3. lf bez příjímaček

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
medailonek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 20, 2017 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

3. lf bez příjímaček

Příspěvek od medailonek » pon bře 20, 2017 4:33 pm

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu není někdo, kdo se v posledních letech hlásil na 3. lf bez příjímaček.
Zajímalo by mě:
1) jaký byl zhruba potřebný průměr pro přijetí, jestli mi stačí po splnění ostatních podmínek (soutěže atd.) průměr 1,23
2) jestli fakulta opravdu dá vědět o přijetí bez příjímaček až v polovině května formou dopisu nebo jestli je možné se to dozvědět alespoň o něco dříve např. z SIS.
Děkuju moc za odpovědi :)

Lucie-1919
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: úte bře 21, 2017 9:45 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 3. lf bez příjímaček

Příspěvek od Lucie-1919 » úte bře 21, 2017 9:47 pm

Ahoj, tohle by mě taky docela zajímalo, dávala jsem si přihlášku na 3.lf s průměrem 1,14 a jako nevím, jestli šanci mám nebo ne, protože nikde na netu jsem nenašla informace, jak to bylo třeba loni.. :/

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti