CŽV

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
cingulum
Quadriceps

Re: CŽV

Příspěvek od cingulum » pon srp 08, 2011 1:23 pm

TD88 píše:
cingulum píše:Ja tady nic o jednom pokusu nepsala. Mas klasicky 1 radny a 2 opravne ;), stejne jako klasicky student.
Ještě by mě zajímalo, kdy se dozvím výsledek toho pohovoru - zda hned ten den nebo třeba až další den. A jestli se ta smlouva podepisuje taky hned, co se dovim, že mě berou. Díky :)
Vysledek je do jednoho tydne. Prijde ti rozhodnuti, myslim. A pak te pozvou, aby jsi prisla podepsat smlouvu. Ale to ti vse napisou v tom dopise. Myslim, ze je tam i cislo uctu, tam vlozis tech 200 000 a k tomu podpisu smlouvy musis predlozit doklad o zaplaceni, jinak te neprijmou a smlouvu ti podepsat nedaji. A neni to tam napsany u toho clanku? Myslim, ze jsem to tam cetla, tak to prostuduj. ;)

RadikH

Příspěvek od RadikH » pon srp 29, 2011 7:55 am

Ahoj, nemáte prosím někdo kontakt na člověka, který byl přímo na CŽV - Zubní lékařství?

TD88
Deltoideus

Příspěvek od TD88 » pon srp 29, 2011 8:53 am

cingulum píše:
TD88 píše:
cingulum píše:Ja tady nic o jednom pokusu nepsala. Mas klasicky 1 radny a 2 opravne ;), stejne jako klasicky student.
Ještě by mě zajímalo, kdy se dozvím výsledek toho pohovoru - zda hned ten den nebo třeba až další den. A jestli se ta smlouva podepisuje taky hned, co se dovim, že mě berou. Díky :)
Vysledek je do jednoho tydne. Prijde ti rozhodnuti, myslim. A pak te pozvou, aby jsi prisla podepsat smlouvu. Ale to ti vse napisou v tom dopise. Myslim, ze je tam i cislo uctu, tam vlozis tech 200 000 a k tomu podpisu smlouvy musis predlozit doklad o zaplaceni, jinak te neprijmou a smlouvu ti podepsat nedaji. A neni to tam napsany u toho clanku? Myslim, ze jsem to tam cetla, tak to prostuduj. ;)
Ahoj, tak jsem to CŽV nakonec vzdala a zůstanu na všeobecném. Sice je to strašně krásná představa studovat zubní, ale nese to strašně moc nevýhod. A navíc - asi to nejdůležitější - musela bych si na to vzít studentskou půjčku a takhle brzy se mi zadlužovat nechce :( Holt být na zubním mi není přáno bohužel.

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » pon srp 29, 2011 9:46 am

Hlavu vzhůru. Tvé obavy chápu. Můžeš to zkusit zase za rok, u nas je to věkově hodně různorodé, protože né každý se tam dostane hned. Nebo už tam jsou lidé s Bc. z jiných škol. Takže to nevzdávej a příští rok to zkus znovu ;)

TD88
Deltoideus

Příspěvek od TD88 » pon srp 29, 2011 10:42 am

cingulum píše:Hlavu vzhůru. Tvé obavy chápu. Můžeš to zkusit zase za rok, u nas je to věkově hodně různorodé, protože né každý se tam dostane hned. Nebo už tam jsou lidé s Bc. z jiných škol. Takže to nevzdávej a příští rok to zkus znovu ;)
:) mně už taky neni nejmín na studium medicíny, je mi 23.....ale možná se ještě pokusím....spíš si říkám, zda to budu stíhat se naučit fakt perfektně ty modelovky dohromady s učením na zkoušky a na testy v průběhu roku :)

Sys
Deltoideus

Příspěvek od Sys » pon srp 29, 2011 4:09 pm

Ahoj chtěl bych se zeptat, jak probíhají ty pohovory. Dají se srovnat třeba s pohovory na 2.lf nebo 3.lf? Jak dlouho trvají, kolik dávají otázek a z jakého okruhu? Mám na mysli pohovory na zuby. Každé info vítám.

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » pon srp 29, 2011 4:33 pm

Ty pohovory nejsou o zadnych znalostech. Je to spis takovy "sranda pohovor". Na zuby se ptavali na stavbu zubu a veci kolem zubu. A pak mozna jeste na nejake info o UK, Karlovi IV....proste sranda. Nevim jak je tomu teda letos...to mi rikali kamaradi, co czv delali.
Sem vezmou vsechny, kteri jsou ochotni zaplatit. Pokud ovsem nebude prihlaseno pres 20 lidi, protoze to by se ke klasickym studentum opravu nevesli, takze by v tom pripade mozna nekoho nevzali. ;)
Naposledy upravil(a) cingulum dne úte srp 30, 2011 9:56 am, celkem upraveno 1 x.

Sys
Deltoideus

Příspěvek od Sys » pon srp 29, 2011 4:43 pm

Jo díky. Já právě psal děkanovi a on, že se rozhoduje podle znalostí u pohovoru, tak právě netuším, co můžu čekat. Nevíš, jak dlouho ty pohovory trvají? Nemáš na někoho z nich kontakt, kdo by byl ochotný odpověď mi na nějaké otázky? A ještě otázka, asi se hodí přijít ve společenském oblečení, nebo stačí jen kalhoty a triko?

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » pon srp 29, 2011 6:34 pm

No trvá to okolo 10-15 min. Oni to chteji mit rychle z krku, protoze je tam pohromade czv na zuby a vseo. A letos jsem koukala,ze prvne je vypsany czv pro vsechny studijni obory, takze to budou spousty lidi. Staci mit normalni obleceni, samozrejme nic provokativniho (jsou to same pani :lol: , tak bych neprovokovala) Ale jinak to vubec neres. Kontakt ti nejaky dat muzu, tak ja ti to napisu do soukrome zpravy.

Sys
Deltoideus

Příspěvek od Sys » pon srp 29, 2011 8:12 pm

Moc díky, jsi první člověk, který mi dokázal k tomu něco říct ;)

Odpovědět