Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bez-nicku
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: pon zář 30, 2013 6:44 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Příspěvek od Bez-nicku » pát lis 04, 2016 5:44 pm

Naposledy upravil(a) Bez-nicku dne ned srp 20, 2017 7:43 am, celkem upraveno 1 x.

Bez-nicku
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: pon zář 30, 2013 6:44 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Příspěvek od Bez-nicku » pon črc 17, 2017 7:33 am

Právě přijímám ´přihlášky´ na další akademický rok : )

Pracujícím a starším studentům doporučuji začít klidně již nyní.

Ukázkové hodiny zdarma již nyní .-)

Bez-nicku
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: pon zář 30, 2013 6:44 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Příspěvek od Bez-nicku » pon črc 31, 2017 10:51 am

Množí se mi dotazy "jaké jsou výhody Tvých lekcí oproti online kurzu (kolega/yně ve vedlejším tématu :D ).

S avizovaným online kurzem nemám žádné zkušenosti, takže bohužel po obsahové stránce nemohu hodnotit (včetně didaktické správnosti).

Dotaz jsem předala přímo 3 bývalým studentům, protože asi nejsem v příliš objektivní pozici k hodnocení a odpovědi by se daly shrnout do:
"Oproti online kurzům si myslím, že bylo super to, že na Tvý hodiny jsem se vždycky připravovala, protože bych nesnesl/a vypadat jako úplný de_il :mrgreen: a protože ráda vymýšlíš chytáky a nutíš přemýšlet v souvislostech. Taky jsem pak přímo na medicíně využila spoustu zajímavostí, co jsme si říkaly/i (a které jsem si samozřejmě zapamatovala nejlíp, protože k přijímačkám jsem je až tak nepotřebovala :mrgreen: ale jednou mě dokonce 1 "zajímavost", co jsi říkala, zachránila od neudělání zápočtu z mikry."
__________
Pokud v kurzu/aplikaci od kolegy nejsou chyby, tak určitě jako doplněk k přípravě vřele doporučuji - opakování není nikdy dost :)

Jestli máte zájem o přípravu/ukázkovou lekci zdarma, tak mi pište přímo na již dříve uvedený mail. Zvládnu ale už časově připravit max. jen 2 studenty.
Budu se těšit na další budoucí kolegy :P

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Přípravný individuální kurz intenzivní nabízím

Příspěvek od Formol » úte srp 01, 2017 9:30 am

Hlavně se množí pochyby o tom, zda je tato forma propagace tvého přívýdělku vhodná pro fórum, protože existuje bezpočet inzertních serverů specializovaných mj. i na nabídky doučování.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti