Výsledky

Moderátoři: Medicinman, Formol

mokas
Biceps

Re: VYSLEDKY

Příspěvek od mokas » stř čer 19, 2013 8:54 am

lindaK píše:No tak čtěte: http://www.lf1.cuni.cz/zapis-z-18-zasedan

otevřte si k bodu č. 3 - INFORMACE o přijmacím řízení
Těch 40 bodů navíc se týká přijímacího řízení příští rok.

lindaK
Deltoideus

Příspěvek od lindaK » úte čer 25, 2013 4:54 pm

No vždyť jo!!

petrhala

Příspěvek od petrhala » stř čer 26, 2013 10:05 am

lindaK píše:No vždyť jo!!
Mě se to zdá jako pěkná blbost. Já jsem přijatý, ale nejsem letošní maturant, ani jsem na střední neměl v posledních 2 letech Bi, Ch, F a ani průměr jsem neměl moc slavný. Netýká se to těch, kteří chtějí jít na lf bez přijímaček? Např. průměr ze střední nebo jestli jsem absolvoval Fy, Ch, Bi jsem do přihlášky nepsal, přece to měli vyplnit ti, kteří se chtěli dostat na průměr. Takže z přihlášky by poznali max to, že uchazeč je nebo není maturant. A navíc na přijímačkách bylo řečeno, že max je 300 bodů, tak kdyby měl někdo třeba 280 bodů a dostal navíc 40 tak má přes 300.

mokas
Biceps

Příspěvek od mokas » čtv čer 27, 2013 7:27 am

petrhala píše:
lindaK píše:No vždyť jo!!
Mě se to zdá jako pěkná blbost. Já jsem přijatý, ale nejsem letošní maturant, ani jsem na střední neměl v posledních 2 letech Bi, Ch, F a ani průměr jsem neměl moc slavný. Netýká se to těch, kteří chtějí jít na lf bez přijímaček? Např. průměr ze střední nebo jestli jsem absolvoval Fy, Ch, Bi jsem do přihlášky nepsal, přece to měli vyplnit ti, kteří se chtěli dostat na průměr. Takže z přihlášky by poznali max to, že uchazeč je nebo není maturant. A navíc na přijímačkách bylo řečeno, že max je 300 bodů, tak kdyby měl někdo třeba 280 bodů a dostal navíc 40 tak má přes 300.
Proto jsem sem napsala poznámku, že se to má týkat až přijímaček v příštím roce, letos určitě žádné plusové body nepřičítali.

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » čtv čer 27, 2013 10:24 am

A jsi si jistý, že to bylo odsouhlaseno?! Nebyl to pouze návrh při zasedání?! :D kdyby to odsouhlasili, tak by se o tom na škole mluvilo a bylo by to někde vyvěšené na netu s oficiálním zněním. Tohle mi přijde takový narychlo sesmolený word o tom, jak by to MOHLO být. Tak bych moc nestrašila ;)

Marta

Příspěvek od Marta » čtv čer 27, 2013 12:13 pm

Mam otazku k prijimacim skuskam. Prosim vas, otazky boli len z modeloveho zadania alebo aj pomimo? A boli pozmenene aspon ciastocne? Myslim tym poradie odpovedi, ciselne hodnoty v prikladoch a pod... Diki

lindaK
Deltoideus

Příspěvek od lindaK » čtv čer 27, 2013 1:45 pm

cingulum píše:A jsi si jistý, že to bylo odsouhlaseno?! Nebyl to pouze návrh při zasedání?! :D kdyby to odsouhlasili, tak by se o tom na škole mluvilo a bylo by to někde vyvěšené na netu s oficiálním zněním. Tohle mi přijde takový narychlo sesmolený word o tom, jak by to MOHLO být. Tak bych moc nestrašila ;)
Schvalovat to budou nejspíš na konci září.. Původně tam dokonce bylo, že mají maturanti dostat 50 bodů. No když to projde, upřimnou soustrast všem co nejsou po maturitě a chtěj na zuby :( .

Janicee

výsledky náhradního termínu

Příspěvek od Janicee » úte črc 02, 2013 1:02 pm

Ahoj, nevím jestli se to změní v SISu i těm, kteří byli na prvním termínu, proto bych se chtěla zeptat, jestli by někdo nebyl tak hodný a nedal hranice bodů z náhradního termínu na VL a ZL, až to budete vědět. Díky

figitf

Re: výsledky náhradního termínu

Příspěvek od figitf » úte črc 02, 2013 1:32 pm

Ahoj, hranice zůstala stejná - 212 všeo, 287 zuby ;)

Kristyna
Biceps

Re: výsledky náhradního termínu

Příspěvek od Kristyna » úte črc 02, 2013 4:07 pm

Ahoj,prosim Vas chci se zeptat..Kdyz ma pritel ve vysledcich napsano cervene Prijat,s poradim 65 na Zuby,jestli je to ok?ja teda nevim presne kolik se bralo lidi,tak proto se tak ptam:)A navic za nas na vseobecnem pokud se pamatuju,svitili vysledky zelene:D:))Dekuju

Odpovědět