CŽV

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Terkysek
Deltoideus

Re: CŽV

Příspěvek od Terkysek » pon srp 29, 2011 8:48 pm

Jak to je, když na CŽV udělám na konci všechny zkoušky, ale nedostanu se přes PZ? To musím znovu za rok a nic mi neuznají z ČZV (právě proto, že je to s ročním zpožděním)? A přesně cenově se vseob. pohybuje tedy okolo 130 000,- na rok?

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » úte srp 30, 2011 10:01 am

Ty PZ delat nemusis, tam jde jen o tu prihlasku ke studiu, aby te pak mohli oficialne zapsat. Protoze na czv jako student zapsana NEJSI. Proto je nutna ta prihlaska. Samozrejme pokud si chces ty prijimacky napsat,tak muzes, to bude jen na tobe.
Pokud udelas vsechny zk a z, tak jdes klasicky do druhaku. Ovsem pokud by jsi neco neudelala ( i jen Z), tak koncis. A pokud by jsi se dalsi rok dostala na klasicke PZ, tak ti uznaji uplne VSE o co si pozadas. Zadat uznani muzes, myslim, max. 10 let zpetne.

Odyssea

Příspěvek od Odyssea » čtv zář 08, 2011 12:44 pm

Terkysek píše:Jak to je, když na CŽV udělám na konci všechny zkoušky, ale nedostanu se přes PZ? To musím znovu za rok a nic mi neuznají z ČZV (právě proto, že je to s ročním zpožděním)? A přesně cenově se vseob. pohybuje tedy okolo 130 000,- na rok?
To mě zajímá též, na fakultních stránkách o ceně ani zmíňka...ví někdo konkrétně, kolik stojí CŽV na všeobecné?? psala jsem i na studijko, ale bez reakce :( A zda se platí 1 semestr a pakliže ho uděláš a postoupíš do letního,zaplatíš poté další...

astrocyt

Příspěvek od astrocyt » čtv zář 08, 2011 1:52 pm

Odyssea píše:
Terkysek píše:Jak to je, když na CŽV udělám na konci všechny zkoušky, ale nedostanu se přes PZ? To musím znovu za rok a nic mi neuznají z ČZV (právě proto, že je to s ročním zpožděním)? A přesně cenově se vseob. pohybuje tedy okolo 130 000,- na rok?
To mě zajímá též, na fakultních stránkách o ceně ani zmíňka...ví někdo konkrétně, kolik stojí CŽV na všeobecné?? psala jsem i na studijko, ale bez reakce :( A zda se platí 1 semestr a pakliže ho uděláš a postoupíš do letního,zaplatíš poté další...
Platí se 130 000 za všeobecné, musí se to zapltit najednou hned v září snad ještě před podpisem smlouvy.. a není to za semestr, ale za celý rok. Každopádně je pak možné v průběhu roku odstoupit od smlouvy a část peněz ti bude navrácena

herka

Příspěvek od herka » sob čer 09, 2012 1:45 pm

ahoj chtěla bych se zeptat, jestli nevíte zda je možné když bych v cžv neudělala třeba jednu zkoušku, tak jestli když se pak zapíšu jako student a dala bych si uznat zbylé předměty mohla bych jakoby do meziročníku, nebo zapsat si předměty z druháku pro které by to nebylo prerekvizitou? :) děkuju za odpovědi :)

MarkyLF1
Biceps

Příspěvek od MarkyLF1 » sob čer 09, 2012 8:19 pm

herka píše:ahoj chtěla bych se zeptat, jestli nevíte zda je možné když bych v cžv neudělala třeba jednu zkoušku, tak jestli když se pak zapíšu jako student a dala bych si uznat zbylé předměty mohla bych jakoby do meziročníku, nebo zapsat si předměty z druháku pro které by to nebylo prerekvizitou? :) děkuju za odpovědi :)
Není to možné. Musíš udělat úplně všechno co máš zapsané, nebo končíš.

hatlamatla
Deltoideus

Příspěvek od hatlamatla » pon čer 11, 2012 8:50 pm

Ahoj, trochu navážu na předchozí dotaz, když jsme ted delala cžv a nedala jsem ho a náhodou bych se dostala do prváku je možné si nechat ty přeměty které mám hotové uznat nebo musím všechno od znova?

CuMel
Deltoideus

Příspěvek od CuMel » stř čer 13, 2012 9:33 am

hatlamatla píše:Ahoj, trochu navážu na předchozí dotaz, když jsme ted delala cžv a nedala jsem ho a náhodou bych se dostala do prváku je možné si nechat ty přeměty které mám hotové uznat nebo musím všechno od znova?
co jsem pochopila, tak když uděláš přijímačky, můžeš jít jakoby do meziročníku, ale bohužel nemám páru, kolik Ti toho uznají nebo neuznají...

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » čtv črc 05, 2012 5:55 am

hatlamatla píše:Ahoj, trochu navážu na předchozí dotaz, když jsme ted delala cžv a nedala jsem ho a náhodou bych se dostala do prváku je možné si nechat ty přeměty které mám hotové uznat nebo musím všechno od znova?
Měli by ti uznat vše, co máš splněné- tzn. i zápočty. Ale nevím jak je to moudré, si ty zápočty nechávat uznávat. Pokud jde o zápočty, ty bych si nenechávala uznávat, pokud by to byly předměty, kde budeš pak dělat ještě zk, protože by jsi už pak přiští rok nesměla chodit na ta praktika. A ruku na srdce, dokopala by jsi se sama k učení, pokud by jsi nemusela na ty hodiny chodit? ;) Ale pokud se jedna o předměty, které jsou zakončeny jen zápočtem, tak to jo, to si nech uznat. Ale takovou anatomii, histologii, genetiku bych si uznávat nenechala. Jinak zkoušky ti taky uznaji všechny.

sean03

Příspěvek od sean03 » čtv črc 12, 2012 9:56 pm

Mohla bych se zeptat když mam 169bodu, je pravdepodobné, že me prijmou na CVZ ? Mate nejaké skusenosti z min. let ?

Odpovědět