(Ne)přijetí na 1.lf

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Veruukn
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 22, 2019 8:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

(Ne)přijetí na 1.lf

Příspěvek od Veruukn » sob čer 22, 2019 6:30 pm

Ahoj, mám dotaz, dělala jsem přijímačky na 3 nelékařské obory (porodní asistent, fyzioterapie, adiktologie) na 2 mi vzali, ale na fyzio, kam bych chtěla nejvíc, ne.. Uteklo mi to o 1 bod. Mám 71 bodů, ale minimální počet bodů na přijetí je 72. Jsem v pořadí 56. Myslíte, že je nějaká šance, že se pořadí může posunout natolik, aby mi vzali?

A chtěla bych se zeptat, co myslíte, že je lepší studovat. Adiktologii, nebo porodní asistenci, co se týče např platu, uplatnění..
Děkuji moc za každou odpověď.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: (Ne)přijetí na 1.lf

Příspěvek od Formol » ned čer 23, 2019 3:10 pm

Ahoj,
myslím, že na obory s menším počtem studentů se nedá s doplňováním moc počítat. Ale třeba mě někdo vyvede z omylu...

Co se týče porodní asistence a adiktologie, tak to je ve smyslu platů prašť jak uhoď. Jen si vyber, co tě víc zajímá - jestli fyziologické porody, nebo závislosti (vč. s tím spojené psychologie a neurověd). Pokud můžu soudit podle studijních plánů, tak výhoda adiktologie je v tom, že se snaží od začátku budoval plnohodnotné vysokoškolské studium s rozumnou možností pokračovat až do doktorského (Ph.D.) studia. Porodní asistence je naproti tomu typické profesní bakalářské studium, na které je případné navazující magisterské a nebo dokonce doktorské studium roubováno dodatečně a jeho význam pro praxi je dost omezený.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Veruukn
Příspěvky: 2
Registrován: sob čer 22, 2019 8:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: (Ne)přijetí na 1.lf

Příspěvek od Veruukn » ned čer 23, 2019 5:15 pm

Děkuju moc za odpověď. Nejdřív jsem si myslela, že studium jakéhokoli nelékařského oboru na 1.lf je výhra v uplatnění a platu, pak jsem zjistila, že to tak bohužel není

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host