Fyzioterapie na 1.LF pro uchazeče

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lilq
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 27, 2017 11:53 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Fyzioterapie na 1.LF pro uchazeče

Příspěvek od lilq » stř dub 05, 2017 9:35 am

Ahoj, není tu někdo, kdo studuje fyzioterapii na 1.LF a mohl by mi dát rady a názory ohledně studia- jaké je tam prostředí, vyučující apod.? Dostala jsem se na FBMI do Kladna, ale narazila jsem na pár diskuzí ohledně studia tam a zní to otřesně. O studiu fyzioterapie na 1.LF jsem si nikde nemohla dohledat :/ Kdybyste někdo měl zkušenosti i s přijímačkami na fyzio na 1.LF, tak budu tak moc ráda, když se o ně podělíte :)

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti