zápis, výběr mezi fakultami

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
spalena.topinka
Deltoideus

zápis, výběr mezi fakultami

Příspěvek od spalena.topinka » pon kvě 06, 2013 3:48 pm

Ahoj,
mám takový problém - přijali mě na 1.LF na v. lékařství bez přijímaček a mám přijít na zápis 19.6.13 v 9:00, ale ten stejný den ve 12:00 jsou přijímačky na 2.LF... Psala jsem na studijní, jestli je tenhle termín zápisu jediný možný, a paní mi odepsala, že pro studenty přijaté bez přijímacích zkoušek je tohle jediný a konečný termín zápisu...
Myslíte, že by se dalo stihnout absolvovat zápis za 2h a pak za půl hodiny dojet do Motola?
Nebo není nějaká jiná možnost, jak změnit zápis?

Mrzí mě, že si ani nemůžu zkusit, jestli bych se tam dostala.. Kdybych měla jít na 1.LF, tak by mi to vůbec nevadilo, ale mám z toho trochu strach, že mě vyhodí - když vyhazují tolik lidí, a taky nejsem moc průbojný typ a taky všude píšou, že na 1.LF jsou největší nároky...

KDyžtak díky za odpověď..

jet

Re: zápis, výběr mezi fakultami

Příspěvek od jet » stř kvě 08, 2013 6:26 am

Ahoj,
Připojuji se k dotazu (viz výše). Mám ten samý problém. Před časem se tu objevila jakási odpověď, leč vzápětí z neznámých (?) důvodů zmizela. Takže, je tu někdo, kdo je schopen validně odpovědět na zníněný dotaz?
Děkuji a zdravím

snuff
Deltoideus

Příspěvek od snuff » čtv kvě 09, 2013 10:47 am

...
Naposledy upravil(a) snuff dne stř črc 08, 2015 9:14 pm, celkem upraveno 1 x.

spalena.topinka
Deltoideus

Příspěvek od spalena.topinka » čtv kvě 09, 2013 1:18 pm

No právěže v sisu píšou, že každý se musí dostavit osobně, já si taky myslela, že se to vyřeší plnou mocí, ale teď nevím.. Jinak žádný důvod změny termínu jsem nepsala, jen jsem se jich ptala, jestli to vůbec jde...
Já jsem se rozhodla, že půjdu na ten zápis, a uvidím, jak to budu stíhat, a když ne, tak na ty přijímačky prostě nepůjdu no :| ... 1.LF neurazí :) má taky svoje výhody...

Odpovědět