Mimořádný termín!

Moderátoři: Medicinman, Formol

PeBe
Deltoideus

Mimořádný termín!

Příspěvek od PeBe » čtv čer 27, 2013 1:24 am

Nevíte, jak to chodí když se nemohu dostavit na náhradní termín příjmacích zkoušek, tak jestli je vyhlášen ještě nějaký mimořádný a co musí být za důvody??

Marta

Re: Mimořádný termín!

Příspěvek od Marta » čtv čer 27, 2013 12:10 pm

Samozrejme, čakajú tu len na študentov ako si ty, ktorým špeciálne umožnia tretí termín. Áno, tretí termín existuje, a to budúci rok. Pokiaľ nie si schopný/á dostaviť sa na tie dva predošlé...

lindaK
Deltoideus

Příspěvek od lindaK » čtv čer 27, 2013 1:42 pm

Marto, moc si tady nevyskakuj, nikdy nevíš proč se někdo nemůže dostavit na řádné termíny, tak se tady neztrapňuj. Navíc toto fórum má doménu cz a my Tě tady taky neopravujeme a neponižujeme ať píšeš a naučíš se pořádně česky, když tady na naše náklady zdarma studuješ. Toto je slušné fórum, tak to respektuj
Mimořádný termín existuje a je v září, přesný termín se vyhlašuje během léta a je společný pro cžv uchazeče. Nevím jak je to tady na lf1 (nikde jsem to nenašla), ale v Plzni uznávají jediný důvod - maturita v zahraniční. Jinak nemoc, rodinné důvody atd je nezajímají.

v.anonyma
Biceps

Příspěvek od v.anonyma » čtv čer 27, 2013 2:09 pm

Například já jo, jsem dělal na 17.-18. června přijímačky na jiné fakultě a kryly se mi termíny (na 1.LF 17. medicína a 18. Ošetřovatelství) a přijímačky na jiné fakultě,také probíhaly 17 a 18. tak jsem požádal o náhradní termín, bylo mi vyhověno, na 1. července na oba obory, tak má to cenu, se mi zdá, že se tam logicky neuvažuje, opět budu žádat o další termín, když jsem si tu přihlášku zaplatil, tak chci konat i PZ na obory, které jsem si vybral.

I když co bych čekal od kolonie jako ČR.

Marta

Příspěvek od Marta » čtv čer 27, 2013 2:14 pm

lindaK ja si tu nevyskakujem ale príde mi zvláštne, že má niekto daný náhradný termín, ani na ten sa nemôže dostaviť a žiada ešte o tretí. nepáči sa mi spôsob akým komentuješ môj príspevok, nie som povinná písať tu po česky. a inak už tri roky odvádzam v čechách dph, zdravotné a sociálne takže až tak zadarmo to teda nie je, ak máš potrebu tu degradovať slovenských študentov

PeBe
Deltoideus

Příspěvek od PeBe » čtv čer 27, 2013 2:18 pm

Aha, a na ten 1.7. jdeš na 1.lf a chceš požádat a ten zářijový?

Lindak - dík,Marta asi neví, kolik stojí studium v okolních státech a že zdr. a soc. platí slovenským pojišťovnám :D a že u nás student medicíny vyjde stát ročně na 1,3 milionů kč. :D

lindaK
Deltoideus

Příspěvek od lindaK » čtv čer 27, 2013 2:21 pm

Do toho nám ale nic není, proč se nemůže dostavit. Tady zní otázka, tak se snažíme na ní co nejlépe odpověděť a poradit a není třeba nemístného moralizování :D .

Marta

Příspěvek od Marta » čtv čer 27, 2013 2:27 pm

Keď žijem v Čechách a mám české občianstvo už pár rokov, tak to asi neodvádzam do slovenskej poisťovne. Neskutočné ako tu niekoho dokáže vyprovokovať slovenčina..

lindaK
Deltoideus

Příspěvek od lindaK » čtv čer 27, 2013 2:29 pm

O to je trapnější, že ses za tu dobu nenaučila česky ;). Ty jsi tady začala napadat, tak teď nebreč :D .

PeBe
Deltoideus

Příspěvek od PeBe » pon črc 01, 2013 4:58 pm

Jaký vám přišli dnešní příjmačky?

Odpovědět