Přípravné kurzy

Moderátoři: Medicinman, Formol

jana
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 03, 2011 9:28 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Přípravné kurzy

Příspěvek od jana » sob zář 03, 2011 9:42 am

Ahoj, letos maturuju na zdrávce a chci se hlásit na obor všeobecná sestra (na medicínu si netroufám...). Předměty, ze kterých dělají přijímačky jsem měla naposled v druháku a už tam se tyhle předměty moc neřešily... Uvažuji o tom, že bych se přihlásila na některý z nabízených přípravných kurzů, ale váhám, dala bych do toho veškeré své úspory... máte někdo zkušenosti s Tutorem nebo jiným komerčním kurzem? A co kurz, který se pořádá přímo na fakultě (o těch jsem teda slyšela, že za moc nestojí)? Pořídila jsem si modelové otázky, ale většině otázkám nerozumím...
Díky za vaše odpovědi :o)

terychamp
Deltoideus
Příspěvky: 24
Registrován: ned čer 19, 2011 6:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od terychamp » sob zář 03, 2011 11:56 am

Ahoj, podle mě za ty kurzy zbytečně vyhodíš peníze.Spíš zkus projet ty modelovky (na sestru je fakt nemusíš umět dokonale), a doplňuj si věci ze střední. Co se týká další výuky předmětů co jsou u příjamček, tak fyzika - tam jde u zk o středoškolské znalosti (leckdy ani to ne:-) naštěstí pro nás ) Chemie- ta je už těžší, ale ve skrze, se vše naučíš během semestru, a biologie to je jen a jen genetika (sice pro nás leckdy těžká jak blázen, ale žádný zvířata atd. jako v přijímačkách)

Missus
Biceps
Příspěvky: 35
Registrován: sob kvě 28, 2011 1:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Missus » ned zář 04, 2011 8:06 am

No, já si myslím pravý opak.
Co jsme to porovnávali s kamarády, tak vyhrály kurzy na univerzitách.

Evil
Quadriceps
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Evil » ned zář 04, 2011 9:27 am

Missus píše:No, já si myslím pravý opak.
Co jsme to porovnávali s kamarády, tak vyhrály kurzy na univerzitách.
To je fakt, proč nebýt dement co ani neumí převody jednotek, trojčlenku, základy periodické tabulky atd... Nadrtit se otázky, je pro lidi s ne zrovna vysokým IQ...

elvira
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: ned zář 04, 2011 9:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od elvira » ned zář 04, 2011 9:59 am

Rozhodně si nemyslim, že nadrtit se otázky je nějaká blbost. Udělala jsem to stejný, protože jsem dělala taky zdrávku a musela jsem se připravovat na maturitu. Přijímačky jsem udělala jak na magisterské tak na bakalářské studium. Dneska mám titul MUDr a rozhodně se za to nestydim, že jsem šla na přijímačky nadrcená jen otázka a nerozuměla tomu.

cingulum
Quadriceps
Příspěvky: 103
Registrován: sob kvě 21, 2011 7:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od cingulum » ned zář 04, 2011 3:58 pm

Nevidim nic spatneho na tom, kdyz si nekdo pojisti prijeti na medinu tim, ze se nauci prijimacky (klidne i nazpamet). Ja se k tomu klidne taky prihlasim. Nereknu na vseobecne,ale na zubarnu to jinak proste nejde. A stejne to pak neni o prijimackach, ale o tom, jestli to na te skole zvladnes nebo ne. Takze kdyz o skolu nekdo opravdu stoji, ma pro to udelat vse, klidne i drtit se nazpamet a pak se behem studia ukaze, jestli na to ma nebo ne. ;)

jana
Příspěvky: 2
Registrován: sob zář 03, 2011 9:28 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od jana » ned zář 04, 2011 4:02 pm

a co se týče modelovek... Koupila jsem je na fakultě letos v létě a mám rok vydání 2007. A teď koukám, že je vydání 2010?? :o to teda nechápu... A jak moc jsou pak ty otázky odlišný u přijímaček? díky

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Medicinman » ned zář 04, 2011 11:10 pm

Přípravné kurzy jsou obecně pro ty, kteří s danými subjekty zápasili a nemají ani základní poněti, o co se vlastně jedná. Pro gymnazistu vyhozené peníze, pro sestru ze zdrávky, co by ráda na MUDr. by se to hodilo.

Evil
Quadriceps
Příspěvky: 117
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Evil » pon zář 05, 2011 8:14 am

elvira píše:Rozhodně si nemyslim, že nadrtit se otázky je nějaká blbost. Udělala jsem to stejný, protože jsem dělala taky zdrávku a musela jsem se připravovat na maturitu. Přijímačky jsem udělala jak na magisterské tak na bakalářské studium. Dneska mám titul MUDr a rozhodně se za to nestydim, že jsem šla na přijímačky nadrcená jen otázka a nerozuměla tomu.
Tak to potěš koště, ty budeš ten typ "lékaře", co funguje jako kuchař, nez kuchařky ani ránu, natož nějaká patofyziologická medicína... Copak děláš za obor?

elvira
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: ned zář 04, 2011 9:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od elvira » pon zář 05, 2011 9:08 am

Evil: Medicinu jsem vystudovala bez problémů, nemyslim si, že bych byla o něco méně chytřejší než moje okolí. Znám lidi, kteří sem šli bez přijímaček a odešli, protože nezvládli chemii nebo anatomii. Rozhodně si nemyslim, že člověk, který nemá gympl je blbější. Nejdřív si zameť před vlastním prahem a pak začni urážet :roll:

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host