Adiktologie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gabro
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 26, 2016 7:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Adiktologie

Příspěvek od Gabro » stř říj 26, 2016 7:58 pm

Ahojte,
Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné se dostat na adiktologii i když mám jen všeobecné gymnázium. Co jsem si pročítala, přijímačky jsou asi dost náročné a jak je to podané připadá mi spíš, že je studium určené spíš pro lidi, kteří už mají vystudovanou nějakou vš nebo odbornou střední :shock: Taky jsem se ještě chtěla zeptat jestli jakožto pro laika, je možné sehnat si někde v adiktologickém centru třeba půlroční praxi/stáž, abych měla body u přijímaček ;)

František
Příspěvky: 1
Registrován: pon lis 07, 2016 5:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od František » pon lis 07, 2016 6:08 am

Pokud máš maturitu z gymnázia, tak je to v pohodě. Já mám technickou střední školu a denní studium adiktologie zvládám, jen jsem musel věnovat medicínskému kmenu více úsilí. O 1.LF UK se říká, že je velmi náročná, ale kdo se učí průběžně, tak to zvládá. Podle posledních informací nebude požadována stáž, ani nebude ústní zkouška. Sleduj kdy bude Den otevřených dveří 1.LF UK, tam se vše dozvíš. Můžeš také přijít na nějakou akci České asociace studentů adiktologie, informace o akcích se dozvíš na našich stránkách http://www.addictology.net/ nebo na facebooku https://www.facebook.com/addictology.cz/?fref=ts


Když budeš něco potřebovat, napiš!

František

wera
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 13, 2016 8:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od wera » ned lis 13, 2016 8:30 pm

Ahojte, rozmyslam nad studiom adiktologie, no mam par otazok, dufam ze mi niekto poradi :) mam 24 v maji 25, bezplatne studium je do 26? alebo to nie je obmedzene vekovo? tiez ma zaujimava, ci je to fakt tak narocne ze sa popri studiu neda pracovat, lebo par ludi sa o tom zmienilo...celkovo za kazde info budem veeeelmi vdacna :) dakujem

Gabro
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 26, 2016 7:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od Gabro » čtv lis 24, 2016 8:00 am

Díky moc za info, koukala jsem na internet a den otevřených dveří by měl být 7.1. ;) a co jsem tak pochopila, by se na něm měl dát zakopit modelové otázky...nevíš kolik tak stojí :?:

Pingina84
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 26, 2016 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od Pingina84 » pon pro 26, 2016 4:40 pm

Ahoj,chtěla bych se taky zeptat :)
Chci se hlasit taky na Adiktologii,ale bojím se,že je to jen o ošetřovaní lidí a to dělat nechci (Jsem na zdravce a to mě opravdu nebaví)
Ráda bych pomáhala lidem jako psychiatr nebo psycholog,alebojím se ,že se na medicínu nebo psychologii nedostanu. Pomohl by mi pomoct někdo kdo ten obor studoval nebo studuje?
Jaká je vlastně "Náplň práce"? :)
Děkuji Veronika :)

yvici
Biceps
Příspěvky: 60
Registrován: stř kvě 20, 2015 7:56 am
Bydliště: Štětí
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od yvici » stř čer 07, 2017 1:53 pm

wera píše:
ned lis 13, 2016 8:30 pm
Ahojte, rozmyslam nad studiom adiktologie, no mam par otazok, dufam ze mi niekto poradi :) mam 24 v maji 25, bezplatne studium je do 26? alebo to nie je obmedzene vekovo? tiez ma zaujimava, ci je to fakt tak narocne ze sa popri studiu neda pracovat, lebo par ludi sa o tom zmienilo...celkovo za kazde info budem veeeelmi vdacna :) dakujem
Hodně mě mrzí, že Ti nikdo neodpověděl. Asi je už pozdě, ale pro jistotu - studium je zdarma stále, ale po 26 letech škola neplatí za studenta zdravotní pojištění.

wera
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 13, 2016 8:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Adiktologie

Příspěvek od wera » pon srp 21, 2017 7:40 pm

Ďakujem za odpoveď, už som si to pred tým našla :)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů