, 2011 5:08 pm
Bydliště: Praha 2
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Bc. studium Ošetřovatelství kombinovaná forma

Příspěvek od dancelli » pon pro 12, 2011 3:14 pm

terychamp píše:Neděkuj,není za co:-)
Zítra držím palce. Neboj, psychosociální vývoj to bude dobrý:-) A jak říkáš, první zkouška tě naladí. A to ať už je úspěšná či ne - buď tě to motivuje k tomu, že to učení není tak hrozný, nebo k tomu, že prostě si řekneš, že takhle teda ne a na podruhý to dáš.
Typiju,že máš momentálně typický předzkouškový stres:-) Ty pocity budou lepší. Před zkouškou nikdy nikdo nic neví, ale pokud tam nejdeš jen tak bez učení, tak vždy něco vylovíš.
Tak držím zítra palce. Dej vědět jak jsi dopadla.
Jinak tu práci fakt nezávidím:(

Ahoj Tery, mám to za 2, bylo to jednoduché. Učila jsem se těžší věci než byly v testu. Musím říct, že to s manželem oslavíme, Vašík je u babi a začnu se pilně učit Biochemii, aby mně zase tolik nebolelo, až mne vyhoděj na Aj. Jsem na ni fakt tupá :-(

Děkuju za palce, pomohly :) Pa, Zuzka
Nemám čas ztrácet čas.
Vyspíš se až umřeš. Kotyz abclinuxu.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host