Porodní asistence

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lucie
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 15, 2016 8:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Porodní asistence

Příspěvek od Lucie » stř čer 15, 2016 8:57 pm

Dobrý den,
předem se omlouvám jestli se zde už něco podobného řešilo, bohužel jsem nic k mojí otázce nenašla.
Chtěla bych se zeptat jestli existují nějaké modelové otázky ke studiu porodní asistence? Samozřejmě se učím i z literatury , kterou jsem využila při studiu na gymnáziu, ale chtěla bych si zkusit nějaké testy. Mám doma modelové otázky na všeobecné lékařství (tam se hlásím také, ale radši bych chtěla tu PA). Jsou tyhle testy, myslím jenom tu biologii, na porodní asistenci stejné jako na všeobecné lékařství ?
Předem moc děkuji za odpověď. A kdyby se tady našel někdo kdo tenhle obor studuje a byl by ochotný mi na sebe dát nějaký kontakt byla bych moc ráda.
Lucie

Miguela
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 16, 2016 3:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Porodní asistence

Příspěvek od Miguela » čtv čer 16, 2016 3:35 pm

Ahoj,

nechci tu prudit, ale vážně se hlásíš na VŠEO, respektive PA a nedokážeš si tuhle informaci jednoduše přečíst na stránkách fakulty?

Pokud se podíváš k popisku, který na webu 1.lf u modelovek je, je tam i napsáno, že vydání je shodné pro všechny obory. Nebo jsem já špatně pochopila otázku?
Jinak - už se to blíží, hodně štěstí :)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host