1. LF vs LF Hradec Králové

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět

Ktorá fakulta je podla Vas lepšia 1. LF alebo LF v Hradci Kralovom ?

1. LF
2
50%
LF v Hradci Kralovom
2
50%

Celkem hlasů: 4

Študent 95

1. LF vs LF Hradec Králové

Příspěvek od Študent 95 » úte črc 28, 2015 11:55 am

Dobry den, prosim aky mate názor na 1. LF v porovnani s LF v Hradci Kralovom? Prijali ma na 1. LF a aj na LF v Hradci Kralovom. Rozhodujem sa na ktorú ist.... Ktorá je podla Vas lepšia alebo alebo v com sa odlišujú ? Aky mate názor na tieto fakulty ked ich spolu porovnávate ? Ďakujem velmi pekne !!!!

ary
Deltoideus

Re: 1. LF vs LF Hradec Králové

Příspěvek od ary » stř črc 29, 2015 8:36 am

Ahoj, premyslel jsi o tomto? szu.sk Podle me by to jeste slo domluvit, jestli jsi se dostal na obe tyto fakulty. Dobre Ti radim, vybral sis fakulty s nejvetsi umrtnosti v CR. Ja bych do Bratislavy sla klidne taky, ale jako Ceska bych mela studium tam placene. Jinak na 1.lf budes mit vic kamaradu Slovaku, slysela jsem, ze povazujete 1. Lf za vetsi prestiz, kdyz je prvni. Ale vsichni Cesi tady by se trasli na Hradec, prece jen vojenska medicina a berou min lidi. A i kdyz uci rovnou topografii misto systematiky (anatomie), porad mas vetsi sanci, ze projdes prvakem, nez na 1. Hodne zdaru a vem si moji radu k srdci a jeste se u vas pozeptej.

medicka23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medicka23 » sob srp 01, 2015 8:32 am

Ahoj, jsem v páťáku v Hradci Králové a fakultu můžu jen doporučit. Co se týče klinických předmětů, tak od třeťáku probíhá výuka hodně v nemocnici a od čtvrťáku jsi v nemocnici prakticky pořád, takže toho vidíš spoustu prakticky. Na druhou stranu se ale říká, že je Hradec hodně hardcore, což je pravda, hodně nás tam drtí, ale zas si aspoň zvykneš dělat pod tlakem, což se ti bude do budoucnosti určitě hodit. A taky jsme menší fakulta, takže se tam hodně známe a je to takové domáčtější :)

Študent 95

Příspěvek od Študent 95 » sob srp 01, 2015 7:19 pm

Ďakujem za odpoveď, ja vidím najväčšiu výhodu 1. LF v množstve voliteľných predmetov a v možnosti štúdia jazykov. Nemáte pocit, že V Hradci je voliteľných predmetov málo a jazyky tiež chýbajú? Ďakujem

medicka23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medicka23 » ned srp 02, 2015 7:02 am

Tak v Hradci máme z jazyků jen ve třeťáku angličtinu a volitelných předmětů máme asi míň jak na 1. LF, ale popravdě mě třeba volitelné předměty nikdy nebraly, spíš mi ubíraly čas, kdy jsem se potřebovala učit na ty jiné důležité, takže jsem většinou volila to nejmenší zlo a větší výběr by mi asi stejně nepomohl.

Evil
Quadriceps

Příspěvek od Evil » stř srp 05, 2015 12:05 pm

To jsou zase bludy... LF HK má nejmenší úmrtnost z LF UK, o nijak těžší školu než jiné nejde. S Vojenskou LF má civilní student taky prd společného. Ve skutečnosti je HK dost vpohodě. Na prestiž jednotlivých LF UK sere pes. Tady J jedno kde absolvujete a v zahraničí sotva vědí že UK má 5 LF.

Marooo

Příspěvek od Marooo » úte led 03, 2017 12:32 pm

Viem že sa to sem asi nehodí ale aké je zubné na LFHK. má niekto skúsenosť, alebo vie o ňom niečo? A v porovnaní so zubným na 1. LF?

Odpovědět