Stránka 1 z 1

Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Napsal: pát lis 04, 2016 5:44 pm
od Bez-nicku

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Napsal: pon črc 17, 2017 7:33 am
od Bez-nicku
Právě přijímám ´přihlášky´ na další akademický rok : )

Pracujícím a starším studentům doporučuji začít klidně již nyní.

Ukázkové hodiny zdarma již nyní .-)

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Napsal: pon črc 31, 2017 10:51 am
od Bez-nicku
Množí se mi dotazy "jaké jsou výhody Tvých lekcí oproti online kurzu (kolega/yně ve vedlejším tématu :D ).

S avizovaným online kurzem nemám žádné zkušenosti, takže bohužel po obsahové stránce nemohu hodnotit (včetně didaktické správnosti).

Dotaz jsem předala přímo 3 bývalým studentům, protože asi nejsem v příliš objektivní pozici k hodnocení a odpovědi by se daly shrnout do:
"Oproti online kurzům si myslím, že bylo super to, že na Tvý hodiny jsem se vždycky připravovala, protože bych nesnesl/a vypadat jako úplný de_il :mrgreen: a protože ráda vymýšlíš chytáky a nutíš přemýšlet v souvislostech. Taky jsem pak přímo na medicíně využila spoustu zajímavostí, co jsme si říkaly/i (a které jsem si samozřejmě zapamatovala nejlíp, protože k přijímačkám jsem je až tak nepotřebovala :mrgreen: ale jednou mě dokonce 1 "zajímavost", co jsi říkala, zachránila od neudělání zápočtu z mikry."
__________
Pokud v kurzu/aplikaci od kolegy nejsou chyby, tak určitě jako doplněk k přípravě vřele doporučuji - opakování není nikdy dost :)

Jestli máte zájem o přípravu/ukázkovou lekci zdarma, tak mi pište přímo na již dříve uvedený mail. Zvládnu ale už časově připravit max. jen 2 studenty.
Budu se těšit na další budoucí kolegy :P

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Napsal: úte srp 01, 2017 9:30 am
od Formol
Hlavně se množí pochyby o tom, zda je tato forma propagace tvého přívýdělku vhodná pro fórum, protože existuje bezpočet inzertních serverů specializovaných mj. i na nabídky doučování.