Má význam počítať príklady na prijímačkách

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
vlasta
Deltoideus

Má význam počítať príklady na prijímačkách

Příspěvek od vlasta » pát kvě 24, 2013 8:30 am

Otázka je jasná,teda..je nutné sa "zdržiavať" počítaním príkladov,resp. koľko ich býva z chémia a koľko z fyziky. Odrazí sa to nejak výrazne na bodovom hodnotení. Dakujem

bloesty
Biceps

Re: Má význam počítať príklady na prijímačkách

Příspěvek od bloesty » pát kvě 24, 2013 2:33 pm

A co bys s nima chtela delat jinyho nez je pocitat? Preskocit je samozrejme muzes, ale je otazka, jestli pak ma smysl na ty prijimacky vubec chodit... Casu bylo (co si pamatuju) dostatek.

vlasta
Deltoideus

Příspěvek od vlasta » pát kvě 24, 2013 6:12 pm

Som si vedomá koľko bolo času,nemusíš mi to pripomínať. Pýtala som sa len preto,lebo na vačšine škôl sa to časovo nedá stihnúť a po dalšie tých príkladov v testoch je naozaj minimum. To bol jediný dôvod prečo som sa pýtala,pretože neviem ako to funguje na 1LF.

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » pon kvě 27, 2013 1:04 pm

Času je víc než potřeba.

V biologii je jich jen pár z genetiky. V chemii málo, ale na fyziku by ses měla zaměřit, pokud si to dobře pamatuji.

anna.svatar
Deltoideus

Příspěvek od anna.svatar » stř kvě 29, 2013 8:11 am

ahoj, chtela jsem se zeptat, jestli je tu nekdo kdo se uci/ucil fyziku jen podle vysledku, ze ty priklady nebude/nepocital. Ve fyzice dost plavu a nemam sanci se naucit ty desitly vzorcu.

v.anonyma
Biceps

Příspěvek od v.anonyma » stř kvě 29, 2013 7:32 pm

No i když jsem měl pomaturitní studium na LF v Tutoru, samozřejmě si také nepamatuji všechny vzorce, ale alespoň z té kinematiky a dynamiky, jako např. rychlost, zrychlení, volný pád, okamžitá rychlost,přímočarý a křivočarý pohyb), prostě takový bazál je podle mě potřeba. Jinak spoléhám na teoretické okruhy a na jednotky převody. Je pravda, že minulý rok jsem se hlásil na VL a tam to byla trochu jiná diskotéka, chybělo mi asi 20 bodů do přijetí, letos chci na OSE více mě zajímá, tak uvidíme.

Odpovědět