Stránka 1 z 1

Nástup na všeobko, CŽV

Napsal: úte čer 13, 2017 3:51 pm
od maxipassy
Ahoj, mám pár dotazů podal jsem si přihlášku na zubní, ale nedosáhl jsem dostatečného počtu bodů pro přijetí.
Můj počet bodů (192) by teoreticky mohl stačit pro přijetí na všeobecné lékařství. Mohl bych nastoupit tam, i když jsem si podal přihlášku pouze na zubní?
Druhá otázka je, jestli má cenu si dávat přihlášku na kurz CŽV - Teoretické základy dentální medicíny, vzhledem k tomu, že hranice na zubní byla údajně 260 bodů.
Předem děkuji za odpověď.

Re: Nástup na všeobko, CŽV

Napsal: pon črc 24, 2017 8:26 am
od Glabella
Ahoj,
na všeobecné lékařství bohužel nastoupit nemůžeš, pokud sis nepodal přihlášku. Přijímačky jsou sice jednotné, ale jde o dva různé studijní obory, na které se podávají přihlášky zvlášť.
Na CŽV studium se přihlásit samozřejmě můžeš, přijetí není nijak limitováno počtem bodů u přijímaček, dělá se nové přijímací řízení. Zkontroluj poslední příspěvek ve fóru CŽV.
Hodně štěstí!

Re: Nástup na všeobko, CŽV

Napsal: úte srp 01, 2017 4:23 pm
od saara
Díky moc za info, koukala jsem na internet a den otevřených dveří by měl být 7.1. ;) a co jsem tak pochopila, by se na něm měl dát zakopit modelové otázky...nevíš kolik tak stojí :?:

Re: Nástup na všeobko, CŽV

Napsal: sob srp 12, 2017 9:12 am
od kkk
ak mozem poradit, zabudnite na modelovky:) tie testy nie su totožné s modelovými otázkami, a ak tak skor s tými staršími. Skor sa zameraj na celky a odporúčanú literatúru, to ti pomôže viac :)