Termíny

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
mazlavynok

Termíny

Příspěvek od mazlavynok » sob úno 25, 2012 2:54 pm

Ahoj :)

Mám takový neobvyklý dotaz - musím co nejdříve potvrdit nabídku, která se sestává z toho, že budu v létě 2 měsíce mimo ČR. Proto by mne zajímalo, že za předpokladu, že bych byla přijata ( :-) ), kdy zhruba se musím dostavit někam? Vůbec nevím, jak to chodí.. Nějaké oficiální potvrzení, které musím podepsat? Zápis? Dobronice? Kdy zhruba co probíhá a případně jestli je možná přítomnost mého zástupce... (Jo a ještě jestli nevíte, jestli se to na ostatních fakultách nějak liší..)

Děkuji moc za odpověď

student
Biceps

Re: Termíny

Příspěvek od student » sob úno 25, 2012 3:37 pm

mazlavynok píše:Ahoj :)

Mám takový neobvyklý dotaz - musím co nejdříve potvrdit nabídku, která se sestává z toho, že budu v létě 2 měsíce mimo ČR. Proto by mne zajímalo, že za předpokladu, že bych byla přijata ( :-) ), kdy zhruba se musím dostavit někam? Vůbec nevím, jak to chodí.. Nějaké oficiální potvrzení, které musím podepsat? Zápis? Dobronice? Kdy zhruba co probíhá a případně jestli je možná přítomnost mého zástupce... (Jo a ještě jestli nevíte, jestli se to na ostatních fakultách nějak liší..)

Děkuji moc za odpověď

Minulý rok bol zápis pár(cca 5) dní po prijímačkách,tj okolo 23.6.(už neviem presne) tak nejak,ale môže ísť namiesto teba zástupca.Dobronice sa riešia formou prihlášky,ktorá sa posiela do nejakého určitého dátumu v lete.

kejmi
Quadriceps

Příspěvek od kejmi » ned bře 11, 2012 10:25 pm

zapsat se muzes uplne kdykoliv i individualne, staci napsat na studijni s nejakym duvodem a domluvit se kdy prijdes...
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

mokas
Biceps

Příspěvek od mokas » pon bře 12, 2012 7:18 am

Můžeš také napsat někomu zplnomocnění - ověřené - a ten tě může zapsat.

Odpovědět