Potvrzeni platby na 1.lf

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
yxcv

Potvrzeni platby na 1.lf

Příspěvek od yxcv » pát bře 01, 2013 4:38 pm

Cau, 18.2. jsem platil poplatek za prihlasku na 1.lf pomoci slozenky a den na to posilal postou vytistenou verzi e-prihlasky. Kamarad, ktery platbu odesilal snad 20.2. a samotnou prihlasku posilal asi 24.2. na 3.lf, uz ma v SISu ve sloupecku stav prihlasky dodatek o zaplaceni a ze studijniho mu dosel email o zaevidovani jeho prihlasky. Nechci nejak stressovat nebo neco, ale jako adresu jsem pouzil "Univerzita Karlova v Praze, 1. Lékařská fakulta, Kateřinská 32, 121 08 Praha 2" a stale mi zadne potvrzeni neprislo. Chapu, ze tam maji zrejme naval, takze to asi nebude hned, ale precejenom bych se rad ujistil, ze situaci nemam zacit nejak resit... podaci listek mam, takze hadam by se s tim neco udelat dalo, jelikoz v terminu prihlaska odeslana byla.

dominika.q

Re: Potvrzeni platby na 1.lf

Příspěvek od dominika.q » pon bře 04, 2013 9:21 am

yxcv píše:Cau, 18.2. jsem platil poplatek za prihlasku na 1.lf pomoci slozenky a den na to posilal postou vytistenou verzi e-prihlasky. Kamarad, ktery platbu odesilal snad 20.2. a samotnou prihlasku posilal asi 24.2. na 3.lf, uz ma v SISu ve sloupecku stav prihlasky dodatek o zaplaceni a ze studijniho mu dosel email o zaevidovani jeho prihlasky. Nechci nejak stressovat nebo neco, ale jako adresu jsem pouzil "Univerzita Karlova v Praze, 1. Lékařská fakulta, Kateřinská 32, 121 08 Praha 2" a stale mi zadne potvrzeni neprislo. Chapu, ze tam maji zrejme naval, takze to asi nebude hned, ale precejenom bych se rad ujistil, ze situaci nemam zacit nejak resit... podaci listek mam, takze hadam by se s tim neco udelat dalo, jelikoz v terminu prihlaska odeslana byla.
Ahoj mám stejný problém jako ty u stavu přihlášky mám napsáno potvrzená. Co tam máš ty? Zatím to nijak neřeším.

coriska
Biceps

Příspěvek od coriska » pon bře 04, 2013 2:42 pm

Buďt rádi, že tam aspoň něco máte, já tam nemám ještě vůbec nic :D jen mé jméno

yxcv

Příspěvek od yxcv » pon bře 04, 2013 3:16 pm

Rikam, mam tam pouze potvrzena, pricemz onen zminovany kamarad uz tam ma zaplaceno (to ma ale u prihlasky na 3.lf). Asi to dle meho nazoru maji pod kontrolou, nicmene i tak by me zajimalo, kdy tak zhruba predeslym uchazecum menili stav z potvrzeneho na zaplaceny.

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » pon bře 04, 2013 10:23 pm

Zbytečně to řešíš. Přijde jim tam zhruba 2500 přihlášek, bude to chvilku trvat.
Já to podával osobně 28.2. 20XX a potvrzení mi přišlo koncem března ;)

Kaculina
Deltoideus

Příspěvek od Kaculina » stř bře 13, 2013 9:38 am

Ja mam dotaz, mám v Sisu, že je přihláška zaevidovaná ale nezaplacená. Přitom, zaplacená je, procházela jsem učet a vše proběhlo jak má, správný VS a SS a dokonce jsem je posílala již 31.1. Tak nevím, proč nezaplacená? Mám jim zavolat? Jednou už jsem volala a poslali me do ... :D

dejny
Biceps

Příspěvek od dejny » sob bře 16, 2013 2:21 pm

Napiš na studijní. Podle mě tam teď jen mají bordel, ale jistota je jistota ;)

Odpovědět