absolventy

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nelly
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 27, 2012 6:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

absolventy

Příspěvek od Nelly » stř čer 27, 2012 6:17 pm

Ahojky,
potřebovala bych poradit ohledně žádosti o zařazení do základního kmene specializačního vzdělávaní. Jsem absolventka 1.LF a budu brzo nastupovat do práce, tak jsem se chtěla zeptát již pracujících kolegu na radu ohledně specializačního vzdělávaní. Dozvěděla jsem se, že tu žádost o zařazeni do základ. kmene musim poslat nějaké lékařské fakultě, ale bohůžel nevim na kterou, jaky je mezi těma fakultama rozdil a zda to může mit v budoucnu vliv ohledně získání atestace???
Budu ráda za jakékoliv informace.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od Formol » stř čer 27, 2012 7:08 pm

Ahoj,
mezi fakultami není žádný výrazný rozdíl co se týče dalšího osudu. Osobně jsem váhal mezi 1.LF (na té jsem promoval) a LF MU (na které dokončuji PhD na biofyzice). Nakonec jsem se rozhodl pro LF MU, ale to především proto, že z nemocnice, kam v pondělí nastupuji, je to do Brna asi tak nejblíž. A navíc mi přijde jako nejméně komplikované objednávání kurzů a tak cestou Nákupního centra v Informačním systému MU.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Nelly
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 27, 2012 6:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: absolventy

Příspěvek od Nelly » stř čer 27, 2012 8:04 pm

Formol píše:Ahoj,
mezi fakultami není žádný výrazný rozdíl co se týče dalšího osudu. Osobně jsem váhal mezi 1.LF (na té jsem promoval) a LF MU (na které dokončuji PhD na biofyzice). Nakonec jsem se rozhodl pro LF MU, ale to především proto, že z nemocnice, kam v pondělí nastupuji, je to do Brna asi tak nejblíž. A navíc mi přijde jako nejméně komplikované objednávání kurzů a tak cestou Nákupního centra v Informačním systému MU.
Ja uvažuju o 1.LF, protože tam jsem studovala a znam to tam, ale asi maš pravdu, že neni v tom žádny rozdil, jelikož nikde jsem nenašla žádné rozumne vysvětleni. Jen mi neni jasný, proč to změnily oproti loňským rokum, že se teď žáda přímo na fakultach.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od Formol » stř čer 27, 2012 8:44 pm

Aby Heger vykázal nějakou činnost, o které by se mohlo před laiky hovořit jako o činnosti užitečné, bylo od letošního roku převedeno postgraduální vzdělávání lékařů z IPVZ na lékařské fakulty. IPVZ nyní realizuje agendu vzdělávání nelékařských profesí a také poatestační specializační kurzy. Osobně nevidím žádnou úsporu v tom, že se agenda rozdělí mezi sedm institucí a původní zůstane víceméně zachována, ale třeba jsem jen hloupý biofyzik a budoucí neurolog a tomu nerozumím...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Nelly
Příspěvky: 3
Registrován: stř čer 27, 2012 6:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: absolventy

Příspěvek od Nelly » stř čer 27, 2012 9:09 pm

Ja jsem si před chvili na stránkach 1.LF přečetla, že se žádost o vydání certifikátu o absolvování základního kmene zasíla na 1.LF a ta také rozhoduje o vydání certifikátu o absolvování základního kmene. Takže si myslim, že asi každa fakulta z těch sedmi to má takto. Navic si myslim, že i atestace se bude konat na vybrane fakultě. Nevim to sice jistě, ale logicky to tak vychází...

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od Formol » stř čer 27, 2012 9:20 pm

rozhoduje = posuzuje, jestli byly splněny všechny podmínky;-) Místo zkoušení je celkem nepodstatné, snad budoucí chirurgové budou mít tendenci jít tam, kde nehrozí Antoš :lol:
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

kchrz
Deltoideus
Příspěvky: 19
Registrován: sob dub 30, 2011 7:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od kchrz » úte črc 10, 2012 8:17 pm

Anotš už prý není co býval, nakonec je to docela benigní pracoviště, to takové Brno pro Pražáka ...
Neoficiální stránky 1LF UK - http://lf1.cz/

Langenbeck
Biceps
Příspěvky: 60
Registrován: sob čer 18, 2011 3:20 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od Langenbeck » stř črc 11, 2012 5:27 pm

já bych zase hodně nerad do Hradce...

kchrz
Deltoideus
Příspěvky: 19
Registrován: sob dub 30, 2011 7:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: absolventy

Příspěvek od kchrz » stř črc 11, 2012 8:25 pm

Já bych rád k atestaci kamkoliv, ale to bych musel pracovat jinde :(
Neoficiální stránky 1LF UK - http://lf1.cz/

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti