Stávka - přijímačky?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Janissinka
Quadriceps

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od Janissinka » úte čer 14, 2011 3:28 pm

gbstw píše:takze mi uz konecne odpisali zo studijneho, nepotrebujem ziadne potvrdenie je to riadny termin :) nebudem to riskovat toho 16teho radsej
Toho 30. je řadný termín? tak já už nevím čemu věřit :D
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

gbstw
Biceps

Příspěvek od gbstw » úte čer 14, 2011 3:36 pm

jo je, odpisali mi na všetky tri maily, ze oni automaticky potom rozposlu pozvanky znovu na ten 30.6

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » úte čer 14, 2011 3:43 pm

No ale tak stejně platí že naberou těch 470 v prvním kole a ti co se nedostaví k zápisu budou dobráni z toho náhradního ne? Nebo udělají kompletní seznam až po třicátém?

affy
Deltoideus

Příspěvek od affy » úte čer 14, 2011 3:45 pm

Jako, že 16. a 18. vyberou třeba 250 lidí a pak si nechají 200 volných míst pro ty z 30.6 ? To se mi zdá jako hloupost. Podle mne naberou teď co nejvíc lidí, a 30.6 bude ten "náhradní" , na který si nechají třeba 50-100 volných míst (nebo třeba i o trochu víc). Jen rozdíl bude v tom, že 30.6 nebudeš muset mít nějaké potvrzení do doktora , a tak.
Vždyť píšou, že 20.6 budou známy výsledky.
Proč to oddalovat, stejně bych to, co mám naučené jen zapomněla :))

gbstw
Biceps

Příspěvek od gbstw » úte čer 14, 2011 3:50 pm

tak ved prave ze nikto nevie ako to presne s tym naberanim doberanimje. Ja si myslim ze 20teho budeme vediet len vysledky - tj nie ci prijat/neprijat ale kazdy len pocet bodov, a ciara sa urobi az po 30.6

EDIT: editnem to o posledny mail co mi poslali zo studijneho:

Podminky jsou pro vsechny uchazece stejne. Nebojte se.

Takze je to fajn .)

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » úte čer 14, 2011 4:12 pm

Takže pokud příjdu k příjmačkám 30.6. tak budu postavenej do stejný lajny jako ti co dělali příjmačky předtím?

Cruzer
Biceps

Příspěvek od Cruzer » úte čer 14, 2011 4:20 pm

dejny píše:Takže pokud příjdu k příjmačkám 30.6. tak budu postavenej do stejný lajny jako ti co dělali příjmačky předtím?
Jisto jistotně, všichni musí mít stejný podmínky (takže se nemůže stát, že kdyby nabrali 470 lidí a ty si měl víc bodů jak ti přijatý, že by tě nevzali) a troufal bych si tvrdit, že na každým tom termínu budou stejný testy. Slyšel jsem o tom, že to tak někteří dělaj, zjistí si na prvním termínu co tam bylo a pak jdou na ten náhradní s úsměvem. Ale tak může to být fake 8-)

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » úte čer 14, 2011 4:30 pm

Díky :)

kazimir

Příspěvek od kazimir » úte čer 14, 2011 4:39 pm

dejny píše:Takže pokud příjdu k příjmačkám 30.6. tak budu postavenej do stejný lajny jako ti co dělali příjmačky předtím?
Ne nutně. Např. minulý rok proběhla autoremedura před náhradním termínem. Bodová hranice pro přijetí byla na náhradní termín snížena. Otázka je, zda může dojít i ke zvýšení bodové hranice. A podle příjmacího řízení (čl. 10, bod 8) k tomu evidentně dojít může.

http://www.lf1.cuni.cz/Data/files/pr%C3 ... -lf-uk.pdf

8. Ke studiu jsou přijati uchazeči s největším bodovým ziskem, a to v počtu, který nepřesáhne
limit stanovený pro příslušný rok a schválený senátem. Pořadník přijatých uchazečů fakulta
zveřejní současně se zveřejněním bodových zisků. O přijetí či nepřijetí rozhoduje děkan.

Kazimir

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » úte čer 14, 2011 4:45 pm

Jenže letos je jiná situace ne? Pokud správně chápu příspěvek uživatele gbstw, tak úplné vyhodnocení bude až po 30.6. Cituji z jeho příspěvku "Podminky jsou pro vsechny uchazece stejne. Nebojte se."

Odpovědět