přijetí na průměr 1. LF

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
WELLI JANA
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 18, 2017 6:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

přijetí na průměr 1. LF

Příspěvek od WELLI JANA » sob úno 18, 2017 6:51 pm

Ahoj, ráda bych se vás zeptala, jakou mám šanci na přijetí s průměrem 1,1587 ? Vím, že minulý rok brali do 1,15.

Děkuji za odpověď

Janča

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: přijetí na průměr 1. LF

Příspěvek od Formol » pon úno 20, 2017 9:29 am

Tvoje šance je číslo z intervalu <0,1> ;-)
Konkrétní hranice se stanovuje operativně podle toho, kolik lidí ten který rok splňuje podmínky pro přijetí bez přijímací zkoušky. Jde odhadnout, že z roku na rok se hranice příliš měnit nebude, snad až příští rok, pokud naše hlavy zvolené a pomazané nařídí navýšení počtu studentů, mohla by se hranice trochu zvýšit, protože by zodpovědní mohli podlehnout pokušení zachovat podíl studentů přijímaných bez přijímací zkoušky.

Jinak přijímacích zkoušek se bát nemusíš. Pokud nejsi na špatném gymnáziu v nějaké Horní Dolní nad Cidlinou, kde je maminka starostka a tatínek má řeznický krámek na náměstí, takže jsi jako ratolest místní honorace výrazně protěžována, měla bys přijímací zkoušky zvládnout téměř s prstem v nose. Ono se to hodí, když si pak student odbývá svůj křest ohněm "vyhlazovací" zkoušky až o rok později u nás (histologie) nebo na anatomii, je to poněkud horší.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

WELLI JANA
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 18, 2017 6:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: přijetí na průměr 1. LF

Příspěvek od WELLI JANA » úte úno 21, 2017 9:03 pm

Tvoje odpověď mě pobavila :D naštěstí jsem na poměrně dobrém gymplu a náš učitel chemie je neskutečně posedlý, takže tam bych problém neviděla, horší pro mě bude fyzika. Dávám si přihlášky i na jiné fakulty - Olomouc, Ostrava, HK a Brno. Myslíš si, že na 1.LF by mi mohly stačit modelovky? Samozřejmě se učím i z jiných učebnic.

Lucie-1919
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: úte bře 21, 2017 9:45 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: přijetí na průměr 1. LF

Příspěvek od Lucie-1919 » úte bře 21, 2017 9:48 pm

Tak teď jste mě docela znervóznili, já mám 1,14 :-D To je tak 50:50 ne?

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů