1.LF- přestup na jinou fakultu hned po přijímačkach?

Moderátoři: Medicinman, Formol

mareček...
Deltoideus

1.LF- přestup na jinou fakultu hned po přijímačkach?

Příspěvek od mareček... » stř čer 08, 2011 1:07 pm

Chci se zeptat kdyby sem se dostal jen na 1.LF, dalo by se zazadat o okamzity prestup do Olomóce? Udal bysem zdravotni duvody (problemy se zadama>velke cestovani nesnasim moc dobre), vzdalenost (sem Vsetinak) a financni duvody (nesme na tom moc dobre no a v Praze je draze.....) Vim, ze se takhlenc da prestoupit po prvaku, ale da se o to zazadat hned po prijimackach?

Lenjulenka
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.LF- přestup na jinou fakultu hned po přijímačkach?

Příspěvek od Lenjulenka » stř čer 08, 2011 1:32 pm

mareček... píše:Chci se zeptat kdyby sem se dostal jen na 1.LF, dalo by se zazadat o okamzity prestup do Olomóce? Udal bysem zdravotni duvody (problemy se zadama>velke cestovani nesnasim moc dobre), vzdalenost (sem Vsetinak) a financni duvody (nesme na tom moc dobre no a v Praze je draze.....) Vim, ze se takhlenc da prestoupit po prvaku, ale da se o to zazadat hned po prijimackach?
...a nechceš se spíš do toho Olomouce dostat? ;-)
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Dr.Aspirin
Triceps

Příspěvek od Dr.Aspirin » stř čer 08, 2011 1:53 pm

jojo nejlepsi se tam dostat. Ale taky by me zajimalo jestli jsou takove prestupy vubec mozne...

foramen.ovale
Biceps

Příspěvek od foramen.ovale » stř čer 08, 2011 2:21 pm

Dr.Aspirin píše:jojo nejlepsi se tam dostat. Ale taky by me zajimalo jestli jsou takove prestupy vubec mozne...
Nejsou.

mareček...
Deltoideus

Příspěvek od mareček... » stř čer 08, 2011 3:19 pm

Lenjulenka: No jasně že bych se chtel dostat do Olomóce hned, ale to já tak špekuluju :-), takže myslite, ýže tam takova možnost neni?? esli ne, tak tam do té Phy asi ani nemá cenu jezdit až se Vsetina:-( Ja nevim, ale mně přijde že by to snad teoreticky mohlo jit - přece medicina jako medicina, neni to jako bych se dostal na práva a žádal o přestup na matfyz....:-(

Lenjulenka
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenjulenka » stř čer 08, 2011 4:16 pm

mareček... píše:Lenjulenka: No jasně že bych se chtel dostat do Olomóce hned, ale to já tak špekuluju :-), takže myslite, ýže tam takova možnost neni?? esli ne, tak tam do té Phy asi ani nemá cenu jezdit až se Vsetina:-( Ja nevim, ale mně přijde že by to snad teoreticky mohlo jit - přece medicina jako medicina, neni to jako bych se dostal na práva a žádal o přestup na matfyz....:-(
ze Vsetína? tak to jsme na tom velmi podobně, já jsem ze Zlína a přežila jsem dojíždění do Prahy celých 6 let :-) Praha je Praha, za Olomouc bych nikdy neměnila, i když to mám blízko...
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » stř čer 08, 2011 4:25 pm

mareček... píše:Chci se zeptat kdyby sem se dostal jen na 1.LF, dalo by se zazadat o okamzity prestup do Olomóce? Udal bysem zdravotni duvody (problemy se zadama>velke cestovani nesnasim moc dobre), vzdalenost (sem Vsetinak) a financni duvody (nesme na tom moc dobre no a v Praze je draze.....) Vim, ze se takhlenc da prestoupit po prvaku, ale da se o to zazadat hned po prijimackach?
Právě z důvodů takovýchto "spekulací" jsou obyvkle přestupy možné až po uzavřeném prvním ročníku. Na každou fakultu je totiž jiná šance přijetí, takže by to bylo jasně nefér jednání.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Dr.Aspirin
Triceps

Příspěvek od Dr.Aspirin » stř čer 08, 2011 4:48 pm

A mysli se prestup jako prestup bez prijimacek rovnou do druhaku nebo proste za rok znovu prijimacky a do prvaku? Nekdo vyse psal, ze prestup mozny neni.

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » stř čer 08, 2011 5:43 pm

Myslí se tím přestup do druháku. Ten je možný v zásadě (tj. taky jsou nějaké omezující podmínky) mezi všemi LF s výjimkou 3.LF - tam je to díky jiné výuce malinko komplikovanější, že se studijní plány místy rozsynchronizují, takže přestupovat lze jen v některých částech studia.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

mareček...
Deltoideus

Příspěvek od mareček... » čtv čer 09, 2011 7:00 am

Formol: píšeš "obvykle" - takže připouštíš že ve vyjímečných pripadech je mozne to takto udelat nebo se o to aspoň pokusit?

Odpovědět