Příprava na přijímačky

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Elik
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 11, 2016 1:41 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příprava na přijímačky

Příspěvek od Elik » stř kvě 11, 2016 1:50 pm

Ahoj!
Za týden maturuju, a mám podané přihlášky na všechny tři pražské fakulty. Trochu se ale začínám bát, jestli přípravu stihnu.
Maturuju z chemie a biologie, takže z obojího nějaké lepší základy určitě mám, anebo za týden mít budu :D . Pak mi bude zbývat měsíc na přípravu na přijímačky. Modelovky jsem už sice viděla, mám je, ale nijak podrobně jsem je ještě neprojela. Navíc moje znalosti z fyziky na moc dobré úrovni nejsou, sice jsem fyziku na gymplu měla, ale většina vzorečků se mi už dávno vykouřila z hlavy, pokud jsem je vůbec někdy uměla. Myslíte, že mám šanci to za ten měsíc intenzivního učení dohnat? :?

Díky za odpověď ;) (Za každou, včetně těch co mě zneklidní :) )

avicenna
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 24, 2016 2:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Příprava na přijímačky

Příspěvek od avicenna » ned kvě 15, 2016 8:56 pm

Myslím, že na toto ti nedá nikto odpoveď, ktorú možno očakávaš. Je to veľmi individuálne. Ak sú tvoje základy také rozsiahle a pevné že napíšeš biológiu aj chémiu na 100%, tak z fyziky nebudeš potrebovať ani bod a hranicu by si mal mať v suchu :-D

Každopádne prajem veľa šťastia!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host