Přijetí na průměr - nečekaně nízká hranice

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
K563

Přijetí na průměr - nečekaně nízká hranice

Příspěvek od K563 » sob dub 01, 2017 7:59 pm

Ahoj,
tak jsem zjistila, že můj průměr 1,14 bohužel stačit nebude, hranice přijetí posunuta na 1,10 pro všeobecné lékařství - je to vůbec možné? To se snad v posledních letech nikdy nestalo, to je teda něco... Čekali jste to někdo? Já totiž trochu naivně čekala, že s tímto průměrem by mi to na 1LF opravdu mohlo vyjít...

Lucie-1919
Deltoideus

Re: Přijetí na průměr - nečekaně nízká hranice

Příspěvek od Lucie-1919 » sob dub 01, 2017 8:10 pm

The same:( Tak se asi uvidíme na přijímačkách no.. Taky jsem doufala, že mi to to vyjde na průměr, zvlášť ještě po tom ověřování všech vysvědčení na matrice.. :D Že by se hlásilo tolik lidí? Jako potom nechci vidět ty počty přihlášek na 2lf a 3lf..

K563

Příspěvek od K563 » sob dub 01, 2017 8:16 pm

Jako toto mi připadá opravdu divné... ještě když nám sami lidé z fakulty ty poslední průměry z posledních let četli, 1,17 a 1,16 a 1,15... nevěřím tomu, že letos by ten člověk na 300. místě měl 1,10. Ale asi to tak bude. Nebo se děkan rozhodl to pěkně zkrouhnout...

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » pon dub 03, 2017 1:40 pm

Tak asi je letos větší zájem o studium medicíny. Ale nic si z toho nedělejte, jestli máte dobré průměry skutečně zasloužené, nebudou přijímačky zásadní problém - a alespoň zažijete, jak vypadají masové vzdělávací akce na 1. LF 3:)
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

K563

Příspěvek od K563 » pon dub 03, 2017 3:58 pm

Právě si myslím, že to tedy mám, proto mě mrzí, že kromě bonifikace jsem ve finále na úplně stejné pozici jako ti, co na to celou dobu kašlali a ještě méně času na přípravu, když jsem lehce bláhově spoléhala na tyto vrátka... :) snad vystačí modelovky. :)

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » stř dub 05, 2017 9:21 am

V úplně stejné pozici nejste. Ti, kteří na střední školu soustavně a neúnavně kašlali, mají velkou šanci, že neuspějí. Vy, pokud byly vaše známky skutečně zasloužené a neodvíjely se např. od velmi špatné výuky na vašem gymnáziu (bohužel i to už se stává), máte přijetí prakticky jisté.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět