přijímačky z chemie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
klepi
Deltoideus

přijímačky z chemie

Příspěvek od klepi » úte zář 29, 2015 3:36 pm

Ahoj, chci vás všechny moc poprosit, letos končím střední školu obchodní, a jsem přesvědčen, že se chci dostat na medicínu, do smrti bych si vyčítal, kdybych to alespoň nezkusil, z fyziky mám známého, který už připravoval holčinu na medicínu z fyziky, biologii se doučím sám, ale chemie je trošku oříšek, můj učitel který mě učil na základy přírodních věd, mi řekl, že když budu vědět co chci naučit, že mi s tím pomůže, tak bych prosil někoho kdo má trošku času a by ochotný se trošku rozepsat co se naučit z chemie, byl bych velice vděčný. Děkuji předem všem.

Václav K.

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: přijímačky z chemie

Příspěvek od Formol » úte zář 29, 2015 4:34 pm

Ahoj,
zatímco třeba v biologii můžeš s klidným svědomím vypustit systematickou biologii (s výjimkou mikrobiologie) a bude tě to stát nanejvýš pár bodů, středoškolskou chemii je třeba naučit se celou a bez snahy usnadnit si práci, tedy např. podle knihy J.Vacík: Přehled středoškolské chemie, navíc bys měl umět počítat i příklady (pokud si vzpomínám, v knize příklady nejsou).
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

klepi
Deltoideus

Příspěvek od klepi » úte zář 29, 2015 4:41 pm

Tak to jsem asi trochu zbrzdil a dá se to naučit z té učebnice do června ?

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » úte zář 29, 2015 5:11 pm

Tak stihnout jde teoreticky všechno a když se do toho skutečně zakousneš, tak budeš mít šanci uspět. Jen by bylo vhodné, abys byl připraven i na možnost neúspěchu, protože ostatní uchazeči budou mít značný náskok.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

denisasam
Biceps

Příspěvek od denisasam » sob pro 05, 2015 11:19 am

Pripravuju se podle této učebnice a je několik otázek v modelovkách, na které jsem odpověď v této učebnici nenašla

Odpovědět