Přijímačky 2015/2016

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
bananekvcokolade

Re: Přijímačky 2015/2016

Příspěvek od bananekvcokolade » pon čer 22, 2015 7:27 pm

Milý uživateli Formol, moc děkuji za tvou odpověď. Pomohla mi, tak teď jen počkat a snad se zadaří.

Evil
Quadriceps

Příspěvek od Evil » pon čer 22, 2015 7:37 pm

helga.pospa píše:Prosím formol a evil,
pochopte, že jsme přinejmenším o 10let mladší než vy, tak nás taky neustále nenapomínejte a nepoučujte. Jste s tím už docela trapný. My tady diskutujeme o příjmáčkých, na kterých jste nebyli a nic o tom nevíte. Rady typu nauč se všecho nás fakt nezajímaj. Běžte si poučovat na geriatrický foŕum.
Podle předchozích let, hranice určitě neklesne pod 10 bodů. Já se učím tak, že podle modelovek si hledám odpovědi v učebnicíh a čtu si všechno okolo. Ale je fakt, že v modelovkách se pár desítek otázek nedá najít ve středošk.učebnicích. A ještě maturita a osobní život k tomu, zkrátka chce to nadlidský výkon.
" My tady diskutujeme o příjmáčkých, na kterých jste nebyli a nic o tom nevíte."

Sebevědomí nechybí co? Toto napsat někomu, kdo o tom téměř jistě ví víc než ty, je dost odvážné ( pardoum chtěl jsem říct že při nízkém IQ sebevědomí není problém). Odrzlost materiálu na likvidaci u zápočtů roste, doufám že se dostaneš a potkáme se :).

jinx0086
Deltoideus

Příspěvek od jinx0086 » pon čer 22, 2015 7:50 pm

hammerkill píše:radšej by ste mohli napísať z čoho pozostávali prijímačky tento rok :D či sa oplatí kúpiť modelovky budúci rok alebo mám sa učiť kompletne všetko .. :D ?
Podle mě se modelovky určitě vyplatí koupit, alespoň mně myslím pomohly. Člověk si pak udělá lepší obrázek o tom, co všechno se po něm asi bude chtít. A zvlášť u fyziky je dobré si propočítat ty příklady, většina příkladů v přijímačkách byl stejný princip, jen jiné hodnoty.

Na biologii nevím, jestli jsou modelovky úplně důležité, alespoň letos mi přišlo, že moc nepomohly, protože tam byla stejně jen samá ekologie a genetika, nějaké malé potvůrky a tak 5 otázek na člověka. Složení biologie mě překvapilo asi nejvíc, čekala jsem větší rozmanitost, ale nakonec u mě dopadla nejlíp, takže držím pusu :-)

Jinak za rok to ale může být zase všechno úplně jinak, takže kdo ví... hodně štěstí.

hammerkill
Deltoideus

Příspěvek od hammerkill » pon čer 22, 2015 7:52 pm

jinx0086 píše:
hammerkill píše:radšej by ste mohli napísať z čoho pozostávali prijímačky tento rok :D či sa oplatí kúpiť modelovky budúci rok alebo mám sa učiť kompletne všetko .. :D ?
Podle mě se modelovky určitě vyplatí koupit, alespoň mně myslím pomohly. Člověk si pak udělá lepší obrázek o tom, co všechno se po něm asi bude chtít. A zvlášť u fyziky je dobré si propočítat ty příklady, většina příkladů v přijímačkách byl stejný princip, jen jiné hodnoty.

Na biologii nevím, jestli jsou modelovky úplně důležité, alespoň letos mi přišlo, že moc nepomohly, protože tam byla stejně jen samá ekologie a genetika, nějaké malé potvůrky a tak 5 otázek na člověka. Složení biologie mě překvapilo asi nejvíc, čekala jsem větší rozmanitost, ale nakonec u mě dopadla nejlíp, takže držím pusu :-)

Jinak za rok to ale může být zase všechno úplně jinak, takže kdo ví... hodně štěstí.
ďakujem ;)

niko104
Biceps

Příspěvek od niko104 » pon čer 22, 2015 8:04 pm

Mozete mi prosim vas poradit, ako a hlavne KEDY zacat riesit ubytovanie/kolej/, ked som bol prijaty? A rovnako mi mozete poradit, ktora kolej je najlepsia /ja viem, je to trocha blby vyraz, ale snad viete kam tym mierim/ a hlavne co sa tyka pomeru cena/sluzby? Dakujem, a hlavne za rozumne komentare :(

Haninka13
Deltoideus

Příspěvek od Haninka13 » pon čer 22, 2015 8:08 pm

helga.pospa píše:Loni se hranice neposouvala a predloti o 4body. 27 je dost, radši si moc nedělej naděje a uč se na příští rok.
loni se hranice posouvala - pro všeobecné myslím byla 217 bodů a posunula se na 210 (ale nejsem si úplně jistá, možná i o víc, nějak jsem to za ten rok vypustila :) ) a u zubařů byla loni 290 (myslím, že se taky posunula o bodík nebo dva)

mona84
Deltoideus

Příspěvek od mona84 » pon čer 22, 2015 8:32 pm

prosim ja mam 189 myslíte mam šance a kdy to budeme vědět :cry:

Haninka13
Deltoideus

Příspěvek od Haninka13 » pon čer 22, 2015 9:35 pm

mona84 píše:prosim ja mam 189 myslíte mam šance a kdy to budeme vědět :cry:
nezoufej, šance tu je :) o pár bodů se hranice vždycky posune, teď ale nemá smysl jim tam psát nebo volat, ani nepodávat odvolání, ale za pár týdnů prostě zkontrolovat sis a stránky školy, tam to bude uveřejněné, o kolik klesla hranice :)

Muhecka

Příspěvek od Muhecka » úte čer 23, 2015 7:43 am

Ahojte, chcem sa spytat ako to je ak mam zapis vo stvrtok a vysledok z Plzne mam az v piatok a chcel som pockat ci nebudem nahodou prijaty na zubne pretoze v Prahe som prijaty na vseo. Normalne sa mam ist zapisat a ak by klapla Plzen dak sa pojdem odhlasit z Prahy ? Dik

pax

Příspěvek od pax » úte čer 23, 2015 9:16 am

Muhecka píše:Ahojte, chcem sa spytat ako to je ak mam zapis vo stvrtok a vysledok z Plzne mam az v piatok a chcel som pockat ci nebudem nahodou prijaty na zubne pretoze v Prahe som prijaty na vseo. Normalne sa mam ist zapisat a ak by klapla Plzen dak sa pojdem odhlasit z Prahy ? Dik
Ahoj výsledky z Plzně budou ve čtvrtek okolo poledního. Nevím jestli ti to pomůže, ale říkali nám to tak na přijímačkách. :-)

Odpovědět